اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در لاگین شدن به اپل آی دی در آی تونز و گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در لاگین شدن به اپل آی دی در آی تونز و گوشی

سلام.من تازه یه گوشی آیفون اس فایو خریدم و بار اولمه با این سیستم عامل کار میکنم، راستیتش هیچی هم ازش بلد نیستم برای انتقال فایل و این حرفها، یه اپل آی دی تو سایت خود اپل ساختم ولی نه توی خود گوشی وارد میشه تو بخش ستینگ قسمت "اپ استور" و اخطار "کن نات کانکت تو اپ استور" رو میزنه و توی آی تونز کامپیوتر هم ارور زیر رو میده:

من نمیدونم این ارور چیه یا اصلاً اروره، تنها راهی هم که بلدم از طریق پی سی فایل و برنامه انتقال بدم و دانلود کنم، همین آی تونز هست که بدون اپل آی دی ممکن نیستش و توی خود گوشی هم نیازه برای استفاده اپ استور. خواهشاً دوستانی که اطلاعاتشون کافیه کمک کنند.
    ممنون؛
    ویرایش توسط amirabbasi1 : https://i-phone.ir/forums/member/178758-amirabbasi1 در ساعت 29-12-2014, 02:23 AM

نوشته اصلی توسط amirabbasi1 نمایش پست ها
    سلام.من تازه یه گوشی آیفون اس فایو خریدم و بار اولمه با این سیستم عامل کار میکنم، راستیتش هیچی هم ازش بلد نیستم برای انتقال فایل و این حرفها، یه اپل آی دی تو سایت خود اپل ساختم ولی نه توی خود گوشی وارد میشه تو بخش ستینگ قسمت "اپ استور" و اخطار "کن نات کانکت تو اپ استور" رو میزنه و توی آی تونز کامپیوتر هم ارور زیر رو میده:

من نمیدونم این ارور چیه یا اصلاً اروره، تنها راهی هم که بلدم از طریق پی سی فایل و برنامه انتقال بدم و دانلود کنم، همین آی تونز هست که بدون اپل آی دی ممکن نیستش و توی خود گوشی هم نیازه برای استفاده اپ استور. خواهشاً دوستانی که اطلاعاتشون کافیه کمک کنند.
    ممنون؛
    سلام
    شما باید به همون ایمیلی که با اون اپل آیدی ساختید بروید و داخل آن دنبال یک ایمیل دریافتی از اپل باشید ، داخل اون ایمیل یک لینک هستش برای تایید نهایی اپل آیدی شما. تا اون لینک رو نزنید اپل آیدی شما قابل استفاده نخواهد بود.
    در ضمن بهتره که تاپیکهای مربوط به افرادی که تازه وارد هستند رو در انجمن مطالعه کنید تا بیشتر سئوالات ابتدایی شما برطرف بشه.
    موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
      ظاهرا باز مشکل اتصال به استور از داخل کشور داریم. بعدا دوباره امتحان کنید.
      درضمن توصیه میکنم بخش آموزش مرجع رو مطالعه کنید.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        شما باید به همون ایمیلی که با اون اپل آیدی ساختید بروید و داخل آن دنبال یک ایمیل دریافتی از اپل باشید ، داخل اون ایمیل یک لینک هستش برای تایید نهایی اپل آیدی شما. تا اون لینک رو نزنید اپل آیدی شما قابل استفاده نخواهد بود.
        در ضمن بهتره که تاپیکهای مربوط به افرادی که تازه وارد هستند رو در انجمن مطالعه کنید تا بیشتر سئوالات ابتدایی شما برطرف بشه.
        موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk
        اون ایمیل رو هم تایید کردم ولی از مشکل همینه!

نظر

البته توجه داشته باشید که اون ایمیل برای یک مدت محدود اکتیو هست و بعد از اون کار نخواهد کرد.
          به نظر من اگر دوباره با همین خطا مواجه شدید ، دکمه Review را بزنید و دوباره به ایمیل خودتان مراجعه کنید.

نظر

دوست عزیز اصلا نیاز نیست به ایمیل مراجعه کنید!!!
            Review رو بزنید و یکسری اطلاعات رو از شما میخواد که وارد کنید.
            (اطلاعات رو طبق آموزش پایین وارد کنیدکه مشکلی پیش نیاد)
            http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

نوشته اصلی توسط amirabbasi1 نمایش پست ها
              اون ایمیل رو هم تایید کردم ولی از مشکل همینه!
              اپل آیدی شما رایگان نیست و به همین خاطر هست که از شما میخواهد تا اطلاعات اکانت اپل آیدی خودتون رو صحیح وارد کنید.
              برای ساختن اکانت رایگان این فیلم آموزشی رو حتما ببینید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

صبر کنید ..
              X