اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط irandoost نمایش پست ها
    یعنی نمیشه تشخیص داد و مشخص کرد که تولیدات ماه زانویه رو بدن بهت؟؟؟؟
    چرا اون رو میشه ولی باید صبر کنی الان ماه دسامبر داریم که هر ۲ نوع رو داره
    بنظرم گوشی و بگیر ولی از همونجا باز خیالت راحت تره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      چرا اون رو میشه ولی باید صبر کنی الان ماه دسامبر داریم که هر ۲ نوع رو داره
      بنظرم گوشی و بگیر ولی از همونجا باز خیالت راحت تره

دیگه من میگم تولید واسه ماه زانویه بگیره یا شانس یا اقبال دیگه هر چی باد ا باد

نظر

• نوشته اصلی توسط f.jafarpour نمایش پست ها
        من شارژر رو چک نکردم چون شارژر دیگری دارم. اگر پلمپ خریدید که دیگه مشکلی نیست ... من تا الان مشکل نداشتم... نگران نباشید... به 8.1.2 آپدیدت کنید و چند روزی تست کنید... جایی خوندم در آپدیت جدید روی پایداری گوشی ها با حافظه tlc کار شده.. شما هم آپدیت کنید..
        ممنون ۴۸ساعت وقت تست داره.
        امیدوارم!جالبه GeekBench گاهی اوقات امتیاز بالاتر از بقیه داره و گاهی اوقات کمتر. حدودا ۵۰تا اینور اونور!
        ببخشید این دوتا سوالو می پرسم یکم بی ربطه و خیلی مزاحمتون شدم. یکی اینکه اگه مشکلی پیش بیاد اپل استور دوبی یا استانبول هم تعویض می کنن؟
        و دوم اینکه نیازی به محافظ ال سی دی هست برای دستگاه یا راحت خش بر میداره؟ (آیفون ۴س که داشتم چندتا خش ریز داشت که البته اصلا در حالت کاربری یا عادی قابل تشخیص نبود اما توی نور چرا!) و اینکه شنیدم محافظی خوب نیست چونکه خم داره دستگاه!

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
          خیر به هیچ عنوان نمیشه تشخیص داد

شما اگه حساسیت داری از اینجا بخر و ۱۵۰ تومن بیشتر بده بیمه کن گوشی هر طوری بشه بیمه ۸۰٪ و به شما میده

بیمه جریانش چیه؟ گوشی رو میشه بیمه کرد؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
            امیدوارم!جالبه GeekBench گاهی اوقات امتیاز بالاتر از بقیه داره و گاهی اوقات کمتر. حدودا ۵۰تا اینور اونور!
            ببخشید این دوتا سوالو می پرسم یکم بی ربطه و خیلی مزاحمتون شدم. یکی اینکه اگه مشکلی پیش بیاد اپل استور دوبی یا استانبول هم تعویض می کنن؟
            و دوم اینکه نیازی به محافظ ال سی دی هست برای دستگاه یا راحت خش بر میداره؟ (آیفون ۴س که داشتم چندتا خش ریز داشت که البته اصلا در حالت کاربری یا عادی قابل تشخیص نبود اما توی نور چرا!) و اینکه شنیدم محافظی خوب نیست چونکه خم داره دستگاه!
            محافظ بندازيد بهتره. فكر نميكنم گوشيهايي كه iccid دارند رو تو استانبول يا دبي تعويض كنند. بهتره بگم نمي دونم. شايد دوستان ديگه بدونند.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
              در مورد سوْال اولتون هر كشوري پارت نامبر خودشو عوض مي كنه.
              در مورد سوْال دومتون، من روي ٦+ Zagg Invisible Shield انداختم، مدل Glass. معركه است. شيشه است و وقتي مي اندازي اصلا متوجه نمي شيد كه محافظ داره. گارانتي مادام العمر هم داره. اينم لينكش. نمي دونم تو ايران هست يا نه.

http://www.zagg.com/invisibleshield/...s-shields/9466

نظر

• ببخشید یه سوال ازتون داشتم
                ایفون 6, 128 گیگ فرمودید مشکلی از این حیث نداره.میخواستم بپرسم مشکلاتی دیگه ایفون 6, 128 گیگ نداره که من خیالم راحت باشه برای خریدش ؟

نظر

• دوستان ٦پلاس ٦٤ اين مشكل هارو داره؟

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان گلم با خیال راحت خرید کنید الان چند مدته من ایفن ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم tlc اصلا موردی ندیدم اگه موردی داشت من حتما اینجا مطرحش میکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      دوستان ٦پلاس ٦٤ اين مشكل هارو داره؟

Sent from my iPhone
                      نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
                      دوستان گلم با خیال راحت خرید کنید الان چند مدته من ایفن ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم tlc اصلا موردی ندیدم اگه موردی داشت من حتما اینجا مطرحش میکردم
                      سلام
                      دوستان عزیز این مشکل بیشتر برای (+۶ - ۱۲۸) و (۶ -۶۴) پیش اومده و چندین بار هم تو همین تاپیک اعلام شده.
                      موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• سلام
                        ممنونم از دوستان بزرگواری که بمن راهنمایی کردین توی 2-3 صفحه ی اخیر.
                        میخواستم بگم که تاحالا هیچ مشکلی با آیفونم نداشتم دوربین هم توی فضای آزاد هیچ مشکلی نداشت. امیدوارم همینجور بمونه...
                        فکر میکنم شبیه قضیه مکبوک رتیناهاست که پنل lg مشکل داشت اما از یه تاریخی به بعد یا سامسونگ بود یا lg بدون مشکل!

نظر

• دقیقا کدام یکی بهتره الان ؟

نظر

• اي بابا اين ايفون ٦ هم مثل محصولات ايران خودرو و سايپا شانسي شده.. شانست بزنه mlc در بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
                              دقیقا کدام یکی بهتره الان ؟
                              MLC

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان گرامی من میخواستم 6 پلاس 64 یا 128 بگیرم میخواستم بدونم جایی میشناسید که برای کانادا یا استرالیا رو بفروشه؟راستی اینهایی که ماله امریکا هست اینارو چطوری انلاک کردن؟فروشنده ها میگن از طریق اپراتور ،انلاکشون قانونی هست یا خیر (یه نفر تو اپراتور پیدا کردن انلاکش کردن)؟ و در اخر اینکه احتمالش هست اونهایی که لاک هست و از طریق اپراتور انلاک میکنند دوباره لاک بشه بعد از مدتی؟
                                ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

صبر کنید ..
                                X