اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تکرار اپدیت !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تکرار اپدیت !

سلام
    بنده متوجه شدم علی رغم اینکه اپدیت انجام میدم مجددا توی لیست اپدیت های itunes نشون داده میشه و دانلود میکنه
    مشکل از چیه؟

سلام، منم اين مشكل رو داشتم كه كلا بيخيال آپديت از داخل خود گوشى شدم و بعد آپديت اپ تو آيتونز گوشى رو ساين مى كنم، اين مورد بعد ٨.١.٢ برام بوجود اومد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
      مشکل من روی مک بوک هست
      دوستان اگه اینطوری باشه چطوری پس اپدیت کنیم !؟

نظر

ذوست عزیز برنانه رو پاک کنید و از اول نصب کنید مشکل کامل حل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من این مشکل روی مک بوک برای آپدیت یوزمیت به 10.10.1 دارم هرچی آپدیت میکنم ریستارت میشه, نصب میکنه اما دوباره iTunes پیغام آپدیت به 10.10.1 میده.
          ویرایش توسط shnoit : https://i-phone.ir/forums/member/112939-shnoit در ساعت 22-12-2014, 01:42 PM

نظر

من این مشکل روی مک بوک برای آپدیت یوزمیت به 10.10.1 دارم هرچی آپدیت میکنم ریستارت میشه, نصب میکنه اما دوباره App Store پیغام آپدیت به 10.10.1 میده.
            میشه لطفا کمک کنید؟!!!
            ویرایش توسط shnoit : https://i-phone.ir/forums/member/112939-shnoit در ساعت 22-12-2014, 07:42 PM

نظر

من با 10.10.1 مشکل نداشتم، ولی با آپدیت سفاری به 8.0.2 همین مشکل رو دارم!
              یک راهی که توی فروم اپل دیدم این بود که history مرورگر رو پاک کنی و بعد آپدیت کنی حل میشه. ولی خودم امتحان نکردم.

نظر

مرورگر ما که سافاری نیست... فکر نکنم ربطی به این داشته باشه
                و مشکل بسیار بدی هست برای ماهایی که ۱ گیگ خودش ۱ گیگه !!

نظر

من این مشکل رو دارم نمی‌دونم باید چیکار کنم یرنامه رو کامل دانلود می‌کنه ولی آپدیت نمی‌کنه چه کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                  X