اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن مک

سلام من برنامه ایی رو پاک کردم دیگه سیستم بالا نیامد و با option هم گزینه ریکاوری نیامد. با Command+R هم نتونستم فلش یوتیبل بسازم و فلش رو فرمت کردم بعد به یه لپ تاپ ویندوزی وصل کردم و با برنامه Trans Mac فایل yosemite رو داخلش ریختم اما نصب نتونستم کنم و تازه هارد مک بوک هم کامل پاک شد و الان سیستم عامل میاد روی علامت ورود ممنوع و دیگه لوگوی سیبی هم که قبلا روی اون ثابت می مون هم از بین رفت. میشه گفت توی سایت های آموزشی هم به این موضوع اشاره نکردن و نهایت پیشنهاد تعویض فلش رو دادن. لطفا کمک میکنین.تشکر

من هم این مشکل برام پیش اومد حدود یک ماه پیش. میشه به احتمال قوی گفت مشکل از فلت هارد شما هست. یعنی همون کابلی که ارتباط هارد رو به بورد برقرار میکنه. با تعویض فلت هارد مشکلتون حل میشه. احتمال قریب به یقین هاردتون سالم هستش و اطلاعاتتون هم پاک نشده. سعی کن هاردت رو هیچ جوره دست کاری نکن و لپتاپت رو ببر واسه عیب یابی.
    ضمنا من فلت هارد رو گرفتم ۱۹۰ تومن.

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
      من هم این مشکل برام پیش اومد حدود یک ماه پیش. میشه به احتمال قوی گفت مشکل از فلت هارد شما هست. یعنی همون کابلی که ارتباط هارد رو به بورد برقرار میکنه. با تعویض فلت هارد مشکلتون حل میشه. احتمال قریب به یقین هاردتون سالم هستش و اطلاعاتتون هم پاک نشده. سعی کن هاردت رو هیچ جوره دست کاری نکن و لپتاپت رو ببر واسه عیب یابی.
      ضمنا من فلت هارد رو گرفتم ۱۹۰ تومن.
      نه هارد رو خودم پاک کردم به اطلاعاتش هم دسترسی داشتم. فکر کنم هارد SSD این مشکل کابل رو نداشته باشه.اینم بگم با DVD هم امتحان کردم روی
      گزینه EFI Boot هم کلیک کردم اما متاسفانه صفحه ای با علامت ورود ممنوع اومد. هیچ ارور مشخصی هم نمی ده.

نظر

صبر کنید ..
      X