اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی برای دانگرید 8.1.1 به 7.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی برای دانگرید 8.1.1 به 7.1.2

خواهشا برای دانگرید ار 8.1.1 به 7.1.2 راهنمایی کنید و آموزش آن را قرار دهید.دیوایس جیلبریک نشده تا حالا و با توجه به کند شدن شدید دیوایس حتما باید دانگرید شود که آموزش آن را در سایت در قسمت ریستور و دانگرید پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نوشته اصلی توسط i.man نمایش پست ها
    خواهشا برای دانگرید ار 8.1.1 به 7.1.2 راهنمایی کنید و آموزش آن را قرار دهید.دیوایس جیلبریک نشده تا حالا و با توجه به کند شدن شدید دیوایس حتما باید دانگرید شود که آموزش آن را در سایت در قسمت ریستور و دانگرید پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    قابلیت دانگرید وجود ندارد.

نظر

یعنی با نرم افزارهایی که معرفی کردید راهی نیست که وقتی اپل زمان دانگرید رو بست بشه به 7.1.2 برگشت؟ این که به صورت معمولی نمیشه دانگرید کرد رو که میدونم.

نظر

یعنی با نرم افزارهایی که معرفی کردید راهی نیست که وقتی اپل زمان دانگرید رو بست بشه به 7.1.2 برگشت؟ این که به صورت معمولی نمیشه دانگرید کرد رو که میدونم.
        دوست عزیز تحت هیچ شرایطی امکان دانگرید با هیچ نرم افزاری برای 4s وجود نداره

نظر

چه نرم افزارهایی؟ خیر قابل دانگرید نیست.

نظر

ممنون؛پس اون تاپیک آموزش دانگرید و ریستور برای چیه

نظر

ممنون؛پس اون تاپیک آموزش دانگرید و ریستور برای چیه
              عرض کردم٬ وجود ندارد.

نظر

آخه داخل اون تاپیک یه سری موضوعاتی با عنوان دانگرید به IOSقبلی بود ولی توضیح کامل نوشته نبود برای همین پرسیدم.یعنی هیچ راهی نداره که بشه به حالت قبل برگشت حتی با جیلبریک؟ آخه خیلی مشکل داره دیر آپدیت کردم چون نوشته بود 8.1.1 مخصوص 4S برای همین آپدیت کردم ولی متاسفانه...

نظر

آخه داخل اون تاپیک یه سری موضوعاتی با عنوان دانگرید به IOSقبلی بود ولی توضیح کامل نوشته نبود برای همین پرسیدم.یعنی هیچ راهی نداره که بشه به حالت قبل برگشت حتی با جیلبریک؟ آخه خیلی مشکل داره دیر آپدیت کردم چون نوشته بود 8.1.1 مخصوص 4S برای همین آپدیت کردم ولی متاسفانه...
                  خیر٬ متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                  X