اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لوکیشن سرویس همیشه روشنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لوکیشن سرویس همیشه روشنه

دوستان سلام من تازه ios 8 رو واسه ایفون 5 خودم انجام دادم همه چی عالیه فقط بالای صفحه همیشه ایکون لوکیشنم روشن مونده که قبلا اینطوری نبود وقتی نیاز بود خودش روشن میشد و بعد خاموش ولی الان ی سره روشنه کسی میدونه چرا مصرف باطری رو میبره بالا راهنمایی کنید ممنون

نوشته اصلی توسط ashka نمایش پست ها
    دوستان سلام من تازه ios 8 رو واسه ایفون 5 خودم انجام دادم همه چی عالیه فقط بالای صفحه همیشه ایکون لوکیشنم روشن مونده که قبلا اینطوری نبود وقتی نیاز بود خودش روشن میشد و بعد خاموش ولی الان ی سره روشنه کسی میدونه چرا مصرف باطری رو میبره بالا راهنمایی کنید ممنون
    سلام دوست عزیز. شما از قسمت نتظیمات --> privacy --> Location services برید و یکی یکی برنامه ها رو اونجوری که میخواهید مدیریت لوکیشن سرویس کنید. اگرم نه که کلا خاموشش کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط ashka نمایش پست ها
      سلام
      این مسیرشه >>>setting, privacy , location services
      میتونی غیر فعالش کنی
      ویرایش توسط rector : https://i-phone.ir/forums/member/124257-rector در ساعت 08-12-2014, 03:00 PM

نظر

صبر کنید ..
      X