اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کانکت نشدن بلوتوث آیفون با مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کانکت نشدن بلوتوث آیفون با مک بوک پرو

سلام دوستان
    من یه مک بوک ۱۵ رتینا دارم که یوزیمیت ۱۰.۱۰.۱ روش نصبه . جدیدا هم یه آیفون ۶ گرفتم که ios 8.1.2 داره .
    میخوام از Handoff استفاده کنم . جفتشون هم روی یک اکانت icloud کار میکنن . bluetooth ها روشنه و همو پیدا کردن
    اما هر بار مک ارور میده که make shure network access is enabled ....
    ااسم دستگاه ها تو لیست هم هست اما وصل نمیشن .....

مشکل منم هست و تقریبا نت رو زیر و رو کردم ولی جواب پیدا نکردم براش ، در ضمن اگر ایران هستین handoff کار نمیکنه

نظر

manam in moshlkelo daram lotfan rahnamai koid

نظر

من هیچ کدوم از این کارا رو نکردم مشکلی هم ندارم
        بلوتوث نباید کانکت شه
        با ایر دراپ انتقال داده میشه
        بلوتوث روشن باشه کافیه
        IMG_3465.jpgsas.jpg
        ویرایش توسط Amirrezaajalli : https://i-phone.ir/forums/member/67318-amirrezaajalli در ساعت 04-01-2015, 11:49 PM

نظر

حقیقت ش من اصلا ای مسیج م رو تنظیم نکردم اما می تونم زنگ های گوشیم رو روی سیستمم جواب بدم
          مطمئن نیستم ولی احساس میکنم برای ارتباطشون از شبکه ام استفاده می کنند چون ی سری که مودمم خاموش بود گوشیم زنگ خورد ولی لپ تاپم نه!
          البته می گم که فقط شهودی این حرف رو می زنما!!! هیچ جا چیزی راجع بهش نخوندم

نظر

سلام من آيفون 6 دارم،الان چهارماه هست به دنياي iosاومدم،واسه بلوتوث بايد چكار كنم كه كار كنه؟؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
              سلام من آيفون 6 دارم،الان چهارماه هست به دنياي iosاومدم،واسه بلوتوث بايد چكار كنم كه كار كنه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر قصد ارسال و تبادل اطلاعات رو باگوشی آیفونتون دارید باید گوشی رو جلبریک کنید و اکانت بلوتوث خریداری و نصب کنید .
              اگر هم قصد اتصال به پخش خودرو یا موبایل هندزفری رو دارید وارد ستینگ میشید و بلوتوث رو روشن میکنید و به هر دیوایس که خواستید کانکت میکنید .

نظر

من ميخوام از طريق بلوتوث تبادل اطلاعات با بقيه گوشي ها انجام بدم،راهي به جز جلبريك نيست؟؟؟؟در ضمن گوشي طرف مقابل بايد فقط آيفون باشه ؟مثلا سامسونگ و سوني نميشه؟اكانت بلوتوث از app storeبخرم؟ممنون

نظر

يه سوال ديگه هم داشتم ،متاسفانه وقتي از طريق آيتونزآهنگ جديد روي گوشيم ميريزم ،تمامي آهنگ هاي قبليم روي گوشيم پاك ميشه[emoji24]لطفا راهنماييم كنيد،ممنون

نظر

يه سوال ديگه هم داشتم ،متاسفانه وقتي از طريق آيتونزآهنگ جديد روي گوشيم ميريزم ،تمامي آهنگ هاي قبليم روي گوشيم پاك ميشه[emoji24]لطفا راهنماييم كنيد،ممنون

وقتی شما با ایتونز اهنگ می ریزین library موزیک خودتون رو با گوشی sync میکنین این روال کار ایتونزه ا
                    اگه اهنگای قبلی رو تو library ایتونز داشته باشین پاک نمیشه و گرنه قبلیا پاک میشن.
                    اگه میخواین پاک نشن با itools 3 این کار رو انجام بدین.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread100581.html
                    ویرایش توسط amissboy : https://i-phone.ir/forums/member/127198-amissboy در ساعت 07-03-2015, 09:43 PM

نظر

من ميخوام از طريق بلوتوث تبادل اطلاعات با بقيه گوشي ها انجام بدم،راهي به جز جلبريك نيست؟؟؟؟در ضمن گوشي طرف مقابل بايد فقط آيفون باشه ؟مثلا سامسونگ و سوني نميشه؟اكانت بلوتوث از app storeبخرم؟ممنون

شما با نرم افزار shareit که اکثر اشخاصی که اندرویدی هستن این نرم افزار رو دارن و رایگان هست و میتونید از اپ استور دانلود کنید.
                      میتونید با گوشی های اندرویدی که این نرم افزار رو دارن تبادل اطلاعات کنین.
                      در اپ استور اکانت بلوتوثی وجود ندارد که شما بخواین بخرین.

نظر

نرم افزار شريت و زاپيا نصب كردم ولي نتونستم با گوشي هاي اندرويدي ارتباط برقرار كنم،با زاپيا همش خطاي وايفا ميده و هركاري كردم نتونستم وصل بشم

نظر

ببخشيد يه سوال ديگه،آهنگهاي من در قسمت library هست،وقتي آهنگ جديد به libraryاضافه ميكنم و از آنجا به گوشيم ميريزم همچين مشكلي پيش مياد

نظر

نرم افزار شريت و زاپيا نصب كردم ولي نتونستم با گوشي هاي اندرويدي ارتباط برقرار كنم،با زاپيا همش خطاي وايفا ميده و هركاري كردم نتونستم وصل بشم

موقعی که shareit رو نصب کردین ابتدا باید توی گوشی اندرویدی وارد نرم افزار شید و بعد اون توی ایفونتون تو قسمت وای فای هات اسپاتی که گوشی اندرویدی ساخته وصل شید بعد وارد نرم افزار بشید و اطلاعاتتان رو بفرستید یا دریافت کنید.

نظر

الان تست كردم ،درست شد،دستون درد نكنه

نظر

صبر کنید ..
                              X