اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
    ارتباطی به سرعت نداره شاید
    چون من در موردش تحقیق کردم
    Mlc
    ها جدید ترن و موندگاری بیشتری دارن
    Tlc
    ها قدیمی تر و ارزون ترن و در طولانی مدت ممکنه به مشکل بر بخورند
    توی نت سرچ کنید تمام توضیحاتش هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز همون نمودار اول پست رو هم نگاه کنید، میبینید که نمودار سبزه که مربوط به tlc هست (طبق نوشته زیر نمودار) ، سرعتش به مراتب از اون نمودارهای دیگه بالاتره...البته این دلیل نمیشه که همیشه tlc ها باید از mlc ها سریع تر باشن، این داره میگه چیپ های tlc که شرکت sandisk برای آیفون تولید کرده سرعت بالاتری دارن از چیپ های mlc که توشیبا برای آیفون تولید کرده، که البته منطقی هم هست چون چیپ mlc داره تو هر cell دو بیت رو جا می ده اما چیپ tlc تو هر cell سه بیت رو جا می ده و این یعنی سرعت بالاتر...اما حالا اینکه چیپ های tlc تو آیفون به مشکل بر خوردن برمیگرده به نقص فنی تو تولید چیپ های شرکت sandisk و نه ماهیت tlc و mlc.

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
      دوست عزیز همون نمودار اول پست رو هم نگاه کنید، میبینید که نمودار سبزه که مربوط به tlc هست (طبق نوشته زیر نمودار) ، سرعتش به مراتب از اون نمودارهای دیگه بالاتره...البته این دلیل نمیشه که همیشه tlc ها باید از mlc ها سریع تر باشن، این داره میگه چیپ های tlc که شرکت sandisk برای آیفون تولید کرده سرعت بالاتری دارن از چیپ های mlc که توشیبا برای آیفون تولید کرده، که البته منطقی هم هست چون چیپ mlc داره تو هر cell دو بیت رو جا می ده اما چیپ tlc تو هر cell سه بیت رو جا می ده و این یعنی سرعت بالاتر...اما حالا اینکه چیپ های tlc تو آیفون به مشکل بر خوردن برمیگرده به نقص فنی تو تولید چیپ های شرکت sandisk و نه ماهیت tlc و mlc.
      من اتفاقا فکر میکنم ماهیت این ها مهمتره
      چون بعید میدونم دیگه اپل از چیپ های معیوب توی سری جدید استفاده کنه

ببینید اینطور که در موردشون تحقیق کردم توی سایتهای معتبر به این صورت هست که
      حافظه mlc دو بیتی /میزان writecycle پایین تری داری و ۴حالت و در بر میگیرن
      و حافظه tlc ۳بیتی /۸ حالت را
      در tlc درصد خطا بیشتر هست برای همین سازندگان این چیپ مجبورن از سیستمهای تصحیح خطای پیچیده تری استفاده کنن
      و سلولهای حافظه tlc زودتر از مدلهای دیگه یعنی mlc و slc در معرض خرابی قرار میگیرنو بیشتر برای مصرف کننده های عادی که اطلاعات حیاتی ندارن استفاده میشه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• برای من tlc بود و توی ده روزی که دستم بود مشکل صفحه آبی را نداشتم.الان هم دادم برای تعویض!جناب وقایع گستر گفت برو 3 هفته دیگه بیا!
        خدا کند که تا اون موقع از سری جدیدش بهم بدهند!
        16 64 سیلور بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط erfaaan2 نمایش پست ها
          برای من tlc بود و توی ده روزی که دستم بود مشکل صفحه آبی را نداشتم.الان هم دادم برای تعویض!جناب وقایع گستر گفت برو 3 هفته دیگه بیا!
          خدا کند که تا اون موقع از سری جدیدش بهم بدهند!
          16 64 سیلور بود!
          مشکلی نداشتین برای چی تعویض میکنن؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان این قضیه روش دوم یکم بو دار شده...
            بوش هم اینجاس که اول که نصب نمیشد رو 8.1.1 به بالا
            الان هم که ورژن جدید داده و نصب میشه همه mlc شدن!
            منو گوشی خودم و دو نفر دیگه که 6 64 دارن رو چک کردم mlc بود اینجا هم هر کسی با ورژن جدید تست کرده mlc شده
            لطفا دوستانی که قبلا چک کرده بودن tlc بودن دوباره چک کنن و نتیجه رو بگن!

نظر

• نوشته اصلی توسط persian214 نمایش پست ها
              دوستان این قضیه روش دوم یکم بو دار شده...
              بوش هم اینجاس که اول که نصب نمیشد رو 8.1.1 به بالا
              الان هم که ورژن جدید داده و نصب میشه همه mlc شدن!
              منو گوشی خودم و دو نفر دیگه که 6 64 دارن رو چک کردم mlc بود اینجا هم هر کسی با ورژن جدید تست کرده mlc شده
              لطفا دوستانی که قبلا چک کرده بودن tlc بودن دوباره چک کنن و نتیجه رو بگن!
              با اینکه دستگاه هیچ مشکلی نداشته اما چک کردم دوباره...
              قبلا TLC بودم الانم همینه...هفته ۴۸ T-Mobile

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                با اینکه دستگاه هیچ مشکلی نداشته اما چک کردم دوباره...
                قبلا TLC بودم الانم همینه...هفته ۴۸ T-Mobile
                ممنون
                توی اسکرول کردن کندی احساس نمیکنید بعضی جاها؟

نظر

• دوستان مال من ظاهرا MLC هست اما تو اسکرول کردن تو بعضی جاها احساس کندی میکنم!
                  من از آیفون 4s تاحالا هر مدل رو وقتی به عنوان جدیدترین مدل آیفون و آی او اس استفاده کردم (یعنی تو همون سالی که اومده بودن) هیچوقت احساس کندی نکردم به جز 6!
                  به نظر شما طبیعیه؟ من حساس شدم؟

نظر

• مثلا اسکرول در کجا؟بگید تست کنیم...
                    اما بنظرم بیشتر نرم افزاریه و با آپدیت اومدن حل میشه. چون مثلا برای من هم عکس گرفتن یکم کندتر از قبلا ها با ۴س بود...یا مثلا حس میکنم یکم بعضی سایت ها دیر میاد بالا.

نظر

• مثلا تو برنامه tapatalk یا بعضی اوقات viber

نظر

مثلا تو برنامه tapatalk یا بعضی اوقات viber
                        وایبرتونو آپدیت کردین آخرین ورژن که با ۶ هماهنگ شده؟
                        من چک کردم مشکلی نداشت.

نظر

مثلا تو برنامه tapatalk یا بعضی اوقات viber
                          من هيچ مشكلي ندارم
                          ريستور كردين بدون بك اپ؟

نظر

• دوستان وایبر رو حتما آپدیت کنید.آپدیت جدیدش که با iOS 8 سازگار شده خیلی مشکلات رو حل کرده.از جمله همین مشکل کرش کردن گوشی.چون من تو چند تا از فروم های خارجی و فروم خود اپل هم دیدم که نوشته بودن داخل برنامه وایبر بودن که گوشی کرش کرده.بعد از آپدیت به ورژن جدید، دیگه مشکل کرش نداشتن.
                            آپدیت کنید مجددا تست بفرمایید نتیجه رو اعلام کنید.

نظر

دوستان مال من ظاهرا MLC هست اما تو اسکرول کردن تو بعضی جاها احساس کندی میکنم!
                              من از آیفون 4s تاحالا هر مدل رو وقتی به عنوان جدیدترین مدل آیفون و آی او اس استفاده کردم (یعنی تو همون سالی که اومده بودن) هیچوقت احساس کندی نکردم به جز 6!
                              به نظر شما طبیعیه؟ من حساس شدم؟
                              مال من tlc بود و tlc هم دو باره شناخته شد و مشکل اسکرول کردن رو دارم و چندین صفحه پیش مشکلم رو گفتم ،دوستان فرمودن مربوط به tlc بودنشه،کرش ندارم،صفحه آبی ندارم وفقط و فقط مشکل فریز موقع اسکرول کردنه اونم فریزهای ریز وخیلی خیلی کوتاه....
                              خوشحال میشم دوستمون persian 214 هم مشکلشونو بیشتر توضیح بدن....

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

نوشته اصلی توسط alipasha نمایش پست ها
                                مال من tlc بود و tlc هم دو باره شناخته شد و مشکل اسکرول کردن رو دارم و چندین صفحه پیش مشکلم رو گفتم ،دوستان فرمودن مربوط به tlc بودنشه،کرش ندارم،صفحه آبی ندارم وفقط و فقط مشکل فریز موقع اسکرول کردنه اونم فریزهای ریز وخیلی خیلی کوتاه....
                                خوشحال میشم دوستمون persian 214 هم مشکلشونو بیشتر توضیح بدن....
                                شما ريستور كردين ببينيد مشكل حل ميشه؟
                                جيلبريك هستين
                                اين ربطى به tlc mlc نداره اصلا
                                دوستاتي هم كه گفتن كمى شلوغش كردن اين مسئله رو

ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 17-01-2015, 11:49 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X