اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلیل دوده دادن ال سی دی آیمک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دلیل دوده دادن ال سی دی آیمک

من مدتهاست که آیمک ۲۱ اینچم بالای صفحه سمت راست یه حالت سوختگی داده که امروز دیدم تو یه تاپیک دیگه به اسم دوده دادن ازش یاد شده بود.
    کسی میدونه دلیلش چیه؟ من فکر میکردم گرد و خاک میره توش.
    راه حلی هم داره برطرف کردنش؟ تو آیمکهای جدید هم همینطور هست؟

تو ایمک منم به همین شکل هست از دوستان کسی میدونه برای چی این طوری شده؟

نظر

منم ۲۷ اینچ دارم! دقیقا گوشه پایین سمت چپ!

نظر

علت وجود لکه های سیاه رنگ تو آیمک ها وجود دوده نیست بلکه گرد و غبار هستش ! به دلیل اینکه ایمک دارای ۳ فن مییاشد و مرتب در حال کار میباشد و راه خروج گرد غبار هم ندارد این زرات خاک و غبار به مرور در لایه های ال سی دی نفوذ میکند ...

راه حل آن هم باز کردن ال ای دی و نمیز کردن لایه های آن هستش ! ولی به هیچ عنوان این کار رو خودتون انجام ندید چون بسیار حساس هستش و ممکنه موجب خسارت زدن به ال ای دی و دیگر قطعات دستگاه بشوید

در دفتر سایت تفریبا هفته ای یکی دو تا ایمک جهت این مشکل میاد و به خوبی برطرف میشه ..

دوستان میتوانند جهت رفع گرد غبار از لای های ال ای دی به دفتر سایت مراجعه کنند
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
          علت وجود لکه های سیاه رنگ تو آیمک ها وجود دوده نیست بلکه گرد و غبار هستش ! به دلیل اینکه ایمک دارای ۳ فن مییاشد و مرتب در حال کار میباشد و راه خروج گرد غبار هم ندارد این زرات خاک و غبار به مرور در لایه های ال سی دی نفوذ میکند ...

راه حل آن هم باز کردن ال ای دی و نمیز کردن لایه های آن هستش ! ولی به هیچ عنوان این کار رو خودتون انجام ندید چون بسیار حساس هستش و ممکنه موجب خسارت زدن به ال ای دی و دیگر قطعات دستگاه بشوید

در دفتر سایت تفریبا هفته ای یکی دو تا ایمک جهت این مشکل میاد و به خوبی برطرف میشه ..

من یه آی مک ۲۷ اینچ جدید دارم هر دو گوشه پایین صفحه این مشکل رو دارم . با توجه به نازک شدن صغحه باز هم میشه بازش کرد؟
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها

هزینه ش به چه صورته؟

امکان انجام فوری دارید؟(به این صورت که آیمک بیارم یکی دو ساعت بعد ببرم) به خاطر این که شهرستان هستم میگم.
            و این که HHD Caddy موجود دارید وقتی باز میکنید سوپردرایو رو دربیارید بعد یه هارد ssd بذاریم جاش؟
            بعد از همه ی این ها از نظر ظاهری مشخصه که باز شده ؟‌یا کاملا مثل روز اول میشه؟‌(اگه نمونه کار دارین عکس بذارید لطفا)

نظر

صبر کنید ..
            X