اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه تماس با پشتیبانی اپل و سوال از اپراتور!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه تماس با پشتیبانی اپل و سوال از اپراتور!!

سلام
    یه ایفون 4 انلاک فکتوری خریداری شده که مثله خیلی های دیگه پسورد اپل ایدی برای خاموشی فایند مای ایفون رو از فروشنده قبلی درخاست نکرده و الان روی 7.1.2 تو قسمته اکتیویشن گیر کرده. من تونستم با برنامه iPhone4_Hacktivate_Tool گوشی رو بالا بیارم وکاملن برنامه اورجینال با ایتونز نصب کنم یا حتی جیلبرک کنم گوشیو اما به هیچ عنوان انتن ندارم و روی no service میمونه هر سیمکارتی میزارم(گوشی جعبه و همه متعلقاتش رو دارم) .

من هر چقدر میتونستم برای انتن توی نت سرچ کردم راهی پیدا کنم که نشد! از بچه هایی که قبلن با پشتیبانی اپل در امریکا تماس گرفتن و تونستن با اپراتوراش صحبت کنن درخاست دارم یه شماره تماس برای من اینجا بزارن و لطف کنن تا جایی که میتونن راهنماییم کنن که چه ساعتی از روز تماس و ترجیحا چی بگم که اپراتور متوجه مشکلم بشه؟ (میتونم انگلیسی تا حدی صحبت کنم) خواهشن کمک کنید چون این گوشی خیلی مهمه برام که درست بشه.ممنونم.

Official Apple Support
    چت آنلاین هم داره

نظر

U.S. iPhone technical support:
      (800) MY-IPHONE (800-694-7466)

نظر

نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
        U.S. iPhone technical support:
        (800) MY-IPHONE (800-694-7466)
        نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        Official Apple Support
        چت آنلاین هم داره
        ممنون از شما بچها کدوم راه بهتره واسه تماس با توجه به اینکه انگلیسیم دست و پا شکستس؟!! از طریقه اسکایپ با توجه ب اینکه میتونم جعبشو نشونش بدم بهتر نیست؟ این قسمته چت من نتونستم پیدا کنم از کجا باید باهاشون بچتم میشه راهنمایی کنید؟ چه ساعتی یا چه روزی تماس بگیرم؟ خواهشن یهخورده کاملتر راهنمایی کنین خیلی مهمه برام این گوشی.ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
          ممنون از شما بچها کدوم راه بهتره واسه تماس با توجه به اینکه انگلیسیم دست و پا شکستس؟!! از طریقه اسکایپ با توجه ب اینکه میتونم جعبشو نشونش بدم بهتر نیست؟ این قسمته چت من نتونستم پیدا کنم از کجا باید باهاشون بچتم میشه راهنمایی کنید؟ چه ساعتی یا چه روزی تماس بگیرم؟ خواهشن یهخورده کاملتر راهنمایی کنین خیلی مهمه برام این گوشی.ممنون.
          سلام
          شما با همون اسکایپ چت کنید. نیازی به جعبه نشون دادن هم نیست. البته مشکل شما رو دقیق نمیدونم ، ولی اگه مشکل فراموش کردن پسورد و سئوالات امنیتی اپل آیدی باشه کافیه فقط جواب یک سئوال امنیتی رو بدونید و یا براشون مسجل بشه که اپل آیدی برای شماست کافیه و به راحتی براتون سئوالات رو ریست میکنند. توصیه میکنم پستهای بیشتری تو همین تاپیک رو مطالعه کنید تا اطلاعاتتون در این زمینه بیشتر بشه.
          موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
            دوستان من سوالات امنیتی رو فراموش کردم/rescue email هم ندارم.با اسکایپ با شماره 7466 694 800 هم تماس میگیرم ولی از من سوالی نمیپرسه/حدود 1 دقیقه سریع یه چیزایی رو میگه و تموم میشه.لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟ممنون

- - - - - - - - - -

سلام
            دوستان من سوالات امنیتی رو فراموش کردم/rescue email هم ندارم.با اسکایپ با شماره 7466 694 800 هم تماس میگیرم ولی از من سوالی نمیپرسه/حدود 1 دقیقه سریع یه چیزایی رو میگه و تموم میشه.لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟ممنون

نظر

سلام
              معمولا ساعت کاری اونها با ایران یکی نیست بهتره بعد از ساعت 8 یا 9 شب زنگ بزنید. البته روزهای تعطیل و کاری اونها هم با ما کمی فرق داره.
              اگر خودتان خیلی به زبان انگلیسی تسلط ندارید از دوستان خودتون میتونید کمک بگیرید.

نظر

اقا من به یکی از این ساپورتهای آنلاین گفتم که از ایران هستم
                اینا میتونن به یه نحوی گوشی رو بسوزونن؟

نظر

نوشته اصلی توسط Numb___ نمایش پست ها
                  اقا من به یکی از این ساپورتهای آنلاین گفتم که از ایران هستم
                  اینا میتونن به یه نحوی گوشی رو بسوزونن؟
                  چرا باید همچین کاری بکنن ؟!

کارشون پشتیبانی از شماست٬ نه دشمنی با شما.

نظر

میدونم! ولی یکی از دوستان من تو یک بازی انلاین چندتا ایتم خریده بود واسه اینکه آی پی ایران داشت و فهمیدن ایرانیه اکانتشو سوزوندن !!!
                    دشمن نیستن ولی دوست هم نیستن

نظر

نوشته اصلی توسط Numb___ نمایش پست ها
                      میدونم! ولی یکی از دوستان من تو یک بازی انلاین چندتا ایتم خریده بود واسه اینکه آی پی ایران داشت و فهمیدن ایرانیه اکانتشو سوزوندن !!!
                      دشمن نیستن ولی دوست هم نیستن
                      داداش واسه این که این اقا ایرانی بوده اکانتشو نبستن که
                      این اقا اومده یه ادرس جعلی وارد کرده !!
                      و بنظرم حق دارن برای حفاظت از امنیت خودشون و سایتشون ببندن یه اکانت با ادرس جعلی رو

همه ما ادرس جعلی داریم
                      ولی چرا نبستن ؟
                      من اطلعی ندارم
                      یه مورد این بود که اگه برنامه ای رو می خریدی و درخواست عودت وجه و پس فرستادن برنامه رو میکردی میومدن اکانتت رو چک میکردن تلفن ادرس و غیره
                      اونموقع مسدود میشدی
                      حالا این رفیقمون چی گفته من اطلاعی ندارم
                      ولی ربطی به ایران و ایرانی نداره
                      ربط به تخطی از قوانین و ناقص بودن اطلاعت داره

نظر

نه دوستِ من , دقیقن برای ایرانی بودن اکانت رو بن کردن ! دوستم به قسمت پشتیبانی ایمیل زده و در جواب گفتن که ما با ایران بیزنس نمیکنیم. در جواب گفته که خوب پولمو پس بدین اونا هم گفتن متاسفانه ما نمی تونیم پولی به یوزرهامون برگردونیم! کار به سوپروایزر پشتیبانی هم کشید.
                        جالبیش اینجاست که این دوستم راحت بازی میکرده تا چند وقت, تا چندتا آیتم خرید اینجور شد, نزدیک به 200-300 تومان پولش رفت! برای این بازی هم آدرس نمیخوان ازت که بخوای فیک بزنی! دوستم مستر کارتِ از مالزی داره اونجوری خرید کرده فکر کردن مالزیِ ای پی چک کردن دیدن ماله ایرانه زدن بن کردن. ولی خوب خرید گوشی 600-700 دلاری با بازی خیلی فرق میکنه

نظر

سلام
                          من سوالاي امنيتي رو فراموش كردم با كمپاني هم تماس گرفتم ولي زياد متوجه نميشم چي ميگن
                          قسمت چت انلاين هم ندارن
                          راه ديگه اي نيس؟چيكار بايد بكنم؟😢

نظر

صبر کنید ..
                          X