اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل کردن گوشی آيفون به سیستم عامل یوزمیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وصل کردن گوشی آيفون به سیستم عامل یوزمیت

سلام خسته نباشید
    دوستان من ای مک رو ابدیت کردم به سیستم عامل یوزمیت
    مخواستم ببرسم چطور می تونم گوشیم رو به ای مکم وصل کنم که وقتی زنگ یا اس ام اس برام میاد بتونم از طریق ای مک جواب بدم
    - Handoff
    قابلیت Handoff یکی از حرکت های جسورانه اپل در مک یوسیمیتی بوده است٬ در این قابلیت اپل ادعا می کند که کاربران می توانند در هر لحظه که بخواهند٬ یک پروژه در یک دیوایس آغاز و بلافاصله در یک دیوایس دیگر آنرا ادامه دهند٬ و البته نیازی به گفتن نیست که این قابلیت بین مک و iOS مشترک است.
    برای استفاده از Handoff ٬ کاربران می بایست از یک اکانت iCloud مشترک در مک٬ آیفون و آیپد استفاده کنند که این قابلیت بداند تمامی دیوایس ها متعلق به یک نفر است. و البته استفاده از یک اکانت به این معنی دیگر است که اگر اسنادی در فضای iCloud ذخیره شده است٬ به طور اتوماتیک برای تمامی دیوایس ها در دسترس است و Handoff لازم نیست که زمان برای ارسال فایل به دیوایس های مختلف کند.
    برای استفاده از Handoff ٬ حداقل نیازمندی ها٬‌استفاده از دیوایس هایی با بلوتوث 4.0 خواهد بود. در غیر این صورت این قابلیت در یکی از دیوایس ها یا تمامی آنها دور از دسترس خواهد بود. این قابلیت در حال حاضر با اپلیکیشن های ایمیل٬ سافاری٬ Maps , numbers, pages, keynote, Massages, Reminders, Calendar و Contacts کار خواهد کرد. این بدین معنی است که در حال ارسال یا خواندن یک ایمیل٬ بازدید از یک وب سایت٬ ویرایش یک فایل pages ٬ numbers یا Keynote, پیدا کردن یک مکان در نقشه های٬ نوشتن یک پیام٬ تنظیم یک قرار در در تقویم یا به یادآوری در مک٬ آیفون یا آیپد باشید٬ بلافاصله می توان در یک دیوایس دیگر را که از همان اکانت آیکلود استفاده می کند همان کار را ادامه داد و تمامی این انتقال ها کمتر از یک ثانیه طول خواهد کشید. روش کار انچنین است که پس از شروع کار٬ به طور مثال پس از شروع به تایپ یک پیام در اپلیکیشن Massages در iOS ٬ ایکونی مربوط به برنامه مشابه در مک در کنار داک ظاهر می شود٬ و تنها با کلیک بر روی آن٬ برنامه Massages در مک باز شده و می توان کار را دقیقا از همان جایی که در iOS رها شده٬ در مک ادامه داد. در iOS 8 ٬ آیکنون Handoff در گوشه صفحه Lock screen ظاهر می شود.
    البته این قابلیت در همان روز های اول تولد خود است٬ ممکن است در آینده این قابلیت به آلبوم های آیتونز٬ یا حتی بازی های مشترک بین iOS مک ادامه یابد.

http://www.i-phone.ir/forums/thread98563.html

نظر

صبر کنید ..
    X