اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مگر نمیگن تولید قبل از دسامبر tclهستن و اینا هم مال قبلا پس احتمالا 99 درصد tcl هستن اره داداش

نظر

• دوست عزیز به هیچ عنوان مشخص نمی شود. در سری های پس از December نیز از TLC در برخی موارد استفاده شده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط neda2014 نمایش پست ها
        مگر نمیگن تولید قبل از دسامبر tclهستن و اینا هم مال قبلا پس احتمالا 99 درصد tcl هستن اره داداش
        والا من که ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم از نوع tlc تا الان اصلا به مشکل برنخوردم خدا رو شکر، کلا دوستان هم از گوشیشون لذت ببرند هرچی حساس تر باشید بدتره فقط دقت کنید انلاک باشه گوشیتون کفایت می کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
          والا من که ۶ پلاس ۶۴ گیگ دارم از نوع tlc تا الان اصلا به مشکل برنخوردم خدا رو شکر، کلا دوستان هم از گوشیشون لذت ببرند هرچی حساس تر باشید بدتره فقط دقت کنید انلاک باشه گوشیتون کفایت می کنه
          برای شما هفته چندم هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
            مدل ایفونتون چی هست ؟ 6 یا 6 پلاس با چه حجمی ؟
            6پلاس 128

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              برای شما هفته چندم هست ؟
              قبلا البته توی پست ها عرض کرده بودم. (Production week: 46 (November

نظر

• هفته ۴۳
                ایفن ۶ ۶۴ گیگ گلد
                حافظه tlc

نظر

• آیفون ٦ پلاس ١٢٨از نوع تی ال سی
                  پس از گذشت یک ماه و نیم
                  عملکرد فوق العاده و بدون مشکل

@SHF@

نظر

• دوستان الان حافظه گوشي من tlc هست يا mlc؟ اگه mlc هست پس چرا من وقتي زياد با كيبورد گوشي تو imessage پي ام ميدم و تايپ زياد ميكنم يهو موقعي كه ميخوام ربان گوشيو تغيير بدم گوشي ريست ميشه؟

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها

دوستان الان حافظه گوشي من tlc هست يا mlc؟ اگه mlc هست پس چرا من وقتي زياد با كيبورد گوشي تو imessage پي ام ميدم و تايپ زياد ميكنم يهو موقعي كه ميخوام ربان گوشيو تغيير بدم گوشي ريست ميشه؟

شما حافظتون mlc هست اما این چیزی که شما میگی احتمالا باگ سیستم عامل هست و ارتباطی با این موضوع نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها

دوستان الان حافظه گوشي من tlc هست يا mlc؟ اگه mlc هست پس چرا من وقتي زياد با كيبورد گوشي تو imessage پي ام ميدم و تايپ زياد ميكنم يهو موقعي كه ميخوام ربان گوشيو تغيير بدم گوشي ريست ميشه؟

شما کیبرد خاصی نصب کردید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

نه دوست عزيز كيبورد اصلي اپل رو استفاده ميكنم وقتي زبان رو زيادي عوض ميكنم يهو گوشي ريست ميشه البته چون من emoji زياد استفاده ميكنم هي زبان رو تغيير ميدم به همين دليل گوشي يهو ريست ميشه

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

من این مشکلو دارم والپیپر متحرک گوشیم این شکلی ثابت میشه چرا؟

ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 17-12-2014, 07:29 PM

نظر

• آیفون 6 پلاس تولیدی نوامبر هفته 46 حافظه tlc ، مشکلی نداشتم تا الان

نظر

• دوستان من بازم رفتم 64 گیگ خریدم ولی نمیدونم اینم مشخصه ازش که tcl هست یا mcl

و هر جا که رتم حداقل ساخت دسامبر باشه نبود و اصلا نیست چکار کنم و میخوام اگر که tcl باشه پسش بدم

نظر

صبر کنید ..
                                X