اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نصب نشدن توییکappsyncدرios8.1.1(دوستان ازعنوان مطلب نترسین بیااین تومشکلم کوچیکهB-) )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب نشدن توییکappsyncدرios8.1.1(دوستان ازعنوان مطلب نترسین بیااین تومشکلم کوچیکهB-) )

دروددوستان من امروزگوشیموجلبریک کردم ومیخوام ازطریقITOOLSبرنامه های کرک شده رونصب کنم ولی چون توییکAppsyncنصب نیست ارورمیده ورژن ای او اسم8.1.1وappsync betaوappsync7.0روهم امتحان کردم ولی نصب نشدن درضمن توییکappcakeرونصب کردم ولی بازم ITOOLSارورمیده ونمیتونم مثلاclash of clansرونصب کنم ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه مشکلش چیه درکل من چجوری میتونم برنامه های کرک شده رونصب کنم روگوشیم؟؟؟(راستی من این appcakeروفقط نصب کردم وکارباهاش بلدنیستم گزینه ای چیزی میخوادتنظیم کنم؟؟) ممنون ازجواب هاتون
    ویرایش توسط AbdoM : https://i-phone.ir/forums/member/177706-abdom در ساعت 07-12-2014, 05:20 AM

نوشته اصلی توسط AbdoM نمایش پست ها
    دروددوستان من امروزگوشیموجلبریک کردم ومیخوام ازطریقITOOLSبرنامه های کرک شده رونصب کنم ولی چون توییکAppsyncنصب نیست ارورمیده ورژن ای او اسم8.1.1وappsync betaوappsync7.0روهم امتحان کردم ولی نصب نشدن درضمن توییکappcakeرونصب کردم ولی بازم ITOOLSارورمیده ونمیتونم مثلاclash of clansرونصب کنم ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه مشکلش چیه درکل من چجوری میتونم برنامه های کرک شده رونصب کنم روگوشیم؟؟؟(راستی من این appcakeروفقط نصب کردم وکارباهاش بلدنیستم گزینه ای چیزی میخوادتنظیم کنم؟؟) ممنون ازجواب هاتون
    Repo.hackyouriphone.org appsync

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
      Repo.hackyouriphone.org appsync

چندتاappsyncامتحان کردم نصب نشدهیچکدوم نوشته بودکهios8روساپورت میکنه ولی نمیدونم چرارو8.1.1نصب نمیشه سورس دیگه ای نیست بتونم نصب کنم ؟اینappcakeچجوریه پس من اینونصب کردم ولی بازم نمیتونم باitoolsبرنامه کرک شده نصب کنم

نظر

مشکل نصب نشدن توییکappsyncدرios8.1.1(دوستان ازعنوان مطلب نترسین بیااین تومشکل...

نوشته اصلی توسط AbdoM نمایش پست ها
        چندتاappsyncامتحان کردم نصب نشدهیچکدوم نوشته بودکهios8روساپورت میکنه ولی نمیدونم چرارو8.1.1نصب نمیشه سورس دیگه ای نیست بتونم نصب کنم ؟اینappcakeچجوریه پس من اینونصب کردم ولی بازم نمیتونم باitoolsبرنامه کرک شده نصب کنم
        امروز appsync unifield تو سورس cydia.angelxwind.net اپدیت شد میتونین از سورس دانلود کنید

ویرایش توسط lordofpilot : https://i-phone.ir/forums/member/20011-lordofpilot در ساعت 07-12-2014, 04:41 PM

نظر

صبر کنید ..
        X