اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغیر حالت visa به none در اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغیر حالت visa به none در اپل آیدی

سلام دوستان
    من چند روز پیش ویزا کارت به اکانتم معرفی کردم و خرید کردم حالا میخوام از ویزا کارت در بیاد دیگه گزینه none نداره چطور میتونم اونو برگردونم چون الان فقط رو ویزا مونده و نمیتونم خرید کنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

نوشته اصلی توسط Nader Nouri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز پیش ویزا کارت به اکانتم معرفی کردم و خرید کردم حالا میخوام از ویزا کارت در بیاد دیگه گزینه none نداره چطور میتونم اونو برگردونم چون الان فقط رو ویزا مونده و نمیتونم خرید کنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    سلام
    فکر نمیکنم امکان داشته باشه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
      لطفا راهنمایی بفرمایید
      با تشکر
      براي من كه مشكلي نداشت. يه كارت معرفي كردم. چند تا خريد كردم و بعدش دوباره روي حالت None گذاشتم.
      چطور شما نداريش؟
      آيتيونز سيستم رو به آخرين ورژن آپديت كنيد و از اون طريق بريد توي اكانتتون.
      حتما داره.

نظر

ممنون از شما دوست عزیز .
        آیتیونز آخرین ورژن هست ولی این گزینه نیست . از سایت اپل هم که رفتم تو اکانت نبود . الان دیگه اپلیکیشنهای مجانی هم نمیشه گرفت
        اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

چرا نمیشه برنامه مجانی گرفت؟ارور میده؟

نظر

ممنون از شما دوست عزیز .
            آیتیونز آخرین ورژن هست ولی این گزینه نیست . از سایت اپل هم که رفتم تو اکانت نبود . الان دیگه اپلیکیشنهای مجانی هم نمیشه گرفت
            اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید
            دوست عزیز ، اون گزینه None ارتباطی به ورژن آیتونز نداره .دوستمون جناب HERO برای این گفتند که از آخرین ورژن آیتونز استفاده کنید که مطمئن باشند شما روی سیستم آخرین ورژن آیتونز رو داشته باشید. معمولا تو ایران برای ساختن اکانت دوستان از آدرسهای نادرست ، غیر واقعی و غلط استفاده میکنند که به نظر من همین کار باعث بروز چنین مشکلاتی میشه.البته منشاء مشکل شما چیزه دیگری هستش.
            بعنوان مثال اگر کاربری که اکانت Free داشته باشه بخواد کشور رو تغییر بده با همین مشکل حذف شدن گزینه None مواجه میشه و متاسفانه کاری هم نمیشه کرد.
            اگر خطایی میبینید یک تصویر قرار بدید تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              دوست عزیز ، اون گزینه None ارتباطی به ورژن آیتونز نداره .دوستمون جناب HERO برای این گفتند که از آخرین ورژن آیتونز استفاده کنید که مطمئن باشند شما روی سیستم آخرین ورژن آیتونز رو داشته باشید. معمولا تو ایران برای ساختن اکانت دوستان از آدرسهای نادرست ، غیر واقعی و غلط استفاده میکنند که به نظر من همین کار باعث بروز چنین مشکلاتی میشه.البته منشاء مشکل شما چیزه دیگری هستش.
              بعنوان مثال اگر کاربری که اکانت Free داشته باشه بخواد کشور رو تغییر بده با همین مشکل حذف شدن گزینه None مواجه میشه و متاسفانه کاری هم نمیشه کرد.
              اگر خطایی میبینید یک تصویر قرار بدید تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد.
              دقيقا جناب كريمي درست مي گن.

نظر

ممنون از دوستان
                مقدار پول تو ویزا کارت تموم شده برای همین خرید نمیکه و پیغام میده یه کارت دیگه معرفی کنم وقتی روی اپلیکیشن مجانی میزنم میره اکانت رو چک میکنه میگه اعتبار نداره
                آدرس واقعی و درست هست زیپ کد و شماره تلفن هم درست هست چون در غیر این صورت ویزا کارت با آدرس مچ نمیشن و چک میکنه و خرید انجام نمیشه
                قبلا هم از ویزا کارتهای دیگه استفاده کرده بودم ولی همچین مشکلی نداشتم
                فکر میکنید اگر گیفت کارت بگیرم و وارد کنم این مسئله حل میشه ؟
                با سپاس .
                ویرایش توسط Nader Nouri : https://i-phone.ir/forums/member/4491-nader-nouri در ساعت 10-12-2014, 07:48 PM

نظر

دوستان کسی نظری نداره ؟

نظر

یه گیفت کارت 10 دلاری به اپل آیدیتون وارد کنید حل میشه.

نظر

منم همين مشكل و داشتم با يه گيفت كارت حلش كردم [emoji6]

نظر

ممنون از راهنمایتون دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                        X