اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه iOS 8.1.2 عرضه شد [تبادل نظر]

اپل نسخه iOS 8.1.2 و برای دیوایس های پشتیبانی کننده٬ منتشر کرده است.

تغییرات صورت گرفته در این نسخه رفع باگ های کلی و مشکل حذف شدن Ringtone های خریداری شده است.
    بخش Restore Tones برای بازیابی Ringtone های حذف شده ایجاد شده است. [ باید از روی دیوایس خود به این آدرس بروید ]

بخش دانلود فریمور | http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

سلام
    متاسفانه از دیشب تا الان هرچی به بخش آپیدت ota گوشی مراجعه میکنم گزینه آپدیت نمیاد!!!!
    در حال حاضر بروی 8.1.1 هستم

نظر

نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه از دیشب تا الان هرچی به بخش آپیدت ota گوشی مراجعه میکنم گزینه آپدیت نمیاد!!!!
      جیلبریک کرده اید؟

نظر

در ٦ پلاس لگهایی که بعضاً وجود داشت برطرف شده و سرعت لانچ اپها بهبود پیدا کرده تغییری در مصرف باتری فعلاً مشاهده نشده

@shf@

نظر

خیر جیلبرک نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
            سلام
            برا من هم نمی اومد. با مبین نت بودم. به ایرانسل وصل شدم اومد!

نظر

لینک های دانلود آیفون اضافه شده و برای باقی دیوایس ها هم بزودی اضافه خواهند شد.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin697
              جالبه پست حذف میکنی ؟ !!! عجب ؟؟؟ لینک دانلود هم که نمیذارید !!!!!!!!!!!
              بار دیگر با چنین فرمتی پست ارسال کنید برخورد جدی خواهد شد.

نظر

من که جیلبریک هستم چجوری باید آپدیت کنم؟ اگر گوشی رو ریست فکتوری کنم جیلبریک پاک میشه که بتونم ota آپدیت کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                  من که جیلبریک هستم چجوری باید آپدیت کنم؟ اگر گوشی رو ریست فکتوری کنم جیلبریک پاک میشه که بتونم ota آپدیت کنم؟؟
                  باید فریمور و دانلود و از طریق iTunes ریستور کنید.

- - - - - - - - - -

لینک دانلود تمامی دیوایس ها اضافه شد.

نظر

دوستان من الان چک کردم ، دیدم آپدیت اومده ، دانلود کردم ، الانم داره نصب میشه ! اینترنتم ایرانسل هستش . گوشیم 5 اس هست و حجم آپدیت 28 مگ !

نظر

جالبه
                      من 5 دارم
                      به 8.1.2 ریستور کردم . اولین تماسی که باهام گرفته شد Slide to answer که کردم اصلا زنگ قطع نشد ، صدا برقرار نشد و کلا تماس پوکید . طرف مقابلم گفت فکر کردم خودت قطع کردی !!!

نظر

من روی آیپد 4 آپدیت کردم به نظرم مصرف باطری بهتر شده

نظر

کسی رو آیپد ایر تست کرده بهتر شده یا نه ؟ سویچ کردن بین کیبوردهای نصب شده بهتر شده یا نه ؟ مشکلات کندی سفری برطرف شده ؟ یه سوالم از آیفون دار ها دارم اینه که وقتی میخواید بین کیبوردها سوییچ کنید آیا این امکان وجود داره که بتونید با نگه داشتن دکمه سوییچ بین کیبورد های نصب شده انتخاب کرد (مثلا وقتی رو کیبورد فارسی مداد یا سایر کیبوردهای نصب شده هستید وقتی سوییچ رو نگه داری منوی انتخاب کیبورد بیاد) یا شما هم این مشکل رو دارید ؟

نظر

من روى ايپد اير اپديت كردم،احساس ميكنم كندى سافارى بهتر شده و در كل همه چى روانتر شده،در مورد باترى هم فعلا زود واسه نظر دادن!

نظر

آيفون ٦+ ١٢٨ TLC
                              از ديشب تا حالا كه تغيير محسوسي نديدم.
                              كلا تا حالا مشكلي نداشتم. الا وقتي كه AssistiveTouch فعاله، وقتي توي دوربين بين حالت هاي عكس برداري و فيلم برداري سوييچ مي كنم، دوربين هنگ مي كنه كه تنها راه حلش، بستن دوربين از مولتي تسكينگه.
                              اين باگ توي اين ورژن هم درست نشد!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X