اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل سایت هست لطفا کسی اگر انگلیسیش خوبه یک میل بده ببینیم چرا دانلود نمیشه و پیگیریش کنه ممنون میشم دوستان میل بزنند
    service@pgyer.com
    لطف کنید این همه اسپم ارسال نکنید برای یک برنامه، اینجا که فروم پشتیبانی اون برنامه نیست!

در هر حال برای مشکلتون به settings>general>date and time برید و set automatically رو خاموش کنید و تاریخ رو روزی در ماه نوامبر قرار بدید

دستگاه رو خاموش روشن کنید و اقدام به نصب برنامه بکنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با تشکر و معذرت خواهی اینکارو کردم بازم نشد

نظر

با تشکر و معذرت خواهی اینکارو کردم بازم نشد
        متاسفانه دیگه کاری از دست کاربران و مدیران این انجمن ساخته نیست

نظر

• اگر مقدوره شما یک تست کنین ببینید مشکل کجاست ممنونتون میشم داداشی

نظر

اگر مقدوره شما یک تست کنین ببینید مشکل کجاست ممنونتون میشم داداشی
            عزیزم من همین الان نصبش کردم
            دیگه کسی جای دستگاه و اینترنت شما نیست

یک بار قوانین انجمن رو مطالعه کنید ...

نظر

• اگر مقدوره برای بار اخر یک توضیح کاملتری بدین و من گذاشتم تاریخ گوشیمو روی 22 نوامبر و خاموش و روشن کردم نصب نشد و همون ارور قبلی داد تعجبه اصلا و میگم نکنه گوشی مشکل داره . عذرخواهی میکنم

نظر

اگر مقدوره برای بار اخر یک توضیح کاملتری بدین و من گذاشتم تاریخ گوشیمو روی 22 نوامبر و خاموش و روشن کردم نصب نشد و همون ارور قبلی داد تعجبه اصلا و میگم نکنه گوشی مشکل داره . عذرخواهی میکنم
                احتمالا دستگاهتون سرتیفیکیت مربوطه برنامه رو کش کرده و برای همین اجازه نصب نمیده

یک بار دستگاه رو ریستور کنید و بعد تاریخ رو ببرید عقب و بعد اقدام به نصب کنید

نظر

• مرسی و سپاس
                  اگر بازم چیزی به ذهنتون اومد دریغ نکنید و اینکه راستی نوامبر را بزارم سال 2014 یا 15 ؟؟؟ گرچه دو تاشو تست کردم نشد ولی رو کدومش بزارم

نظر

مرسی و سپاس
                    اگر بازم چیزی به ذهنتون اومد دریغ نکنید و اینکه راستی نوامبر را بزارم سال 2014 یا 15 ؟؟؟ گرچه دو تاشو تست کردم نشد ولی رو کدومش بزارم
                    2014 دیگه. چون که قبل تر میشه اونموقع...
                    راستی آخر هفته ی ساختتون توی اون سایت که باید سریال نامبر بزنید چی شد؟

نظر

• سریال را میزنم میگه هفته ساختت 98 هست تعجبه

نظر

سریال را میزنم میگه هفته ساختت 98 هست تعجبه
                        یک بار گفتم خدمتتون، سریال رو وارد نکردید، شما اشتباهی imei رو وارد کردید

نظر

• وای معذرت از شما و دوستان اره من imeiمیزدم و حالا ببینید

نظر

وای معذرت از شما و دوستان اره من imeiمیزدم و حالا ببینید

دوست عزيز مال شما هفته ٥٠ هستش. ودر آخر زده ممكنه refurb باشه. شما مطميني آكبند خريدي؟
                            در ضمن اينجوري نميشه فهميد mlcهست يا tlcبايد طبق پست اول عمل كنيد بعدش اون موقع معلوم ميشه.

نظر

وای معذرت از شما و دوستان اره من imeiمیزدم و حالا ببینید

پس خیالتون راحت. اگه دستگاهتون کرش نمیکنه هیچ مشکلی ندارید چه tlc چه mlc...

نظر

• اره اکبند بود عکسشو تو چند تا پست قبلتری گذاشتم چیز مشهودی هست ؟؟؟؟ و اینکه هفته اش زده 50 یعنی چی ؟؟؟ واز طریق روش 2 اصلا نمیشه چون اصلا دانلودش نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X