اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان فعلا نميشه دانلود كرد پس بيخيالش بشيد
    به نظرم اگه حساسيت داريد فعلا صبر كنيد تا ايفون بعدى بياد يا يه گوشي ارزون قيمت مث گوشيايه اندرويدى بگيريد
    اين داستان حافظه كاملا برطرف شده و اصلا و ابدا مورد تاييد شركت اپل نيست
    تا الان هر دو مورد عالى كار كرده
    حتى مشكلاتى وايه mlc بوده كه براى tlc نبوده
    پس اين داستان و از ذهنتون خارج كنيد و يا دنبال اين گوشي نباشيد
    تا الا بيش از ٢٠ مورد دوستان و اشنايان گرفتن كه هيچ كدوم از حافظه ها مشكلى نداشته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      دوستان فعلا نميشه دانلود كرد پس بيخيالش بشيد
      به نظرم اگه حساسيت داريد فعلا صبر كنيد تا ايفون بعدى بياد يا يه گوشي ارزون قيمت مث گوشيايه اندرويدى بگيريد
      اين داستان حافظه كاملا برطرف شده و اصلا و ابدا مورد تاييد شركت اپل نيست
      تا الان هر دو مورد عالى كار كرده
      حتى مشكلاتى وايه mlc بوده كه براى tlc نبوده
      پس اين داستان و از ذهنتون خارج كنيد و يا دنبال اين گوشي نباشيد
      تا الا بيش از ٢٠ مورد دوستان و اشنايان گرفتن كه هيچ كدوم از حافظه ها مشكلى نداشته
      Sent from my iPhone using Tapatalk
      ببخشید دوسته عزیز متوجه نشدم منظورتون رو.
      اگه در سری جدید تولید برطرف شده مشکل حافظش چرا صبر کنیم آیفون بعدی بیاد؟ یعنی تا قیمتا مناسب شه تقریبا 1 سال طول میکشه اینجوری!

نظر

• سلام ایفون 6 پلاس اولیم ماله پارت امریکا بود هفته 44 و mlc و همچنین 64 گیگ که هر چند دقیقه صفحه ابی میشد و ریست که با ضرر بسیار فروختم(گوشیم به هیچ عنوان حتی یک نقطه ریز هم نداشت چون واقعا وسواس هستم-اصلا زمین نخورده-جیلبریک هم نکرده بودم)گوشیم با نو هیچ فرقی نمیکرد
        گوشی دومم 6 پلاس پارت امریکا هفته 52 بدون iccid که فعلا تو این یک هفته اول که خریدم یکبار صفحه ابی شد و بعدشم ریست شد فعلا دیگه خدا روشکر نشده
        این صفحه ابی بخاطر چی هست؟کسی میدونه؟اگر خدای نکرده دوباره شد جایی میشناسین درست کنند

نظر

• من ایفون 6 پارت نامبر کانادا هفته 52 و 64 گیگ که البته دوستم از کانادا برام اورده الان 3هفته است دارمش خداروشکر تا حالا هیچ مشکلیم نداره البته tlc هم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
            سلام ایفون 6 پلاس اولیم ماله پارت امریکا بود هفته 44 و mlc و همچنین 64 گیگ که هر چند دقیقه صفحه ابی میشد و ریست که با ضرر بسیار فروختم(گوشیم به هیچ عنوان حتی یک نقطه ریز هم نداشت چون واقعا وسواس هستم-اصلا زمین نخورده-جیلبریک هم نکرده بودم)گوشیم با نو هیچ فرقی نمیکرد
            گوشی دومم 6 پلاس پارت امریکا هفته 52 بدون iccid که فعلا تو این یک هفته اول که خریدم یکبار صفحه ابی شد و بعدشم ریست شد فعلا دیگه خدا روشکر نشده
            این صفحه ابی بخاطر چی هست؟کسی میدونه؟اگر خدای نکرده دوباره شد جایی میشناسین درست کنند
            برنامه open door را پاک کردی ؟

Sent from iphone6+

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              برنامه open door را پاک کردی ؟

Sent from iphone6+
              چه ارتباطی به این برنامه داره؟ اپ استور این برنامه ها رو تایید کرده و گذاشته واسه دانلود!

نظر

• نه پاک نکردم و ازش هم استفاده میکنم ولی فعلا که دیگه اینطوری نشده

- - - - - - - - - -

نه پاک نکردم و ازش هم استفاده میکنم ولی فعلا که دیگه اینطوری نشده

نظر

• من حالا دیگه میترسم iPhone 6 مدل 64 بگیرم. خواهشا یکی جواب واضح بده. این مشکل چطوری میتونه حل بشه؟

نظر

• دوست عزیز ماله من 6 پلاس 64 گیگ بود الان من برای دو نفر دیگه 6 64 گیگ گرفتم فعلا خدا رو شکر برای اونها اینطوری نشده
                    واقعا از اپل بعیده

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                      چه ارتباطی به این برنامه داره؟ اپ استور این برنامه ها رو تایید کرده و گذاشته واسه دانلود!
                      نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اگه توضیحات برنامه opendoor رابخونی در مورد هنگ کردن زیادایفون با این برنامه توضیح داده بود و گفته بود باید این برنامه را یک بار کلا پاک کنی و دوباره اخرین ورژن را نصب کنی

Sent from iphone6+

نظر

• سلام دوستان
                        ابن مشكل براي كساني كه بخوان الان ايفون 6 64gig. بخرن هم وجود داره؟از هفته چند به بعد اپل ساخت tlc رو در ايفون متوفق كرده ممنون ميشم چند نفر از دوستان جواب بدن
                        با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          ابن مشكل براي كساني كه بخوان الان ايفون 6 64gig. بخرن هم وجود داره؟از هفته چند به بعد اپل ساخت tlc رو در ايفون متوفق كرده ممنون ميشم چند نفر از دوستان جواب بدن
                          با تشكر
                          سلام
                          والا میگفتن اپل از هفته ی 45 به بعد استفاده از tlc رو متوقف کرده.ولی آیفون 6 64 گیگ که خریدم با اینکه هفته ی ساختش 49 بود، از روش دوم همین تاپیک که تست کردم نوع حافظه tlc در اومد.
                          اما واقعا تا حالا اصلا مشکلی نداشته.
                          ویرایش توسط new-MEA : https://i-phone.ir/forums/member/66399-new-mea در ساعت 09-02-2015, 04:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط new-MEA نمایش پست ها
                            سلام
                            والا میگفتن اپل از هفته ی 45 به بعد استفاده از tlc رو متوقف کرده.ولی آیفون 6 64 گیگ که خریدم با اینکه هفته ی ساختش 49 بود، از روش دوم همین تاپیک که تست کردم نوع حافظه tlc در اومد.
                            اما واقعا تا حالا اصلا مشکلی نداشته.
                            ممنون ،دوست عزيز شما تا الان چقدر از حافظتون پره؟اخه من برنامه و بازى زياد لازم دارم گفتم مشكلي پيش نياد

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                              ممنون ،دوست عزيز شما تا الان چقدر از حافظتون پره؟اخه من برنامه و بازى زياد لازم دارم گفتم مشكلي پيش نياد
                              تقریبا 18 گیگ حجم نرم افزارها و بازی ها و دیتاهاشون شده.
                              1 گیگ موزیک
                              4 گیگ هم ویدئوهایی که ریختم یا با دوربین خود گوشی ضبط کردم.

نظر

• اوضاع گيج كننده شده!
                                حالا ما آيفون 6 بخريم نسخه 64 كدوم از آب درمياد!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X