اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
    دوستان آپدیت به 8.2 بتا 2 بسته شده
    دوستان تست کنین نتیجرو بگین
    ممنون میشم چون برای من و یکی از دوستان 3194 داد
    ریستور به این دو نسخه توسط اپل بسته شده

نظر

• سلام دوستان آیپد مینی ۲رو با ورژن ۸.۱.۱رو میتونم جیلبریک کنم؟آیا امکانش هست؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• بله دوست عزیز میشه
        لینک اموزشhttp://www.i-phone.ir/forums/thread99344.html

نظر

• درود
          آیپد مینی ۲که جدیدا ازبچه های سایت برای پسرم خریدم(دسته دوم)ورژن ۸.۱.۱هم هست میخوام جیلبریکش کنم فقط نمیدونم ازچه طریقی به ۸.۱.۱آپدیت شده آیا مشکلی پیش میاد؟
          درضمن من کاربرمک هستم میخوام بدونم همون لینکی ازبرنامه Taigکه تو پست اول داده شده برای مک همونه یا آپدیت جدیدی براش اومده؟درضمن لینک نسخه مکش کار نمیکنه ممنون میشم رسیدگی کنید.
          ویرایش توسط Partovei : https://i-phone.ir/forums/member/7719-partovei در ساعت 03-03-2015, 01:27 AM

نظر

• درود
            احتمال مشکل هست. به نظرم جیلبریک کنید اگه مشکلی بود به آخرین نسخه ریستور کنید. یعنی غیر این چاره ای نیست.
            اسم برنامه جیلبریک رو سرچ کنید و از خود سایتش نسخه مک رو دانلود کنید.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
              درود
              احتمال مشکل هست. به نظرم جیلبریک کنید اگه مشکلی بود به آخرین نسخه ریستور کنید. یعنی غیر این چاره ای نیست.
              اسم برنامه جیلبریک رو سرچ کنید و از خود سایتش نسخه مک رو دانلود کنید.
              درود
              مدیریت محترم من دقیق 35صفحه این تاپیک رو مطالعه کردم بعضی ها که از طریق خود آیدیوایسشون هم آپدیت کرده بودند مشکلی نداشتند.ولی من هم مطابق فرمایش حضرتعالی میخواستم عمل کنم؛ولی چون کاربر مک بودم اوم نسخه مک برنامه رو که تو پست اول بود رو دانلود کنم که با ارور مواجه شدم لذا از حضرتعالی تقاضا دارم چنانچه لینکی از برناه مورد نظر موجود هست دراختیاراینجانب قراردهید درغیراینصورت گمون کنم مجبور به نصب پارالل و ویندوز روی مک هستم.(ممنون و سپاسگزار بابت پاسخگویی)

نظر

• نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                درود
                مدیریت محترم من دقیق 35صفحه این تاپیک رو مطالعه کردم بعضی ها که از طریق خود آیدیوایسشون هم آپدیت کرده بودند مشکلی نداشتند.ولی من هم مطابق فرمایش حضرتعالی میخواستم عمل کنم؛ولی چون کاربر مک بودم اوم نسخه مک برنامه رو که تو پست اول بود رو دانلود کنم که با ارور مواجه شدم لذا از حضرتعالی تقاضا دارم چنانچه لینکی از برناه مورد نظر موجود هست دراختیاراینجانب قراردهید درغیراینصورت گمون کنم مجبور به نصب پارالل و ویندوز روی مک هستم.(ممنون و سپاسگزار بابت پاسخگویی)
                لطفا رسیدگی فرمائید.

نظر

• دوست عزیز متاسفانه برای ورژن ۸.۱.۱ ناچار به نصب ‍‍پارالل هستید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                    8.1.3 نمیتونم جیلبریک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeedrdn نمایش پست ها
                      سلام
                      8.1.3 نمیتونم جیلبریک کنم؟
                      فعلا 8.1.3 رو جیلبریک نکردن و به احتمال زیاد هم جیلبریک نکنن
                      باید منتظر جیلبریک نسخه 8.2 باشیم

نظر

• دوستان کسی خبر داره برای ۸.۲ دقیقا چه زمانی آپ دیت میاد توستایت خود Taig زده نسخه ۱.۳.۰ برای ۸.۲ البته فعلا کار نمی کنه بتا هستش !!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                          دوستان کسی خبر داره برای ۸.۲ دقیقا چه زمانی آپ دیت میاد توستایت خود Taig زده نسخه ۱.۳.۰ برای ۸.۲ البته فعلا کار نمی کنه بتا هستش !!!!!!!!!
                          سلام
                          نسخه 8.2 بتا

نظر

• با سلام.من دیروز آیفون 6 خریدم.ورژن 8.1.2 هستش.الان میخوام با همین نرم افزار TaiGJBreak میخوام گوشی رو جلبریک کنم این پیام رو میده
                            cant find apple driver.please download and instal itunes
                            من آخرین ورژن آیتیونز رو دانلود کردم و نصبش کردم.گوشی رو هم وصل میکنم لپ تاپ راحت گوشی رو میشناسه.روی سیستم دیگه هم نصب کردم و تست کردم همین پیام رو میده؟؟
                            ویندوزم هم 8.1 هست که روی لپ تاپ نصبه.
                            کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
                              با سلام.من دیروز آیفون 6 خریدم.ورژن 8.1.2 هستش.الان میخوام با همین نرم افزار TaiGJBreak میخوام گوشی رو جلبریک کنم این پیام رو میده
                              cant find apple driver.please download and instal itunes
                              من آخرین ورژن آیتیونز رو دانلود کردم و نصبش کردم.گوشی رو هم وصل میکنم لپ تاپ راحت گوشی رو میشناسه.روی سیستم دیگه هم نصب کردم و تست کردم همین پیام رو میده؟؟
                              ویندوزم هم 8.1 هست که روی لپ تاپ نصبه.
                              کسی میتونه راهنمایی کنه؟

پس از نصب آخرین نسخه iTunes فایل زیر را هم نصب کنید و پس از ریست کردن سیستم مشکل رفع خواهد شد :

http://ccpic.wanmeiyueyu.com/Data/it...ver64_0205.exe

نظر

• دوستان الان من تبلتمو جيلبريك كنم چي ميشه و چه امكاناتي مياد توضيح بدين ببينم ارزششو داره و امكاناتش بكارم مياد يا خير،ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X