اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون 6Plus 128 Gray LL/A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون 6Plus 128 Gray LL/A

آیفون 6Plus 128 Gray LL/A را خودم شخصا سفارش گذاشتم. حدود ۱،۲۰۰ دلار برام در اومده. ۴،۲۰۰ میزارم برای فروش. عکس جعبه پستی خودش رو هم گذاشتم. افزایش قیمت دلار تاثیری بر قیمت گوشی ندارد.

کاور چرمی مشکی ارجینال آیفون 6Plus هم هست. اونم ۳۰۰ میزارم.

قیمتام زیر قیمت پایتخته. به دلایلی که همه میدونید قیمت رو با علاالدین مقایسه نمیکنم. هر کس قیمت پایین تری داره میتونه بره بگیره.

پس لطفا بحثی در مورد قیمت نکنید.

به خریدار واقعی آیفون تخفیف نهایی میدم. مناسب برای کسی که از هر لحاظ میخواد به گوشی اطمینان کنه. میتونید حضوری مراجعه کنید و دفتر کار و محل رو ببینید و احیانا اگر موردی پیش اومد در آینده مراجعه کنید.

ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 28-12-2014, 09:16 PM

کاور چرم و می خام ولی قیمت ۱۸۰ دارم دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
      کاور چرم و می خام ولی قیمت ۱۸۰ دارم دوست عزیز

قیمتتون عالیه دوست گرامی. از قیمت دلاریش هم ارزونتر بهتون میده.
      البته دقت کنید اپل امسال دو مدل کاور داره یکی سیلیکونی و یکی چرمی.

ولی ۱۸۰ همون سیلیکونی هم نیست. تو بازار دارن ۳۲۰-۳۳۰ اعلام میکنن. اگر قیمت دارید فوری خرید کنید.
      ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 22-12-2014, 10:52 PM

نظر

نه دوست عزیز سلیکونی ۱۵۵ هست.
        اگه این حدود این قیمت راه داره خریدارم ۲۲۰انلاین دیدم ولی ۳۲۰ خدایی کاور آیپد هم نیستش و حدود ۲۵۰ هست.

نظر

نه دوست عزیز سلیکونی ۱۵۵ هست.
          اگه این حدود این قیمت راه داره خریدارم ۲۲۰انلاین دیدم ولی ۳۲۰ خدایی کاور آیپد هم نیستش و حدود ۲۵۰ هست.
          میتونید برید پایتخت بپرسید. البته خیلی ها هم ندارن. اگر باشه یا قرمز و قهوه ای هست یا رنگای دیگه. همونهارو هم میدادن ۳۲۰-۳۳۰. البته الان که دلار رفته بالاتر رو نمیدونم. به منم ربطی نداره. من زیر قیمت اونها میدم بهتون. ولی نه قیمت شما.

خود مغازه دار پایتخت ۳۰۰ میخره. ولی من اولویتم اینه که کسی که گوشی رو خرید بهش بدم. گوشی فروش بره پایتخت میفروشمش ۳۰۰. گفتم شاید اینجا کسی باشه که لطفی بهش بشه اینقدر گرون نخره.

کاور سیلیکونی اپل ۴۵ دلاره که میشه ۱۶۰ تومن. حالا شما ۱۵۵ قیمت داری. تردید و تعلل نکن. فوری بخر.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 23-12-2014, 05:16 PM

نظر

با 6
            64 عوض میکنتی؟؟؟؟/

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
              با 6
              64 عوض میکنتی؟؟؟؟/
              احتمالش هست.
              مشخصات دستگاه شما چیه؟

مشخصات و شرایطشو تو خصوصی بفرست. که اینجا شلوغ نشه.

ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 24-12-2014, 12:00 AM

نظر

دوست عزیز با 64 پلاس گری مشابه اک تعویض داری؟؟البته یه 128 سیلور نمونه اکبند هم دارم.....

نظر

نوشته اصلی توسط n55 نمایش پست ها
                  دوست عزیز با 64 پلاس گری مشابه اک تعویض داری؟؟البته یه 128 سیلور نمونه اکبند هم دارم.....
                  نه دوست عزیز تمایلی به تعویض ندارم.
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
                    میتونید برید پایتخت بپرسید. البته خیلی ها هم ندارن. اگر باشه یا قرمز و قهوه ای هست یا رنگای دیگه. همونهارو هم میدادن ۳۲۰-۳۳۰. البته الان که دلار رفته بالاتر رو نمیدونم. به منم ربطی نداره. من زیر قیمت اونها میدم بهتون. ولی نه قیمت شما.

خود مغازه دار پایتخت ۳۰۰ میخره. ولی من اولویتم اینه که کسی که گوشی رو خرید بهش بدم. گوشی فروش بره پایتخت میفروشمش ۳۰۰. گفتم شاید اینجا کسی باشه که لطفی بهش بشه اینقدر گرون نخره.

کاور سیلیکونی اپل ۴۵ دلاره که میشه ۱۶۰ تومن. حالا شما ۱۵۵ قیمت داری. تردید و تعلل نکن. فوری بخر.

کاور سیلیکونی ۳۹ دلار هست و ۴۹ چرمش. و اینکه کسایی که از توزیع کننده ها می خرند ارزون تر از این قیمت می خرند و مالیات هم شاملشون نمی شه.
                    و اینم یه فروشگاه آنلاین که همه رنگش رو داره ۲۳۵(با قسمت فروش تماس بگیرید میبینید که همه رنگا رو موجود دارن).
                    موفق باشید

نظر

64مشكيllaهدفون وسارزش نو نو هستاصلا باز نشده

نظر

کاور سیلیکونی ۳۹ دلار هست و ۴۹ چرمش. و اینکه کسایی که از توزیع کننده ها می خرند ارزون تر از این قیمت می خرند و مالیات هم شاملشون نمی شه.
                        و اینم یه فروشگاه آنلاین که همه رنگش رو داره ۲۳۵(با قسمت فروش تماس بگیرید میبینید که همه رنگا رو موجود دارن).
                        موفق باشید
                        خب خدا خیرت بده.
                        پس با قیمت ۱۶۰ تومان شما هنوز خیلی توفیر داره. البته کامنتاشم بخونی بد نیست. جالبه ۶ با ۶پلاس ۵ هزار تومان تفاوت قیمت داره.
                        من هم نه دستم به توزیع کننده میرسه و نه اینکه تخفیف مالیات شامل حالم شده.
                        هم مالیات دادم هم پول پست.

شما هم نمیدونم چه اصراری داری اینقدر بحث میکنی.
                        من که همون روز اول گفتم سر قیمت بحثی ندارم و قیمتی که برام در اومده رو با کمی ضرر میفروشم.
                        شما هم قیمت خوب داری برو بخر دوست گرامی
                        اینکه دیگه بحث نداره.
                        ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 24-12-2014, 10:29 AM

نظر

سلام دوست عزیز
                          من ۴ تومن حضوری در تهران خریدارم

نظر

دوست من فكرتو كردي بهم خبر بده؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز
                              من ۴ تومن حضوری در تهران خریدارم
                              براتون شماره گذاشتم که تماس بگیرید.
                              و حضوری تشریف بیارید.