اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اها اوك ممنونم از راهنمايتون دوست گرامي تا الان كه فقط يك بار كرش كرده از سه ساعت پيش

نظر

• سلام
      دوستان گوشی من به خاطر کرش های زیادش اذیتم کرد گذاشتم واسه فروش
      قصد خرید مجدد دارم ولی میترسم مثل سری قبل بشه انصاف نیس کلی پول بدیم آخرشم به خاطر همچین مشکلی با افت قیمت بفروشم
      راهی واسه تشخیص هست؟ یا فروشنده ای که جنسش از آخرین تولیدات باشه؟ (ظاهرا سری های جدید همچین مشکلی نداره)
      قابل توجه اینکه من گوشی رو جفت خریدم ولی گوشیه پدرم به هیچ عنوان مشکلی نداشته تا حالا ولی من خوش شانس نبودم

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
        سلام
        دوستان گوشی من به خاطر کرش های زیادش اذیتم کرد گذاشتم واسه فروش
        قصد خرید مجدد دارم ولی میترسم مثل سری قبل بشه انصاف نیس کلی پول بدیم آخرشم به خاطر همچین مشکلی با افت قیمت بفروشم
        راهی واسه تشخیص هست؟ یا فروشنده ای که جنسش از آخرین تولیدات باشه؟ (ظاهرا سری های جدید همچین مشکلی نداره)
        قابل توجه اینکه من گوشی رو جفت خریدم ولی گوشیه پدرم به هیچ عنوان مشکلی نداشته تا حالا ولی من خوش شانس نبودم
        شما پلاس داشتین درسته؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
          شما پلاس داشتین درسته؟

نه پلاس نبود

نظر

• سلام دوستان من امروز ٦ پلاس ٦٤ گيگ گرفتم واسه هفته ٤٤ (نوامبر) بود و از طريق راه دوم چك كردم mlc بود

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
              سلام دوستان من امروز ٦ پلاس ٦٤ گيگ گرفتم واسه هفته ٤٤ (نوامبر) بود و از طريق راه دوم چك كردم mlc بود
              چه پارت نامبری؟lla?

نظر

• اسپم
                حذف لطفا

نظر

• اقا من دستگاه رو طبق گفته دوستم سيديا رو و تمام تويك هارو غير فعال كردم با دستور عمل خاموش كردن دستگاه و گرفتن دكمه +صدا. . ديدم كه هيچ كرشي نكرد دستگاه . خب سوال اينجاس ايا جيلبريكي مياد كه با دستگاه هاي جديد هماهنگي كامل رو داشته باشه. و همچنين تويك ها ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
                    جيلبريك كردم خب / تعويض كردنش رو ميتونم بفرستم پيش رفقام ولي مسئله اينجاس - اپلستور فاكتور خريد رسمي شو نميخواد !!! تا اونجايي كه يادمه فاكتور خريد ميخواد حالا چه كنيم بفرستيمش يا نه / نزديك ترين اپل ستور به ايران كجاس من لندن اشنا دارم ولي ميترسم طول بكشه زود ميخوام دستگاه رو
                    ممنونم از همكاريتون
                    نه عزيز. اپل استور جهت تعويض نه فاكتور مي خواد، نه جعبه و نه چيز ديگه اي. توي گارانتي يك ساله باشي، گوشيتون هر مشكل سخت افزاري داشته باشه، مجاني براتون قطعه اش رو عوض مي كنن. اگر هم كه مشكل كلي داشته باشه، خود گوشي رو عوض مي كنن و عين گوشيتونو بهتون مي دن. كاملا رايگان!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• درود
                      ایفون 6 پلاس 128 هفته 41 tlc --جیلبرک شده و فقط یک تویک روش نصب هست که اونم خریداری شده و با ورژن 8.1.2 و 6 پلاس هماهنگ هست
                      1-با کیبورد فارسی persian typer که دانلود میکنم مشکل داره و هنگ میکنه و کیبورد دیگه باز نمیشه , و مجبورم کیبورد را پاک کنم و دوباره نصب کنم
                      2-با گوگل کروم دیشب مشکل داشت و هر سایتی که می رفتم وسطش قفل میشد و دیگه هیچ کاری نمیشد بکنی و یک دفعه خودش ریستارت میشد و 4 بار این اتفاق افتاد اما با سافاری همون سایت ها را امتحان کردم دیگه این مشکل نبود
                      3-وقتی assistive touch را روشن میکنم بازم ایفون هنگ میکنه و باید خاموشش کنه تا درست کار کنه --این مشکل هم اقای hero داشتن

به نظرتون چه کار کنم تا جمعه دیگه وقت دارم که ایفون را پس بفرستم

نظر

• حافظه های tlc رو گارانتی اپل قبول میکنه عوض کنه؟؟؟

نظر

حافظه های tlc رو گارانتی اپل قبول میکنه عوض کنه؟؟؟
                          بايد قبول كنه عمه من كه نساخت اين ايفونارو . بايد قبول كنن خودشون مسؤل اين كار هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                            درود
                            ایفون 6 پلاس 128 هفته 41 tlc --جیلبرک شده و فقط یک تویک روش نصب هست که اونم خریداری شده و با ورژن 8.1.2 و 6 پلاس هماهنگ هست
                            1-با کیبورد فارسی persian typer که دانلود میکنم مشکل داره و هنگ میکنه و کیبورد دیگه باز نمیشه , و مجبورم کیبورد را پاک کنم و دوباره نصب کنم
                            2-با گوگل کروم دیشب مشکل داشت و هر سایتی که می رفتم وسطش قفل میشد و دیگه هیچ کاری نمیشد بکنی و یک دفعه خودش ریستارت میشد و 4 بار این اتفاق افتاد اما با سافاری همون سایت ها را امتحان کردم دیگه این مشکل نبود
                            3-وقتی assistive touch را روشن میکنم بازم ایفون هنگ میکنه و باید خاموشش کنه تا درست کار کنه --این مشکل هم اقای hero داشتن

به نظرتون چه کار کنم تا جمعه دیگه وقت دارم که ایفون را پس بفرستم
                            مورد اول و دوم قابل حله ولی سومی نه
                            حتما پس بفرستید

نظر

حافظه های tlc رو گارانتی اپل قبول میکنه عوض کنه؟؟؟
                              دوست عزیزم اگه مشکلی داشته باشه تعویض میکنن
                              اگه بدون ایراد کار کنهخیر

من یه هفته۴۳ دیدم tlc بود و فوق العاده روون کار میکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                                دوست عزیزم اگه مشکلی داشته باشه تعویض میکنن
                                اگه بدون ایراد کار کنهخیر

من یه هفته۴۳ دیدم tlc بود و فوق العاده روون کار میکرد

اتفاقا دم ظهر با پشتیبانی اپل چت میکردم مشکل رو بهشون گفتم چند تا سوال پرسید و چندتا کار (مثل ری استور و ریست فکتوری و این کارای پیش شا افتاده) وقتی گفتم همه رو انجام دادم و شرح واقعه رو بهشون تعریف کردم گفت دیوایستون رو به retail sore ها بیارین اگه مشکل سخت افزاری باشه موظف هستیم واستون عوض کنیم...!
                                بالا عرض کردم خدمتتون گوشی من و پدرم دقیقا مثل هم از هر نظر هستن (هفته ۳۳ - اوت) ولی واسه ایشون تا حالا هیچ مشکلی نداشته
                                شانس خیلی موثر هست!
                                گوشی من واقعا مزخرفه
                                اسفند ماه میرم بدم انشااله تعویض کنن
                                فروش اصلا به صرفه نیست
                                ویرایش توسط Amirrezaajalli : https://i-phone.ir/forums/member/67318-amirrezaajalli در ساعت 02-01-2015, 05:31 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X