اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از ايرپورت به عنوان روتر و واي/فاي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از ايرپورت به عنوان روتر و واي/فاي

سلام حالتون خوبه دوستان ؟ من اين تاپيك رو اشتباهي در بخش مك نوشتم كه نتونستم پاكش كنم، با عرض پوزش از ادمين!

راستش من از تاپيك آشنايي با خانواده Airport با اين دستگاهها آشنا شدم! خواستم اونجا سوالم رو بپرسم ديدم ديگه تاپيك قديمي شده و گويا كسي ديگه جواب نميده!

با مطالعه كامل تاپيك "آشنايي با خانواده Airport" ٢ سوال برام پيش اومد كه اگه جواب بديد ممنون ميشم:

١- من اگر بخوام از ايرپورت اكسپرس هم به عنوان روتر و هم واي/فاي استفاده كنم بايد چيكار كنم ؟ آيا اينترنت p2p يا ارتباط راديويي(نصب انتن روي پشت بام) اين مشكل رو حل ميكنه ؟(در اون تاپيك گفته شده بود سوكت هاي تلفني خانگي در ايران مدل آرجي١١ هست كه با سوكت ايرپورت آرجي٤٥ تفارت دارد و بايستي يك روتر يا مودم در كنار ايرپورت باشه تا كار كنه)
    ٢- آيا ميشه فيلمهاي داخل ايفون ٦ رو در تلويزيون اسمارت LED سامسونگ ديد ؟

پيشاپيش ممنون از شما ...
    ویرایش توسط Milad2015 : https://i-phone.ir/forums/member/178094-milad2015 در ساعت 13-12-2014, 02:46 PM

نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    سلام حالتون خوبه دوستان ؟ من اين تاپيك رو اشتباهي در بخش مك نوشتم كه نتونستم پاكش كنم، با عرض پوزش از ادمين!

راستش من از تاپيك آشنايي با خانواده Airport با اين دستگاهها آشنا شدم! خواستم اونجا سوالم رو بپرسم ديدم ديگه تاپيك قديمي شده و گويا كسي ديگه جواب نميده!

با مطالعه كامل تاپيك "آشنايي با خانواده Airport" ٢ سوال برام پيش اومد كه اگه جواب بديد ممنون ميشم:

١- من اگر بخوام از ايرپورت اكسپرس هم به عنوان روتر و هم واي/فاي استفاده كنم بايد چيكار كنم ؟ آيا اينترنت p2p يا ارتباط راديويي(نصب انتن روي پشت بام) اين مشكل رو حل ميكنه ؟(در اون تاپيك گفته شده بود سوكت هاي تلفني خانگي در ايران مدل آرجي١١ هست كه با سوكت ايرپورت آرجي٤٥ تفارت دارد و بايستي يك روتر يا مودم در كنار ايرپورت باشه تا كار كنه)
    ٢- آيا ميشه فيلمهاي داخل ايفون ٦ رو در تلويزيون اسمارت LED سامسونگ ديد ؟

پيشاپيش ممنون از شما ...
    یه خروجی از مودم adsl میدین به airport یا time capsule بعد اینترنت شما از طریق airport شیر میشه با استاندارد ac
    واسه پخش مدیا رو tv به apple tv نیاز خواهید داشت
    من از time capsule استفاده میکنم همین مشکل رو دارم

نظر

استفاده از ايرپورت به عنوان روتر و واي/فاي

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
      یه خروجی از مودم adsl میدین به airport یا time capsule بعد اینترنت شما از طریق airport شیر میشه با استاندارد ac
      واسه پخش مدیا رو tv به apple tv نیاز خواهید داشت
      من از time capsule استفاده میکنم همین مشکل رو دارم
      ببخشيد يه سوال ديگه:

ما تو منزلمون يك موبايل سوني هم داريم، آيا موبايل هاي اندرويدي هم ميتونن به ايرپورت كانكت بشن و از مزاياي كيفي سرعتش بهره مند شن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط Milad2015 : https://i-phone.ir/forums/member/178094-milad2015 در ساعت 13-12-2014, 06:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
        ببخشيد يه سوال ديگه:

ما تو منزلمون يك موبايل سوني هم داريم، آيا موبايل هاي اندرويدي هم ميتونن به ايرپورت كانكت بشن و از مزاياي كيفي سرعتش بهره مند شن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
        روتر ربطی به دیوایس نداره
        با همه چی میتونین کانکت شین مث یه مودم وایرلس

نظر

صبر کنید ..
        X