اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها

میشه راهنمایی کنین
    دوست عزیز شما باید از پایین نرم افزار وارد زیر شاخه ها شوید و به شاخه مورد نظر برسید الان شما تو روت هستید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• درستش کردم

ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 11-12-2014, 06:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
        درستش کردم

بله درسته. براي شما از نوع tlc هست.
        اگه مشكلي نداريد، حساس نباشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          بله درسته. براي شما از نوع tlc هست.
          اگه مشكلي نداريد، حساس نباشيد.
          من یه سوالی برام ایجاد شد اونم اینکه تی ال سی ظاهرا یه تکنولوژی جدیدتری داره و اصولا اگه مشکل کرش وجود نداشته باشه باید عملکرد بهتری داشته باشه نه ؟ تی ال سی شاید یه لقمه گنده بوده اپل ورداشته تو گلوش گیر کرده

نظر

• نه داداش واسه اينكه حافظه tlc ارزونتر بود براي اپل

نظر

• بنظرتون اگر تولید دسامبر باشه مشکلی نداره ؟؟؟؟ و اینکه قبل از این ماه مشکل داره ؟؟

نظر

• به احتمال ٩٩٪ توليد ماه دسامبر mlc هست

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                  بنظرتون اگر تولید دسامبر باشه مشکلی نداره ؟؟؟؟ و اینکه قبل از این ماه مشکل داره ؟؟
                  من توليد نوامبر ديدم. كه كماكان tlc بوده و مشكلي هم نداشته.
                  براي خودم كه توليد سپتامبر هستش. يكي ديگه هم نوامبر داشتم. هر دو tlc و مشكلي هم نداشتن.
                  روي اين قضيه حساس نباشيد.
                  اگه مشكلي بود الان اپل استور ها بايد پر از كساني بود كه گوشي هاشون مشكل داره.
                  ممكنه توي توليد انبوه براي يه سري مشكلاتي پيش بياد كه احتمال اين خيلي كمه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                    من توليد نوامبر ديدم. كه كماكان tlc بوده و مشكلي هم نداشته.
                    براي خودم كه توليد سپتامبر هستش. يكي ديگه هم نوامبر داشتم. هر دو tlc و مشكلي هم نداشتن.
                    روي اين قضيه حساس نباشيد.
                    اگه مشكلي بود الان اپل استور ها بايد پر از كساني بود كه گوشي هاشون مشكل داره.
                    ممكنه توي توليد انبوه براي يه سري مشكلاتي پيش بياد كه احتمال اين خيلي كمه.
                    ببينيد دوست عزيز قرار نيست تمامي گوشيهايي كه tlc هست از روز اول مشكل داشته باشن ممكنه بعد از مدتي استفاده مشكل خودشونو نشون بدن
                    چيزي كه مشخصه اينه كه حافظه tlc بي كيفيت هست و باعث مشكلات زيادي ميشه چه دراز مدت چه كوتاه مدت و اين مسئله توي ايران خيلي مهمه چون اپل استوري وجود نداره تا مراجعه كرد و براتون عوض كنن گوشيو پس بهتره كه از اول خيال خود دوستان راحت باشه كه چيزي گرفتن كه مشكلي نداره اتفاقا توصيه من به دوستان اينه كه موقع خريد يا حداقل تا زماني كه گوشيتون از طرف فروشنده مهلت تست داره كاملا رو اين موضوع حساس باشيد چون حداقلش اينه كه بحث كم كم ٣ ميليون و بيشتر پول در ميونه
                    ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 12-12-2014, 05:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                      ببينيد دوست عزيز قرار نيست تمامي گوشيهايي كه tlc هست از روز اول مشكل داشته باشن ممكنه بعد از مدتي استفاده مشكل خودشونو نشون بدن
                      چيزي كه مشخصه اينه كه حافظه tlc بي كيفيت هست و باعث مشكلات زيادي ميشه چه دراز مدت چه كوتاه مدت و اين مسئله توي ايران خيلي مهمه چون اپل استوري وجود نداره تا مراجعه كرد و براتون عوض كنن گوشيو پس بهتره كه از اول خيال خود دوستان راحت باشه كه چيزي گرفتن كه مشكلي نداره
                      حرف شما درست منتها سه ماه مدت كمي نيست ها!

نظر

اتفاقا توصيه من به دوستان اينه كه موقع خريد يا حداقل تا زماني كه گوشيتون از طرف فروشنده مهلت تست داره كاملا رو اين موضوع حساس باشيد چون حداقلش اينه كه بحث كم كم ٣ ميليون و بيشتر پول در ميونه
                        درورد
                        كساني كه داخل ايران ميخرن و حافظشون مشكل داشته باشه فكر نكنم مغازه دار بعد از چند روز قبول كنه كه براتون عوض كنه ؟ اين كار شدني هست ؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                          درورد
                          كساني كه داخل ايران ميخرن و حافظشون مشكل داشته باشه فكر نكنم مغازه دار بعد از چند روز قبول كنه كه براتون عوض كنه ؟ اين كار شدني هست ؟

Sent from my iPhone
                          بله الان تمام فروشگاه هاي فيزيكي ٤٨ ساعت مهلت تست دارن گوشياشون و تمامي فروشگاه هاي اينترنتي هم ١ هفته پس مطمين باشيد اگه از جاي معتبر بخريد هيچ ارتباطي با برند نداره اما اين تضمين هست كه در صورت مشكل عوض ميكنن مخصوصا كه اين مورد رو شما توي فاكتور قيد كنيد

نظر

بله الان تمام فروشگاه هاي فيزيكي ٤٨ ساعت مهلت تست دارن گوشياشون و تمامي فروشگاه هاي اينترنتي هم ١ هفته پس مطمين باشيد اگه از جاي معتبر بخريد هيچ ارتباطي با برند نداره اما اين تضمين هست كه در صورت مشكل عوض ميكنن مخصوصا كه اين مورد رو شما توي فاكتور قيد كنيد
                            يعني توي فاكتور قيد كنن كه اگه حافظه tlc باشه براتون
                            عوض ميكنيم ؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                              يعني توي فاكتور قيد كنن كه اگه حافظه tlc باشه براتون
                              عوض ميكنيم ؟

Sent from my iPhone
                              ببينيد شما بريد فروشگاهي كه ازش مطمينيد خود فروشنده توي برخورد اول اينو ميتونيد بفهميد كه كارش درسته يا نه اما فروشگاه هايي كه من ميشناسم همه اين كارو ميكنن چون از جنس خودشون اطمينان دارن

نظر

• دوستان برای من اینه خرابه یا سالمه؟؟؟؟

Number of lookups done last 30 days: 2
                                You will be limited to 10 lookups per 30 days.

Nice Name:
                                Family name:
                                Group1:
                                Group2:
                                Generation:
                                Production year: 2004
                                Production week: 44 (November)
                                Production number: 10410 (within this week)
                                Model introduced:
                                Memory - number of slots: Please tell us how many memory (RAM) slots this machine has.
                                Factory: 35 Please tell us where this machine is manufactured.

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...44df4d61c9.PNG

ویرایش توسط sadegh bagheri : https://i-phone.ir/forums/member/174181-sadegh-bagheri در ساعت 12-12-2014, 09:39 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X