اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
    ببینید ممکنه کمی هنگی داشته باشه ممکنه
    ۲ روز کار کنید میفهمید خودتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    مشکل دوربین چی ؟ چجوری می تونم بفهمم الان هرچی عکس و فیلم میگیرم عالیه ممنون میشم تجربتون به منم بگید

نظر

نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
      مشکل دوربین چی ؟ چجوری می تونم بفهمم الان هرچی عکس و فیلم میگیرم عالیه ممنون میشم تجربتون به منم بگید
      شب هم فیلمبرداری کنید. بعد امکان داره بعد از چند روز محل دوربین گوشی به سمت چپ کمی جابجا بشه
      ولی خیلی حساس نباشید و از گوشیتون لذت ببرید... انشاءالله مشکلی نداشته باشید

نظر

دوستان برای منم اینو زد و اینکه مال من جلبریکه و تو واتساپ خیلی کرش دارم و ساختشم 40 اکتبره و لطفا بگین این مدل چی هست خوبه یا نه ؟؟؟

ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 09-12-2014, 02:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
          دوستان برای منم اینو زد و اینکه مال من جلبریکه و تو واتساپ خیلی کرش دارم و ساختشم 40 اکتبره و لطفا بگین این مدل چی هست خوبه یا نه ؟؟؟
          سلام
          از روش دوم استفاده کنید که دقیق تر هستش. ( استفاده از برنامه IOKitBrowser )

نظر

اون روش پولیه برنامش و اگر قرار بدین تا تست کنم ممنون

نظر

http://8pic.ir/images/9w8crrlhxby6c7ungtym.jpg

http://8pic.ir/images/n8yph7wmf0uiakzpia65.jpg

نظر

شما گوشیتون tlc هستش .

نظر

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

گوشی شما TLC هستش. ولی اگر هیچ مشکلی نداره ، اصلا اهمیت ندید و حساسیت بخرج ندید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

من فقط مشکلی که دارم باهاش اینه که تو واتساپ کرش میشه و همش باید پاک کنم و نصب کنم

نظر

من فقط مشکلی که دارم باهاش اینه که تو واتساپ کرش میشه و همش باید پاک کنم و نصب کنم
                      اون احتمالا بخاطر ورژن برنامه هستش و با اپدیت مشکل احتمالا حل میشه. زیاد حساسیت بخرج ندید و اصلا به این موضوع فکر نکنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

دوستان هفته ۴۴ ماه نوامبر چه جوریه خوبه مشکل تداره و tcl نیست ؟؟

نظر

سلام
                          میخواستم امروز یک آیفون 6 پلاس 128گیگ بخرم،چطوری قبل از خرید بفهمم که tlcیاmlcهستش؟
                          اگه mlc باشه ios 8.1 روش هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamyab.1995 نمایش پست ها
                            سلام
                            میخواستم امروز یک آیفون 6 پلاس 128گیگ بخرم،چطوری قبل از خرید بفهمم که tlcیاmlcهستش؟
                            اگه mlc باشه ios 8.1 روش هست؟
                            درود تنها راه این هست که ایفون را باز کنی و به روش دوم که در پست اول گفته شده انجام بدی
                            فقط سعی کن هفته ساخت جدیدتر باشه که اینم روی حدس هست- در مورد ایفون 6 64 هفته 45 mlc بود
                            ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 10-12-2014, 12:16 PM

نظر

واسه من هفته ٤٤ هست رو پلمپي و اينجوري مشخص نيست ببينم tlc هست mlc

نظر

واسه من هفته ٤٤ هست رو پلمپي و اينجوري مشخص نيست ببينم tlc هست mlc
                                یه پست بالاتر رو میخوندید جواب. و میفهمیدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X