اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

{ آموزش } نصب همزمان دو برنامه یکسان بدون نیاز به جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

روي 7هم امتحان كردم نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با این کار میشه دو تا وایبر رو یه دیوایس داشت؟

نظر

سلام
        یه سر به اینجا بزن

WizHassan.mobi

نظر

سلام
          فایل توی این سایتو بزارم به جای فایل برنامه ؟ بازم نصب نمیشه

نظر

من رو اینستاگرام تست کردم و نصبشم کردم ( جیلبرک هستم ) ولی برنامه کرش میکنه اصلا بالا نمیاد حتی با توییک هم تست کردم برنامه کرش میکنه انگار رو Ios 8.1.1 نمیشه اگه کسی روشی داره بگه

نظر

دوستان هرکسی برام یه وایبر دیگه بسازه و بشه نصب کرد,هزینشو میدم بهش.
              هرکاری میکنم نمیشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ceno نمایش پست ها
              با سلام خدمت کاربران محترم انجمن تخصصی آیفون

این روزها بیشتر کاربرا تو شبکه های اجتماعی معمولا چندتا اکانت دارن و این مساله شاید تو مدیریت کردن هرکدومشون مشکل ساز باشه
              اینجا به زبانی ساده میخوام طریقه نصب دو یا چند اپ به صورت همزمان رو توضیح بدم

خب فرض کنید میخوایم اپ تله گرام رو دوتا ازش رو دیوایسمون داشته باشیم
              واسه اینکار اول تله گرام رو از app store دانلود میکنیم
              با برنامه ایی مثل itools فایل ipa رو استخراج میکنیم تو کامپیوتر و پسوندشو به zip تغییر نام میدیم

فایل مورد نظر رو باز میکنیم و دنبال info.plist میگردیم . مسیر فایل تو عکس زیر مشخصه ( برای ویرایش این فایل نیاز به plist editor هست که میتونید plist Editor for Windows - Software Informer. It's software that can open, edit and save plist file under Windows system. دانلود کنید )

حالا باید از بین خط های موجود دنبال CFBundleIdentifier بگردیم و مقدار string زیرشو تغییر بدیم
              ph.telegra.Telegraph رو به ph.telegra.Telegraph2 تغییر نام میدیم که تو عکس مشخصه

کار تمومه و سیو میکنیم تغییرات رو و فایلمون رو دوباره به ipa تغییر نام میدیم
              (فقط حتما وختی به zip تغییر نام دادین با winrar باز کنین فایلو)

حالا باید فایل ipa ساخته شده رو طبق آموزش زیر ساین کنید و نصب کنید
              http://www.i-phone.ir/forums/thread98776.html

امیدوارم مفید بوده باشه
              برام میشه انجام بدید؟ پولشو میدم

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post998337

پول میدم

نظر

با مک نمیشه؟؟؟؟

نظر

من درست کدرم اما اموزش ساین کار نمی کنه کسی راه حل دیگه ای نداره؟!

نظر

من هر کاری کردم نشد
                      اما یکی رو دیدم رو گوشیش چهار پنج تا واتس داشت
                      آیفون ۶ ورژن ۸.۱.۳!

نظر

من از همین روش نصب کردم٬ ولی بدون اپ سینک نشد٬ بعد از جیلبریک و نصب اپ سینک درست میشه

نظر

یعنی با این روش تو برنامه های اجتماعی کسانی که شمارمونو دارن تو برنامه اول مارو میشناسن ولی تو دومی نه؟

نظر

از برنامه سیب اپ بجای یکی ۵تا نصب کنید

فرستاده شده از HUAWEI Y600-U20ِ من با Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ceno نمایش پست ها
                              با سلام خدمت کاربران محترم انجمن تخصصی آیفون

این روزها بیشتر کاربرا تو شبکه های اجتماعی معمولا چندتا اکانت دارن و این مساله شاید تو مدیریت کردن هرکدومشون مشکل ساز باشه
                              اینجا به زبانی ساده میخوام طریقه نصب دو یا چند اپ به صورت همزمان رو توضیح بدم

خب فرض کنید میخوایم اپ تله گرام رو دوتا ازش رو دیوایسمون داشته باشیم
                              واسه اینکار اول تله گرام رو از app store دانلود میکنیم
                              با برنامه ایی مثل itools فایل ipa رو استخراج میکنیم تو کامپیوتر و پسوندشو به zip تغییر نام میدیم

فایل مورد نظر رو باز میکنیم و دنبال info.plist میگردیم . مسیر فایل تو عکس زیر مشخصه ( برای ویرایش این فایل نیاز به plist editor هست که میتونید plist Editor for Windows - Software Informer. It's software that can open, edit and save plist file under Windows system. دانلود کنید )

حالا باید از بین خط های موجود دنبال CFBundleIdentifier بگردیم و مقدار string زیرشو تغییر بدیم
                              ph.telegra.Telegraph رو به ph.telegra.Telegraph2 تغییر نام میدیم که تو عکس مشخصه

کار تمومه و سیو میکنیم تغییرات رو و فایلمون رو دوباره به ipa تغییر نام میدیم
                              (فقط حتما وختی به zip تغییر نام دادین با winrar باز کنین فایلو)

حالا باید فایل ipa ساخته شده رو طبق آموزش زیر ساین کنید و نصب کنید
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread98776.html

امیدوارم مفید بوده باشه
                              ماکه هرکاری میکنیم نصب نمیشه جریان چیه میشه خودتون فایلش رو اپلود کنید مثلا واتس اپ

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                                من از همین روش نصب کردم٬ ولی بدون اپ سینک نشد٬ بعد از جیلبریک و نصب اپ سینک درست میشه

درود

با نصب اپ سینک هم نشد امکان داره ممکنه راهنمایی کنید ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X