اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مکبوک ‍پرو بعد از تغییرفضای پارتیشن ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط درویش نمایش پست ها
    متاسفانه verify هم خاموشه
    نه دوست عزیز... منظورم Verify تو این قسمت از عکس بود... چون تو عکس واضح نیست که فعاله یا که نه...

نظر

اون هم غیر فعاله

نظر

اون هم غیر فعاله
        دوست عزیز... فعلا چیزی که به ذهنم میرسه استفاده از نرم افزار مدیریت هارد و پارتیشنDriveGeniuse

توصیه میکنم به عنوان یه راهکار خوب این نرم افزار رو نصبش کنی...

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
          دوست عزیز... فعلا چیزی که به ذهنم میرسه استفاده از نرم افزار مدیریت هارد و پارتیشنDriveGeniuse

توصیه میکنم به عنوان یه راهکار خوب این نرم افزار رو نصبش کنی...
          ببخشید اقربان روی چی نصبش کنم
          سیستم عامل ندارم که

نظر

عزیز من هم چند روزی درگیر نشناختن هارد مک بودم که کاربر عزیز bidefferentخیلی وقت گذاشت و زحمت کشید
            میبینم که اینجا هم بنده خدا تمام تلاششو برای حل مشکلت گذاشته . این روش هم امتحان کن که مشکل من رو حل کرد
            نرم افزار drive genius رو از لینک زیر دریافت کن و بعد از نصب گزینه repair و گزینه های دیکری برای تعمیر و بازیابی هارد داره
            فقط حواست باشه گرینه های فرمت و intialis و ... رو نزنی که هارد رو فرمت میکنه اطلاعاتت میپره . انشاله مشکلت حل میشه
            لینک : Drive Genius 3.2.2 – Powerful disk utility | Mac OS X Software | Mac Games | AppKed
            مگه مک رو روی هارد یا فلش نصب نکردی رو همونجا نصب کن دیگه .؟
            ویرایش توسط farzad_sh : https://i-phone.ir/forums/member/60156-farzad_sh در ساعت 30-11-2014, 01:03 AM

نظر

ببخشید اقربان روی چی نصبش کنم
              سیستم عامل ندارم که
              دوست عزیز... مگه شما سیستم عامل روی هارد اکسترنال یا فلش نصب نکردی...؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
                عزیز من هم چند روزی درگیر نشناختن هارد مک بودم که کاربر عزیز bidefferentخیلس وقت گذاشت و زحمت کشید
                میبینم که اینجا هم بنده خدا تمام تلاششو برای حل مشکلت گذاشته . این روش هم امتحان کن که مشکل من رو حل کرد
                نرم افزار drive genius رو از لینک زیر دریافت کن و بعد از نصب گزینه repair و گزینه های دیکری برای تعمیر و بازیابی هارد داره
                فقط حواست باشه گرینه های فرمت و intialis و ... رو نزنی که هارد رو فرمت میکنه اطلاعاتت میپره . انشاله مشکلت حل میشه
                لینک : Drive Genius 3.2.2 – Powerful disk utility | Mac OS X Software | Mac Games | AppKed
                خدا از آقایی کم تون نکنه چه شما چه ایشون زحمت میکشید
                من مشکلم اینه که سیستم اصلا بالا نمیاد این نرم افزار رو رو چی نصب کنم رو همون سیستم موقتی که رو usb هست یعنی ؟

- - - - - - - - - -

دوست عزیز... مگه شما سیستم عامل روی هارد اکسترنال یا فلش نصب نکردی...؟
                چرا قربان

نظر

خدا از آقایی کم تون نکنه چه شما چه ایشون زحمت میکشید
                  من مشکلم اینه که سیستم اصلا بالا نمیاد این نرم افزار رو رو چی نصب کنم رو همون سیستم موقتی که رو usb هست یعنی ؟

- - - - - - - - - -

چرا قربان
                  بله دوست عزیز... رو همون سیستم عامل موقتی...

نظر

بله دوست عزیز... رو همون سیستم عامل موقتی...
                    llk,k

ممنون تست میکنم و خبر میدم

نظر

درود بر شما
                      متاسفانه هیچکدوم از لینکهای ارسالی بابت این نرم افزار کار نمیکنه جاهای دیگه رو هم سرچ کردم نبود که نبود یک ورژن 15 مگی بود که اونم سریال نامبر میخواست تو سایتهای ایرانی هم خبری نیست که نیست هر جا نشانی بود لینکها حذف شده بودند
                      جایی رو سراغ ندارید
                      ظاهرا حجمش حدود 670 مگ هست

نظر

شما دیسک نصب سیستم عامل داری ( چه مک چه ویندوز چه لینوکس. ) اگه داری، رو اون پارتیشنی که مهم نیست نصبرکن. اگه نداری باید بدی یرون

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
                          شما دیسک نصب سیستم عامل داری ( چه مک چه ویندوز چه لینوکس. ) اگه داری، رو اون پارتیشنی که مهم نیست نصبرکن. اگه نداری باید بدی یرون
                          دارم قربان
                          اتفاقا یکی از پارتیشنهای هارد رو هم آماده نصب کردم از طرفی روی هارد اکسترنال هم سیستم رو نصب کردم که اون پارتیشن از هارد رو میشناسه و باقی رو خیر
                          با این روشی که شما میگید آیا برای اون دوتا پارتیشنی که شناسایی نمیشن و حاوی اطلاعات هم هستند مشکلی پیش نمیاد؟
                          آیا با نصب سیستم عامل روی خود این پارتیشن هارد دیگه نیازی به نرم افزار نیست
                          ضمنا ویندوز اصلا هارد رو نمیشناسه

نظر

اگه مک نصب کنید مشکل نداره. ولی ویندوز یا لینوکس نصب کنید، فقط میشه تو پارتیشن اول یا دوم نصب کرد

راستی اینم تازه یادم افتاد
                            اگه Disk Utility نتونه اونو mount کنه، چیزه دیگه ای نمیتونه بخونه. به خصوص ویندوز

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

با سلام

ورژن ۳.۲.۴ رو از لینک زیر بگیر با پسورد مشخص شده .

من خودم از اینجا بدون مشکل دانلود کردم .

لینک : Drive Genius 3.2.4 – Powerful system utility. | Mac OS X Software | Mac Games | AppKed

Name: mojado

Serial: 9200-8530-5301-8430-2

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
                                با سلام

ورژن ۳.۲.۴ رو از لینک زیر بگیر با پسورد مشخص شده .

من خودم از اینجا بدون مشکل دانلود کردم .

لینک : Drive Genius 3.2.4 – Powerful system utility. | Mac OS X Software | Mac Games | AppKed

Name: mojado

Serial: 9200-8530-5301-8430-2
                                بسیار ممنون
                                نصب کردم درایو رو نشون میده و حتی شناسایی میکنه اما وقتی میخوام repair کنم پیغام میده چون این درایو munt نشده نمیشه اونو repair کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X