اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ابل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ابل ایدی

سلام خسته نباشید یکی از دوستانم لطف کردن از سوئد برام یک گوشی iphone5s برا ی سوغاتی اوردن اما متوجه شدم قبلا ابل ایدی براش ثبت شده الان برای استفاده ازش باید چکار کنم ایا باید یک ابل ایدی دیگه ثبت کنم وچطوری اینکارو کنم یا راه دیگه ای داره؟

نوشته اصلی توسط dyaa نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید یکی از دوستانم لطف کردن از سوئد برام یک گوشی iphone5s برا ی سوغاتی اوردن اما متوجه شدم قبلا ابل ایدی براش ثبت شده الان برای استفاده ازش باید چکار کنم ایا باید یک ابل ایدی دیگه ثبت کنم وچطوری اینکارو کنم یا راه دیگه ای داره؟
    سلام
    باید اون اپل ایدی رو حذف کنید و اپل آیدی خودتون رو فعال کنید. گزینه Find My iPhone هم کنترل کنید که خاموش باشه. اگر خاموش نباشه هنگام ریستور به مشکل میخورید، بهتره هرجور که هست با مالک قبلی تماس برقرار کنید و از ایشون بخواهید که از طریق سایت iCloud این کار رو انجام بده و گوشی رو از لیست دیواسهای خودش خارج کنه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

درود و عرض احترام

بچه ها و اساتید من خیلی مشکل دارم با گوشیم , جوابامو پیدا نمیکنم , تو خدا راهماییم کنید...
      چطوری باید آی مسنجر رو فعال کنم؟ هزینه داره هربار مسیج میدم یا با اینترنت کار میکنه؟ راجع به پارت تایم نمیدونم اصلا چطوری بفهمم چیه که بتونم بفهمم گوشیم مال اماراته واسه فیس تایم... الان فیس تایم توی برنامه هام هست

ببخشید بنده مزاحمتون شدم , خیلی به استیصال رسیدم که مزاحم دوستان با این همه مشغله شدم , یک دنیا سپاسگزارتون میشم اگر بنده رو کمک کنید , هیچ دوستی ندارم آیفون داشته باشه که ازش کمک بگیرم , مشکلاتمم حل نمیشه توی سایتون هر چی می خونم , بیرون هم میرم می گم سلام میگن 100 تومن بده , دو روزه گوشی رو خریدم 200 تومن فقط واسه کاور و اپیلیکیشن ازم گرفتن , من بهشون گفتم که گیمر نیستم فقط هر چی برنامه ی آیلتس و 504 و جیمت و دیکشنری اینا دارید بریزید اما یه دیکشنری ریخته لانگمن یک گیگ بعد آپدیتش اومده میپره بیرون , با اپل آیدی خودش ریخته دوباره رفتم میگه 50 تومن بده آپدیت کنم همرو , یک روز هم کار نکرد

من ارشد مدیریت آی تی هستم اما متاسفانه ا مک و ios دور بودم و هیچی نمیدونم فقط میفهمم وقتی طرف ده دقیقه ای یه کاری رو انجام میده 100 تومن میگیره زیر 10 تومن می ارزه

مزاحمتون شدم ازتون کمک بخوام

الان آپدیت ios اومده من چطوری آپدیت کنم , مغازه داره گفت نمیتونی خودت اگر انجام بدی میره رو ریکاوری مد و بدبخت میشی , منم میترسم حالا آپ کنم , آی تونز نصب کردم و اپل آی دیمو ساختم , هر بار باز میکنم می گه sotware update اومده می خوای دانلود کنی فقط یا دانلود اینستال , از بس ترسوندنم مغازه دارا نمیتونم بزنم چیزی

سوال بعدیم اینه نمی خوام گوشیمو جلبریک کنم , چطوری میتونم برنامه هایی که توی اپل استور نیست مثل همراه بانک رو بریزم رو گوشیم؟ خوندم تو سایتتون می گن itools اما اون مغازه داره میگه باید ورژن هاش بهم بخورن وگرنه نمیشه , بعد اینکه بوسیله ی این نرم افزار می تونم یکی اگه نرم افزار هایی رو با اپل آیدی خودش دانلود کرده باشه , من بگیرم بریزم رو گوشیم؟

اگر وققتون خیلی گرفته میشه لطفا فقط لینک بدین که جواب سوالامو کجا میتونم پیدا کنم

واقعا از سر در گمی نجاتم میدید

مثلا من نرم افزار vocabe 504 ielts gmat رو لازم داشتم با یه دیکشنری خیلی خوب , طرف میگه اینا نرم افزار های تخصصیه باید پول دلار بدی

من اینقدر پول ندارم...

اندروید بود همه چیز مجانی , الان دارم از اپل متنفر میشم , چی کار کنم...

زیر دو ساعت وقتی به نت وصلم شارژ نگه میداره

این بک آپ هی میگیره جریانش چیه؟ من جا ندارم رو لپ تاپم نمیدونم کجا هم میره حتی...

من خیلی مشکلاتم زیاده...

لطفا کمک کنید

اینم ایمیلمه

roozbeh.sh91@gmail.com

سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehshariati نمایش پست ها
        درود و عرض احترام

من خیلی مشکلاتم زیاده.................
        .....................
        .....................
        .....................
        .....................

لطفا کمک کنید

سپاس فراوان
        سلام
        به انجمن خودتون خوش آمدید
        لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید و فقط در یک بخش سئوال خودتون رو مطرح کنید و از تکرار کردن یک سئوال در تاپیکهای مختلف خودداری کنید.
        ===========
        درباره نحوه فعال سازی حتما این تاپیک را مطالعه کنید ( http://www.i-phone.ir/forums/thread73824.html )
        برای اینکه متوجه بشید که گوشی شما چه پارت نامبری داره به این مسیر بروید و مدل گوشی رو اعلام کنید.

Settings\General\About\Model

اول از همه به شما بگم که به هیچ عنوان به حرف اینطور فروشنده ها اعتناء نکنید و اهمیت ندید .... فقط از نااگاهی شما سوء استفاده میکنند و بس.

خودتون که گفتید اپل آیدی ساختید ، کافیه یک گیفت کارت ( با قیمتهای مختلف ) از بازار تهیه کنید و بعد در صورت موجود بودن نرم افزار مورد نظر در اپل استور با اپل آیدی خودتون هر برنامه اختصاصی که لازم داشتید دانلود و نصب کنید. ( به هیچ عنوان برای آپدیت کردن برنامه های قبلی که فروشنده براتون ریخته پول یامفت به اینطور فروشنده ها ندهید)
        خیلی راحت میتونید خودتون همون برنامه را با اپل آیدی خودتون دانلود و نصب کنید و بعدها هم آپدیت کنید.
        برای آپدیت کردن گوشی هم میتونید از طریق خوده گوشی و هم از طریق آیتونز اقدام کنید.
        از آموزشهای اینجا هم میتوانید کمک بگیرید : ( آموزش های ریستور و دانگرید )

برای نصب نرم افزارهای بانک ها هم نیازی به جیلبرک نیست. کلا جیلبرک اختیاری هستش نه اجباری...!
        شما برنامه سبیچه را روی گوشی نصب کنید و از نرم افزارهای مختلف بانکها استفاده کنید.

بک آپ هم برای این گرفته میشه که اگر شما اطلاعاتتون رو از دست دادید بتونید با ریستور به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.
        همیشه میتونید آخرین بک آپ رو داشته باشید و ما بقی رو خودتون حذف کنید ولی دقت داشته باشید که ممکن هست برخی اطلاعات فقط در یک بک آپ خاص وجود داشته باشد و در بقیه بک اپ ها موجود نباشه. پس در حذف کردن پس در حذف کردن آنها دقت لازم را داشته باشید.

مسیر ذخیره شدن بک آپ در ویندوز در این مسیر قرار داره :

C:\Users\User Name\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

اگر بخواهید اطلاعاتتون در زمینه iOS بیشتر بشه به شما توصیه میکنم بیشتر در انجمن حضور داشته باشید و تاپیکهای مختلف را مطالعه کنید و از اطلاعات دوستان هم کمک بگیرید تا برای هر کار کوچکی هزینه زیادی به فروشنده ها ندهید.

قرار دادن ایمیل شخصی هم لازم نبود ... چون با حضور در همین انجمن میتونید به اطلاعات زیادی دسترسی پیدا کنید.

امیدوارم که مشکلاتتون کم کم حل بشه.
        موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
        X