اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان گوشیم همش تو برنامه واستاپ کرش میشه چرا ؟؟؟ بخاطر tclبودنشه ؟؟؟ و اینکه 6 نشخه 64 جلبریک دارم مشکل چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط neda2014 نمایش پست ها
      دوستان گوشیم همش تو برنامه واستاپ کرش میشه چرا ؟؟؟ بخاطر tclبودنشه ؟؟؟ و اینکه 6 نشخه 64 جلبریک دارم مشکل چیه
      شايد به خاطر جيلبرك هستش. شما كلا گوشي رو به ٨.١.٢ ري استور كن و جيلبرك نكن. واتس اپ نصب كن ببين باز هم مشكلي داريد؟
      كلا شديدا توصيه مي كنم جيلبرك نكنيد.

نظر

• جلبریک واسم مهمه و دیگر دوستان هم تست کنند ببینن جلبریک هستن واتساپشون کرش میشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nokia01 نمایش پست ها
          سلام و درود
          دوستان يه سوال اونجوري كه تو صفحات قبل خوندم انگار مسئولين شركت اپل گفتن ديگه تو توليدات بعدي 6 ديگه از حاقظه tcl استفاده نميكنه ولي تا اونجا كه ديدم تو توليدات همين ماه قبل هم داره از حافظه tcl استقاده ميكنه ؟!! ضمن اينكه براي خودم جاي سوال هست كه چرا يه سري از دستگاهها tcl استفاده كرده و يه سري mcl !! شركت به اين بزرگي ما رو ياده سايپا و ايرانخودرو ميندازه .
          مال منم ٦ tcl هست و چهار روزي هست كه استقاده ميكنم و مشكلي نيست
          در آخر هم اينكه تو 6 و 6+ جفتشون با حافظه 64 و 128 مشكل هست يا فقط تو پلاس اينجوريه؟
          ظاهرا ٦ هاي ٦٤ و ٦+ هاي ١٢٨ مشكلاتي دارند.
          من ٦+ ١٢٨ دارم و هيچ مشكلي خدا رو شكر ندارم.

نظر

• دوستان از کی همه ایفونها هادرشون tcl میشه ؟؟؟ کی میشه با اطمینان خرید و مشخص بشه که tcl هست ؟؟؟

نظر

دوستان از کی همه ایفونها هادرشون tcl میشه ؟؟؟ کی میشه با اطمینان خرید و مشخص بشه که tcl هست ؟؟؟
              فک کنم منظورتون MCL باشه درسته؟!
              من خودم میخواستم iPhone 6 64GB بگیرم (البته بین اینو 5S) ولی با توجه به این شنیده‌ها فعلا استاپ کردم. برنامه وانس‌اپم فک نکنم ربط خاصی به این داستان داشته باشه چون برنامش حتی با سرعت رم‌های فله‌ای هم کارش راه میفته!
              دوستانم بهتره آینده‌نگر باشن صبر کنن تا بازار از حافظه‌های MLC اشباع بشه اونوقت اقدام به خرید کنن. چون با توجه به فراگیر شدن بازی‌هایی با رزولوشن بالا و گرافیک و تکسچرهای خفن و با توجه به اینکه اپل میخواد با میان‌افزار Metal روی گیم‌هایی با کیفیت بالا سرمایه‌گذاری کنه طبعا نیاز به یه حافظه ذخیره‌سازی با سرعت خواندن و نوشتن بالا احساس میشه که با توجه به اختلاف 7برابری این دو نوع حافظه انتخاب TLC چندان عاقلانه نیست!
              در آخر بگم بهترین نوع SSD توی بازار SLC یا همون SSDهای تک لایه (Single) است که به دلیل قیمت فوق‌العاده بالاشون در گوشی‌های هوشمند فعلا کاربردی نداره.

نظر

• سلام به همگی دوستان الان ایفون 6 پلاس 64 گیگ که ظاهرا این مشکل رو نداره نوع حافظه ان mlc هست یا tlc ؟

نظر

• با سلام و درود .من امشب یک 6 نسخه 64 گرفتم و الان ک میبینم سریال نامبرش 14 رقمه ....میخواستم تو سایت بزنم ببینم هفته چنده و الان مشخص نیست چرا ؟؟؟؟

نظر

با سلام و درود .من امشب یک 6 نسخه 64 گرفتم و الان ک میبینم سریال نامبرش 14 رقمه ....میخواستم تو سایت بزنم ببینم هفته چنده و الان مشخص نیست چرا ؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• هووووو پس این دیگه از هفته 44 قبلیم قدیمیتره پس بدمش بدردم نمیخوره نه ؟؟؟؟ و اینکه ممنون میشم این سایتی ک رو زدینرو بهم بدن ...سپاس
                      ویرایش توسط neda2014 : https://i-phone.ir/forums/member/178184-neda2014 در ساعت 23-12-2014, 02:34 AM

نظر

هووووو پس این دیگه از هفته 44 قبلیم قدیمیتره پس بدمش بدردم نمیخوره نه ؟؟؟؟ و اینکه ممنون میشم این سایتی ک رو زدینرو بهم بدن ...سپاس
                        پست اول گذاشته عزیز

لینکش اینه

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

دوستانی که tlc دارن تا الان مشکله خاصی داشتن؟
                          جالبه که بیشتر مشکلات و کرش کردن ا تا الان که تو سایت های مختلف خوندم مربوط به mlc ها بو ده :/

ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 23-12-2014, 01:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها

خير خيلي هم عالي و روون كار كرده و مشكلي نداشتم با mlc تا الان هيچ فرقي نديدم نسخه پلاس ٦٤ و ١٢٨ جفتشون مشكلي نداشتن تا الان

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                              جالبه که بیشتر مشکلات و کرش کردن ا تا الان که تو سایت های مختلف خوندم مربوط به mlc ها بو ده :/

من 15 روز پیش خریدم هفته 48 و تقریبا جز آخرین تولیدات بوده ، tlc هست و هیچ مشکلی ندیدم ، خیلی خیلی ازش راضیم خداروشکر .
                              6+ 128

نظر

• منم رفتم واسه ۶۴ ایشالا
                                فک کنم این tlc و mlc
                                یه بازیه روانیه
                                چون ندیدم کسی ناراضی باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X