اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برقراری hands off

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برقراری hands off

سلام
    من آیفون از قدیم داشتم که هنوزم 5 دستمه رو 8.1 و اولین آیپدم رو ایر 2 خریدم الان
    اپل آیدیمو وارد کردم و اطلاعاتم سینک شد ولی نمیدونم چرا قابلیت های hand off کار نمیکنه
    البته بگم زنگ خوردن ها کار میکنه یعنی به گوشیم ک زنگ میزنم آیپد هم زنگ میخوره ولی بخش مربوط به ادامه دادن کار های اپلیکیشن ها نه . علامتش نمیاد رو لاک اسکرین یا مولتی تسکینگ که بتونی ادامه کارو از آیفون به آیپد یا برعکس انجام بدیم
    (تیک هندز آف تو ستینگ هر دو دستگاه روشنه )
    اگه کسی میدونه چطوریه یه کمکی بکنه ممنون میشم
    ویرایش توسط aliansari777 : https://i-phone.ir/forums/member/113737-aliansari777 در ساعت 23-12-2014, 05:13 PM

برنامه های خاصی کار میکنند ! مثل سافاری و آخرین ورژن از نرم افزار های ایلایف و آیورک

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
      برنامه های خاصی کار میکنند ! مثل سافاری و آخرین ورژن از نرم افزار های ایلایف و آیورک
      میدونم دوست عزیز
      اما نه سافاری کار میکنه نه میل نه هیچ کدوم از نرم افزارای آی ورک
      مال شما کار میکنه ؟ امتحان کردین ؟

نظر

بله درست هست ، روی هر دو دیوایس یه اپل ایدی تو ایکلاد وارد کردین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
          بله درست هست ، روی هر دو دیوایس یه اپل ایدی تو ایکلاد وارد کردین ؟
          بله دیگه اطلاعاتم سینکه همه
          حتی زنگش کار میکنه . یعنی به آیفونم زنگ میزنم آیپدمم زنگ میخوره ولی ادامه کار کردن اپ ها نه
          من از خیلیا پرسیدم مال اونام کار نمیکنه
          مشکل فک میکنین از کجاس

نظر

منم والا همین مشکل رو دارم رو مکم.زنگ میخوره گوشی لپتاپ هم زنگ میخوره حتی تنظیمات هم گزینش روشنه تو مک ولی اصلا کار نمیکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برقراری hands off

دوستان كسي نيست كه راهنمايي كنه؟
              منم هم چنين مشكلي دارم و مشكل با جواب دادن اس ام اس هاي آيفونم با آيپد.گزينش رو كه توي آيفون ميزنم بايد يه كد روي آيپد نشون بده كه نميده؟!
              چيكار كنم؟
              البته اينم بگم كه زنگ ميخوره ميتونم جواب بدم اما اس ام اس اصلا كدش رو نمياره كه توي گوشي وارد كنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط armin_imani : https://i-phone.ir/forums/member/22590-armin_imani در ساعت 31-12-2014, 02:24 AM

نظر

مشکل سینک شدن مسیج ها زیاد عجیب نیست
                چون خیلی وقته سیستم آی مسیج هم تو هر سه تا اپراتور قطعه با شماره سیم کارت
                ولی اون چیزی که عجیبه اینه که رد و بدل شدن زنگ و مسیج نصف این قابلیت هست
                نصف دیگش ادامه دادن اپلیکیشن ها از یه دیوایس ب دیوایس دیگس ک از تو لاک اسکرین انجام میشه
                و من اصلا نمیدونم چرا این قابلیت اجرا نمیشه تو ایران چون ربطی ب مخابراتم نداره فک کنم
                من با جدید ترین ورژن نرم افزار keynote numbers pages هم امتحان کردم نشد
                آخه بد بختی اینه که ابید ایمیل و سافاری اینا هم بشه ولی نمیشه
                اگه هرکی میدونه یع نظری کمکی چیزی بکنه...

نظر

صبر کنید ..
                X