اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت UDID با iResign ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تفاوت UDID با iResign ؟

سلام میخواستم از myud.ir خرید کنم.

1. این سایت قابل اعتماد هست؟
    2. تفاوت UDID با iResign چیه؟ با iResign هم میشه نسخه بتا iOS ها رو نصب کرد و هم نسخه کرک شده از 25PP یا Tungbo ؟؟
    3. یه سوال دیگه که به موضوع تاپیک ربطی نداره اینکه من گوشیم جیلبریک هست مشکلی واسم پیش نمیاد اگه یکی از سرویس های دوولپر رو گرفتم؟؟

مدیریت خواهشا مثل بقیه تاپیک ها پاک نکن. سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.
    ویرایش توسط iJack : https://i-phone.ir/forums/member/142788-ijack در ساعت 17-12-2014, 08:53 PM

نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
    سلام میخواستم از myud.ir خرید کنم.

1. این سایت قابل اعتماد هست؟
    2. تفاوت UDID با iResign چیه؟ با iResign هم میشه نسخه بتا iOS ها رو نصب کرد و هم نسخه کرک شده از 25PP یا Tungbo ؟؟
    3. یه سوال دیگه که به موضوع تاپیک ربطی نداره اینکه من گوشیم جیلبریک هست مشکلی واسم پیش نمیاد اگه یکی از سرویس های دوولپر رو گرفتم؟؟

مدیریت خواهشا مثل بقیه تاپیک ها پاک نکن. سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.
    همه توضیحات همون صفحه اول ذکر شده.

در ضمن برای ۱۵ هزار تومن ترس خرید از وبسایت رو دارید؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
      همه توضیحات همون صفحه اول ذکر شده.

در ضمن برای ۱۵ هزار تومن ترس خرید از وبسایت رو دارید؟!
      :d ببخشید یعنی سوال کردن در مورد مطمئن بودن یک وبسایت جرمه؟ من که نگفتم میترسم بخرم من فقط یه سوال کردم وگرنه نمیخواستم حالا بخرم...درسته این وبسایت قابل اعتماد هست ولی فرض کنید کلاهبردار بود (گفتم فرض کنید) هر نفر 15 تومن چقدر میشد؟

پنجشنبه میخوام udid بگیرم که برای اولین بار نسخه بتا نصب کنم... اگه بتا نصب کردم بعدش اگه خواستم میتونم ریستور کنم به آخرین نسخه منتشر شده (8.3) ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
        :d ببخشید یعنی سوال کردن در مورد مطمئن بودن یک وبسایت جرمه؟ من که نگفتم میترسم بخرم من فقط یه سوال کردم وگرنه نمیخواستم حالا بخرم...درسته این وبسایت قابل اعتماد هست ولی فرض کنید کلاهبردار بود (گفتم فرض کنید) هر نفر 15 تومن چقدر میشد؟

پنجشنبه میخوام udid بگیرم که برای اولین بار نسخه بتا نصب کنم... اگه بتا نصب کردم بعدش اگه خواستم میتونم ریستور کنم به آخرین نسخه منتشر شده (8.3) ؟؟
        بله ميتونيد دانگريد كنيد.
        http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=49711

نظر

صبر کنید ..
        X