اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتقا هارد mgx72

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارتقا هارد mgx72

با سلام
    من ی مک بوک رتینا مدل mgx72 رو دارم هاردش ۱۲۸ هستش میخواستم بدونم میشه هاردشو ارتقا داد ؟؟

با سلام؛ خیر.

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
      با سلام؛ خیر.
      هیچ راه حلی نداره ؟؟

نظر

به جهت رفع ابهام ویرایش شد - با تشکر از vip عزیز
        ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 01-12-2014, 01:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط tatuheros نمایش پست ها
          با سلام
          من ی مک بوک رتینا مدل mgx72 رو دارم هاردش ۱۲۸ هستش میخواستم بدونم میشه هاردشو ارتقا داد ؟؟
          تمامی مک بوک ها ایر ها رتیناها ایمک ها و..... هاردشون قابل تعویض هستش ...
          هارد دستگاه شما قابل تعویض هستش و میشه ارتقا داد !

این هارد دستگاه شما هستش :

در حال حاضر از هارد شما یه ۵۱۲ گیگ موجود هستش که قیمتش ۲ میلیون تومان میباشد
          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
            تمامی مک بوک ها ایر ها رتیناها ایمک ها و..... هاردشون قابل تعویض هستش ...
            هارد دستگاه شما قابل تعویض هستش و میشه ارتقا داد !

این هارد دستگاه شما هستش :

در حال حاضر از هارد شما یه ۵۱۲ گیگ موجود هستش که قیمتش ۲ میلیون تومان میباشد
            خیلی ممنون از راهنمایتون فقط قیمتش خیلی بالاس. ایا ۲۵۶ موجود هست؟؟ و ایا این هارد بنده که ۱۲۸ هستش رو شما ورمیدارید که من اختلاف قیمتشو به شما پرداخت کنم ؟؟ و شما هارد بنده رو چقدر ور میدارید

نظر

صبر کنید ..
            X