اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یک عدد Huawei G610 Dual Sim

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش یک عدد Huawei G610 Dual Sim

سلام.
    از عنوان که مشخصه٬ قصد فروش G610 دو سیم مشکی رو دارم. گوشی یک هفته ۱۰ روزه خریداری و استفاده شده و کاملا عین آک میمونه. هیچ مشکلی هم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری نداره. و این که حتما میدونید تو این رنج قیمت یعنی گوشی های ۴۰۰-۵۰۰ تومنی از بهترین گوشی های بازاره و واقعا نسبت به قیمتش فوق العاده س.

مشخصات فنی گوشی :
    Huawei G610s - Full phone specifications

عکس ها:

از عکس ها تمیزی گوشی رو خودتون میتونید به وضوح ببینید. ( اگه نیازه عکس دیگه ای بگیرم بگید میگیرم)

فقط یک مورد که هرکار کردم تو عکس ها مشخص نشد٬ روی صفحه تقریبا سمت چپ وسط٬ یه خش نیم سانتی هستش که تاکید میکنم به جز در نور شدید دیده نمیشه و هیچ مشکلی نیستش. هر جور خواستم ازش عکس بگیرم نمی افتاد تو عکس. صرفا جهت این که مدیون نباشم گفتم فقط.

قیمت نوش همین امروز از مغازه دار پرسیدم ۴۵۰ تومنه. من به خاطر همین یک هفته ۱۰ روز استفاده و با توجه به وضعیت ظاهری واقعا در حد نو و سالم بودن از همه نظر قیمت رو ۴۰۰ میذارم.

برای معامله ی حضوری بنده قزوین هستم. برای سایر استان ها با پست و تیپاکس و باربری هم میتونم بفرستم.
    ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 02-12-2014, 05:02 PM

قیمت به ۳۹۰ کاهش یافت.

نظر

فروخته شد.

نظر

صبر کنید ..
      X