اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی آموزشگاه برای آموزش برنامه نویسی ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی آموزشگاه برای آموزش برنامه نویسی ios

با سلام خدمت دوستان و اعضای عزیز، می خواستم خواهش کنم اگر که امکان داره اگر جایی رو سراغ دارین که آموزش برنامه نویسی ios رو بدن بهم معرفی کنین ممنون میشم
    تاحالا خودم جای درست درمون رو پیدا نکردم و ازونجایی هم که زبان برنامه نویسی swift خیلی جدید هست برای ios پس آموزشگاهی هم نیست که بخواد swift رو به عنوان زبان پیش فرضش قرار بده ولی مهم نیست objective-c هم باشه عیب نداره فقط آموزشگاهش رو بهم معرفی کنین ممنون میشم
    البته بدون آموزشگاه تحلیل گر داده
    با تشکر امید
    11
    swift
    90.91%
    10
    objective-c
    9.09%
    1

The poll is expired.

درود
    مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برنامه نویسی iOS داره.
    در مورد نمایندگی های دیگه اطلاعی ندارم.

نظر

اگه علاقه داری و استعدادش رو داری به هیچ عنوان نیاز به آموزشگاه نخواهی داشت و خوندن منابع تو نت ، کارت رو راه می ندازه

نظر

مجتمع فنی شعبه ونک بهترین گزینه هست. من با آقای پورهادی کلاس داشتم خیلی خوب درس میده. من شانسی پیداش کردم.

نظر

آموزشگاه خوب برنامه نویسی تحلیل داده است حتی استاد دانشگاه ها هم گاهی اوقات اونجا می آن چون سطح بالا است من اونجا بودم کتاب مقاله کلاس دارد کافی تحیل داده سرچ کنید
          آموزشگاه تحلیل داده h/
          ویرایش توسط amirhosein71 : https://i-phone.ir/forums/member/185995-amirhosein71 در ساعت 12-07-2015, 01:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein71 نمایش پست ها
            آموزشگاه خوب برنامه نویسی تحلیل داده است حتی استاد دانشگاه ها هم گاهی اوقات اونجا می آن چون سطح بالا است من اونجا بودم کتاب مقاله کلاس دارد کافی تحیل داده سرچ کنید
            آموزشگاه تحلیل داده h/
            مرسی دوست عزیز
            من تخلیل داده دوره مقدماتی php رو گذروندم
            استاد ios اش همون استاد php هست که آشناییت کامل از ایشون دارم و میدونم که ios رو مسلط نیستن و کاربردی تدریس نمیکنن

نظر

هیچ آموزشگاهی نمیتونه از شما برنامه نویس بسازه
              بهترین آموزشگاه اینترنته
              پولتون رو حروم نکنید
              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                هیچ آموزشگاهی نمیتونه از شما برنامه نویس بسازه
                بهترین آموزشگاه اینترنته
                پولتون رو حروم نکنید
                دقیقا دوست عزیز من از آذر ماه که این پست رو اینجا گذاشتم تا الان بسیار پیشرفت کردم در swift و همون موقع swift رو انتخاب کردم!

نظر

نوشته اصلی توسط omid__metal90 نمایش پست ها
                  دقیقا دوست عزیز من از آذر ماه که این پست رو اینجا گذاشتم تا الان بسیار پیشرفت کردم در swift و همون موقع swift رو انتخاب کردم!
                  میتونم بپرسم از کدوم سایت و منبع آموزشی واسه آموزش استفاده می کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    میتونم بپرسم از کدوم سایت و منبع آموزشی واسه آموزش استفاده می کنید؟
                    من اولین کاری که کردم از تورنت ویدیوهای udemy رو دانلود کردم و همش رو تک به تک دیدم و همزمان همون کارارو خودم انجام دادم که دستم بیاد چی به چیه
                    بعد وقتی اوکی شدم برای انجام کارای خاص و افکت ها و چیزای دیگه اون موضوع رو تو youtube میزدم و ویدیو هاشو دانلود میکردم الان خیلی ویدیو دارم از همه موضوع ها و یه سری منبع خوب هم دارم واسه swift
                    اگه خواستین میتونم bookmark های خودم رو براتون ایمیل کنم
                    swift بسیار بسیار راحت تر از objective-c هست و خیلی یادگیریش بهتر و سریع تو از objective-c هست
                    امیدوارم سریع تر تو ایران و توسعه دهنده های ios ایرانی جا بیفته

نظر

نوشته اصلی توسط omid__metal90 نمایش پست ها
                      من اولین کاری که کردم از تورنت ویدیوهای udemy رو دانلود کردم و همش رو تک به تک دیدم و همزمان همون کارارو خودم انجام دادم که دستم بیاد چی به چیه
                      بعد وقتی اوکی شدم برای انجام کارای خاص و افکت ها و چیزای دیگه اون موضوع رو تو youtube میزدم و ویدیو هاشو دانلود میکردم الان خیلی ویدیو دارم از همه موضوع ها و یه سری منبع خوب هم دارم واسه swift
                      اگه خواستین میتونم bookmark های خودم رو براتون ایمیل کنم
                      swift بسیار بسیار راحت تر از objective-c هست و خیلی یادگیریش بهتر و سریع تو از objective-c هست
                      امیدوارم سریع تر تو ایران و توسعه دهنده های ios ایرانی جا بیفته
                      دوست من میشه آدرس ایمیلت رو اینجا قرار بدی؟ قصد مکاتبه باهات رو دارم. اما متأسفانه لایسنس پروفایل این انجمن به پایان رسیده و نمیشه وارد قسمت مکاتبات و پیام خصوصی شد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        دوست من میشه آدرس ایمیلت رو اینجا قرار بدی؟ قصد مکاتبه باهات رو دارم. اما متأسفانه لایسنس پروفایل این انجمن به پایان رسیده و نمیشه وارد قسمت مکاتبات و پیام خصوصی شد...
                        omidmetal90[at]gmail

نظر

یک کتاب خوب اموزش میخام کامل با شه اگه میشناسین بگین یا لینک بدین

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

معرفی آموزشگاه برای آموزش برنامه نویسی ios

نوشته اصلی توسط amirahmadi1666 نمایش پست ها
                            یک کتاب خوب اموزش میخام کامل با شه اگه میشناسین بگین یا لینک بدین

Sent from my iPad using Tapatalk
                            درود بر شما.
                            يه كتاب جامع فارسي بهتون معرفي مي كنم كه عاليه.
                            البته من اين كتاب رو ٣ سال پيش تهيه كردم. اميدوارم نسخه ي به روز شده اش رو بتونيد پيدا كنيد. ولي اگه همين هم باشه عاليه. تمام مبناي كار رو توي ٨١٦ صفحه بهتون از صفر ياد مي ده!
                            مي تونيد اين كتاب رو از انتشارات جنگل توي ميدون انقلاب تهيه كنيد.

براي به روز كردن خودتون هم كه حتما ويدئو هاي اينترنتي رو دانلود كنيد. مطمئن باشيد با اين كتاب و ويدئو هاي اينترنتي هيچ نيازي به كلاس نيست. البته علاقه و پشتكار لازمه ي كاره.
                            فقط اميدوارم كه وسط كار دست از مطالعه نكشيد. يادتون باشه كليد موفقيت ممارست در كار است.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 24-07-2015, 06:01 PM

نظر

دوست عزیز از اونجایی که من کلاسای تحلیل داده رو میرم استاد IOs خیلی هم با اطلاعات هستند . اگر کلاس هم نمیتونی بری تنها سایتی که مقالات swift رو داره ترجمه می کنه و تو سایتش می ذاره همین تحلیل داده است می تونی رایگان دانلود کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X