اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iPhone 3GS 16 GB - سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش iPhone 3GS 16 GB - سفید

درود بر دوستان
    یک عدد iPhone 3GS - 16 GB موجوده به همراه کارتن، و اجزا! فقط روی گوشی به جای Earphone اصلی خودش یک عدد Earpod (هندزفری های نسل جدید اپل) High Copy وجود داره که با مقایسه ای که کردم هیچ تفاوتی با مدل اصلی ندارن. نه از نظر ظاهری و نه از نظر کیفیت. صدای فوق العاده ای داره! Earpod جداگانه به قیمت ۵۰ هزار تومان خریداری شده...
    گوشی روی iOS 6.1.6 (آخرین نسخه برای iPhone 3GS) قرار داره. جیلبریک و لاکه اما بدون هیچ مشکلی با ultrasnow (نرم افزاری در سیدیا) آنلاک شده و سیم کارت روی گوشیه! با هر سیم کارتی هم جواب میده.
    فقط یه مشکلی داره که توی زنگ زدن و زنگ خوردن در شارژهای پایین (تقریبا زیر ۴۰٪) و همچنین در مورد SMS هم در شارژ کمتر از ۲۵٪ خاموش میشه که یا باید بعد از یه مدت روشن کنی یا به شارژر بزنی.
    روی LCD خط و خشی وجود نداره و تاچ به خوبی کار می کنه. دکمه ها مشکلی ندارن. فقط یه مورد پریدگی در کنار سوکت ۳.۵ میلی متری صدا و بخش ورودی سیم کارت وجود داره که توی عکس ها مشخصه. خودمم همین طوری گوشی رو خریدم و از زمانی که دست من بوده آسیبی ندیده! اما در کل سیم کارت خوان و سوکت صدا بدون هیچ مشکلی کار می کنه.
    مورد آخر هم در مورد شارژر هست که با وصل کردن به USB های کامپیوتر فقط برای شارژ مشکل داره و در مواردی قطع و وصلی داره (با این حال به راحتی میشه برای کارهای آیتونز ازش استفاده کرد) اما با وصل کردن به پریز هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار می کنه.
    قیمت مدنظر من ۳۳۰ تومانه. هزینه ی پست هم بر عهده ی خریداره.
    فایل های پیوست شده

ببین 290 بده همین الان میریزم برات

نظر

نوشته اصلی توسط hosinrah نمایش پست ها
      ببین 290 بده همین الان میریزم برات
      پاسخ رو پ.خ کردم براتون.

نظر

هنوز موجوده؟

نظر

گوشی شما سفیده یا مشکی؟ تصاویر پشت گوشی سفیده اما تصویر آخری که گذاشتید مشکیه

نظر

نوشته اصلی توسط sphere نمایش پست ها
            هنوز موجوده؟
            بله. اگه می خواید پ.خ بزنید.

نوشته اصلی توسط sphere نمایش پست ها
            گوشی شما سفیده یا مشکی؟ تصاویر پشت گوشی سفیده اما تصویر آخری که گذاشتید مشکیه
            دوست عزیز پشت گوشی سفیده و جلوش مشکی. کلا مدل های قدیمی اپل یعنی از آیفون ۴ به قبل همین طوری هستن و جلوشون کلا مشکیه.

نظر

دوست عزیز قیمت اخر رو برام پ.خ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط maintash نمایش پست ها
                دوست عزیز قیمت اخر رو برام پ.خ کنید
                صندوق پیغامتون پره جناب!

نظر

صبر کنید ..
                X