اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    مال من چیه ؟؟
    Production week: 38 (September)

هفته 38 ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
      سلام
      مال من چیه ؟؟
      Production week: 38 (September)

هفته 38 ؟؟
      از روش دوم تست کنید برنامه رونصب کنید و ببینید.

نظر

من يه باگ داشتم كه با buzz player كه چندتا فيلم رو اگه next ميكردم،يهو صدا ميرفت
        اما الان ديدم اگه يه بازي اجرا كنم بعد اين باگ،دوباره صدا برميگرده
        درحالي كه صب فك ميكردم كه ipad air 2 128 گيگ من هم همين مشگلو داره
        واين حرفا و مشگلايي كه ميگن رو نداشتم
        ظهر فروم هاي خارجي رو هم نگاه كردم،همشون ضد و نقيض حرفاشون
        و اين برنامه ها هم همشون رو حدس هست
        حس ميكنم اينا همش تبليغات منفي هست كه شركت هاي رقيب واسه اپل ساختن
        به نظرم اينا همش باگ هست
        هر سال هر مدل idevice كه مياد،اولش هزار تا تبليغات منفي ميسازن واسش
        به نظره من حال دستگاهتونو ببرين
        چيزي كه دليل اين اتفاق هست اينه كه هنوز ios 8 و خيلي از app ها با صفحه بزرگ ٦+ و ٦ همخوني ندارن يا خوده ءios 8 هنوز يكم باگ داره با ديوايس هاش
        اين برنامه ها و اتفاقات ربطي به خوده سخت افزاره دستگاه نداره
        الكي حس و استرس و ترس و نگراني و اينا همش تبليغات منفي هست...
        ویرایش توسط mohamad1331 : https://i-phone.ir/forums/member/13686-mohamad1331 در ساعت 29-11-2014, 09:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
          من يه باگ داشتم كه با buzz player كه چندتا فيلم رو اگه next ميكردم،يهو صدا ميرفت
          اما الان ديدم اگه يه بازي اجرا كنم بعد اين باگ،دوباره صدا برميگرده
          درحالي كه صب فك ميكردم كه ipad air 2 128 گيگ من هم همين مشگلو داره
          واين حرفا و مشگلايي كه ميگن رو نداشتم
          ظهر فروم هاي خارجي رو هم نگاه كردم،همشون ضد و نقيض حرفاشون
          و اين برنامه ها هم همشون رو حدس هست
          حس ميكنم اينا همش تبليغات منفي هست كه شركت هاي رقيب واسه اپل ساختن
          به نظرم اينا همش باگ هست
          هر سال هر مدل idevice كه مياد،اولش هزار تا تبليغات منفي ميسازن واسش
          به نظره من حال دستگاهتونو ببرين
          چيزي كه دليل اين اتفاق هست اينه كه هنوز ios 8 و خيلي از app ها با صفحه بزرگ ٦+ و ٦ همخوني ندارن يا خوده ءios 8 هنوز يكم باگ داره با ديوايس هاش
          اين برنامه ها و اتفاقات ربطي به خوده سخت افزاره دستگاه نداره
          الكي حس و استرس و ترس و نگراني و اينا همش تبليغات منفي هست...
          تبليغ منفي چيه؟
          يكي از دوستاي من پلاس ١٢٨ داشت. TLC
          خيلي مشكل داشت. الان بعد از گذشت ٣ تا آپديت iOS , هنوز باگ داشتن خيلي جالب نيست.
          دوستم وقتي مي خواست فيلم بگيره، كلا گوشي هنگ مي كرد.
          برد اپل استور براش عوض كردن.

نظر

دوستان گرامی میشه به ادرس زیر برید و با قسمت پشتیبانی چت کنید و نتیجه را اعلام کنید و این طوری همه از بلا تکلیفی در میان
            1-به لینک زیر برید
            iPhone 6 - Buy iPhone 6 and iPhone 6 Plus - Apple Store (U.S.)
            2-بعد بالای صفحه سمت راست گزینه get help را بزنید
            3-وقتی کلیک کردید یک زیر منوی سه قسمتی میاد که باید گزینه سوم need help buying products you wantرا کلیک کنید و یک صفحه باز میشه که اول اسمتون را وارد میکنید و شروع به چت کردن میکنید

فقط حتما باید ای پی امریکا داشته باشین
            ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 29-11-2014, 10:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              دوستان گرامی میشه به ادرس زیر برید و با قسمت پشتیبانی چت کنید و نتیجه را اعلام کنید و این طوری همه از بلا تکلیفی در میان
              1-به لینک زیر برید
              iPhone 6 - Buy iPhone 6 and iPhone 6 Plus - Apple Store (U.S.)
              2-بعد بالای صفحه سمت راست گزینه get help را بزنید
              3-وقتی کلیک کردید یک زیر منوی سه قسمتی میاد که باید گزینه سوم need help buying products you wantرا کلیک کنید و یک صفحه باز میشه که اول اسمتون را وارد میکنید و شروع به چت کردن میکنید

فقط حتما باید ای پی امریکا داشته باشین
              فکر می کنم اینجایی که گفتی اطلاعاتی ندارن چون من الان چتیدم اما چیزه خاصی نگفت! قسمت فروشن طلاعات تخصصی ندارن مثه اینکه
              حرفایی که زد اینا بود:

see, as far as I know, there are no issues with the 128GB model, or any of the storage options for the iPhone 6 and iPhone 6 Plus.

What issues did you hear about the iPhone 6 Plus in regards to it’s storage?

I see, and I have no information on any issues that are currently with our iPhone 6 storage. This is only one website, and as far as I know, there hasn’t been any other websites that have reported such an issue

I see. Apple has yet to release any information on any bug problem that may occur, and going by the images, it looks like there may be a slight issue with the speeds in that moment.

However, if there are any issues, I’m certain that Apple iOS engineers are hard at work on it, should there be any.

Apologies, but we do not have that information published here online. I can get you the link to our spec page for the iPhone 6, however, it does not show the type of memory here online.
              As I noted, we do not have that information here in the Apple Online Store. You’re free to search on the internet for such information, but I myself am not sure where to find it.

حتی عکسایی که اینجا گذاشتید هم نشون دادم اونم این لینکو داد
              iPhone 6 Plus - Technical Specifications

اینم اخرش گفت و خدافظی کردیم

Sure thing, I hope I was able to assist today. As I noted, the iPhone 6 Plus is a great phone, and as far as I know, there is no issue with the 128GB model. I would do more research on this issue, as this is the first I’ve heard of it. Did you have any more questions I can answer while you have me here?

نظر

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                فکر می کنم اینجایی که گفتی اطلاعاتی ندارن چون من الان چتیدم اما چیزه خاصی نگفت! قسمت فروشن طلاعات تخصصی ندارن مثه اینکه
                حرفایی که زد اینا بود:

see, as far as I know, there are no issues with the 128GB model, or any of the storage options for the iPhone 6 and iPhone 6 Plus.

What issues did you hear about the iPhone 6 Plus in regards to it’s storage?

I see, and I have no information on any issues that are currently with our iPhone 6 storage. This is only one website, and as far as I know, there hasn’t been any other websites that have reported such an issue

I see. Apple has yet to release any information on any bug problem that may occur, and going by the images, it looks like there may be a slight issue with the speeds in that moment.

However, if there are any issues, I’m certain that Apple iOS engineers are hard at work on it, should there be any.

Apologies, but we do not have that information published here online. I can get you the link to our spec page for the iPhone 6, however, it does not show the type of memory here online.
                As I noted, we do not have that information here in the Apple Online Store. You’re free to search on the internet for such information, but I myself am not sure where to find it.

حتی عکسایی که اینجا گذاشتید هم نشون دادم اونم این لینکو داد
                iPhone 6 Plus - Technical Specifications

اینم اخرش گفت و خدافظی کردیم

Sure thing, I hope I was able to assist today. As I noted, the iPhone 6 Plus is a great phone, and as far as I know, there is no issue with the 128GB model. I would do more research on this issue, as this is the first I’ve heard of it. Did you have any more questions I can answer while you have me here?
                اپل حدود 1 ماهه بیانیه داده برای این موضوع حافظه های فلش ایفون بعد ایشون میگه دفعه اولمه میشنوم در این باره واقعا ایشون احتمالا توی فریز بوده تازه یخش اب شده و از هیچی خبر نداره

نظر

فقط يك راه ديگه هست شماره پشتيباني اپل استور را پيدا كنيم و باقسمت تكنيكال حرف بزنيم شايد اونا بگن -براتون ميگردم پيدا ميكنم فقط بايد عصر خودمون مثلا ٤ يا ٥ بعداز ظهر زنگ بزنيم كه اول ساعت كاري اونا باشه

Sent from my iPhone

نظر

تب و تاب mlc و tlc افتاد ؟
                    کسی چیز تازه ای پیدا نکرده ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

من يك ١٢٨ پلاس ديگه رو هم امتحان كردم.
                      ساخت سپتامبر. يعني جزو تازه توليد ها بود.
                      TLC.
                      IOS 8.1.1
                      تنها مشكلي كه داشت وقتي فيلم برداري رو روي 60 فريم باشه و assistive touch روشن باشه. هنگام كار كردن با دوربين، وقتي سريع بين حالت هاي فيلم برداري سوييچ مي شه، دوربين هنگ مي كنه. فقط دوربين نه گوشي.
                      اين حالت وقتي تشديد ميشه كه فوكوس كنيد و نور رو به صورت دستي تنظيم كنيد.
                      اين كار رو با گوشي خودم كردم براي خودمم اينطوري ميشد. گوشي خودم ساخت نوامبر و TLC هستش. بدون assistive touch هيچ مشكلي نيست توي هيچكدوم.
                      يعني لذت برديد تا كجا پيش رفتم؟!؟
                      به نظر من اين يه باگ باشه. دوستان هم امتحان كنن و نتيجه رو لطفا بگن.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        من يك ١٢٨ پلاس ديگه رو هم امتحان كردم.
                        ساخت سپتامبر. يعني جزو تازه توليد ها بود.
                        TLC.
                        IOS 8.1.1
                        تنها مشكلي كه داشت وقتي فيلم برداري رو روي 60 فريم باشه و assistive touch روشن باشه. هنگام كار كردن با دوربين، وقتي سريع بين حالت هاي فيلم برداري سوييچ مي شه، دوربين هنگ مي كنه. فقط دوربين نه گوشي.
                        اين حالت وقتي تشديد ميشه كه فوكوس كنيد و نور رو به صورت دستي تنظيم كنيد.
                        اين كار رو با گوشي خودم كردم براي خودمم اينطوري ميشد. گوشي خودم ساخت نوامبر و TLC هستش. بدون assistive touch هيچ مشكلي نيست توي هيچكدوم.
                        يعني لذت برديد تا كجا پيش رفتم؟!؟
                        به نظر من اين يه باگ باشه. دوستان هم امتحان كنن و نتيجه رو لطفا بگن.
                        اقا دستت درد نكنه
                        من ٦ پلاس دوم را گرفتم هفته ٣٨ بهم دادن و اولي هفته ٤٢
                        به نظرتون اگه پس بدم و انلاين دوباره اردر بدم هفته چندم گيرم مياد

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                          اقا دستت درد نكنه
                          من ٦ پلاس دوم را گرفتم هفته ٣٨ بهم دادن و اولي هفته ٤٢
                          به نظرتون اگه پس بدم و انلاين دوباره اردر بدم هفته چندم گيرم مياد

sent from my iphone
                          بستگي داره. به موجودي فروشگاهش. اگه نداشته باشه طبيعتا جديد خريداري مي كنه و براي هفته هاي اخير خواهد بود.
                          والا من سه تا tlc ديدم هيچ كدوم مشكلي نداشتن. الا اون مشكل دوربين كه بهش اشاره كردم.
                          شما اون مشكل رو داري؟

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            بستگي داره. به موجودي فروشگاهش. اگه نداشته باشه طبيعتا جديد خريداري مي كنه و براي هفته هاي اخير خواهد بود.
                            والا من سه تا tlc ديدم هيچ كدوم مشكلي نداشتن. الا اون مشكل دوربين كه بهش اشاره كردم.
                            شما اون مشكل رو داري؟
                            ماله من سه هفته ديگه دستم ميرسه انا به اشنام گفتم قوطيش را باز كنه و چك كنه

Sent from my iPhone

نظر

مال من هفته ۴۵ هست هنوز چک نکردم نوع حافظه رو ولی بدون مشکل هست فعلا.
                              iPhone 6 64gig

پ.ن:خوشبختانه mlc هست.
                              ویرایش توسط pouya apple : https://i-phone.ir/forums/member/3173-pouya-apple در ساعت 01-12-2014, 10:24 PM

نظر

Number of lookups done last 30 days: 0
                                You will be limited to 10 lookups per 30 days.

Nice Name: iPhone 6 (GSM/North America)
                                Machine Model: iPhone7,2
                                Family name: A1549
                                Group1: iPhone
                                Group2: 6
                                Generation:
                                CPU speed: 1.4GHz
                                Screen size: 4.7 inch
                                Screen resolution: 1334x750 pixels
                                Colour: Space Gray
                                Production year: 2014
                                Production week: 40 (October)
                                Model introduced: 2014
                                Capacity: 64GB
                                Memory - flavour: xx
                                Memory - maximum total: 1GB
                                Factory: DN (China, Chengdu - Foxconn)

میشه لطف کنید بگید گوشی من از کدوم مدله؟

نظر

صبر کنید ..
                                X