اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
    ببينيد دوست عزيز اينكه مسولين بخش پاسخگويي خيلي خوش برخورد هستن دليل نميشه كه جوابشون درست باشه حتما كما اينكه خيلي وقتا حتي كوچكترين مشكل رو از دستگاه هاشون قبول نميكنن در مورد حافظه هاي tlc ديگه واقعا همه چي واضحه اصلا نياز به پاسخ نداره اما بازم اين مسوول محترم مغلطه كردن به قول ما ايرانيا رو ترجيح داده اگه خبر هاي سايت هاي معتبر رو توي ٢ ماه اخير دنبال كرده باشيد خود اپل عذر خواهي كرد در اين باره و اعلام كرد گوشيهاي معيوب عوض ميشه و ديگه هم استفاده نميشه از اين نوع حافظه اما توي اين مدت من بار سوم كه توي فروم هاي مربوط به اپل ميخونم كه مسولينش كلا مشكل رو رد كردن و اين واقعا عجيبه
    مشکل اصلی برای ما ایرانی ها هست که دسترسی به اپل استور نداریم که ببریم و اونجا عوض کنیم --منم 2 بار باهاشون حرف زدم که نهایت بهم گفت اگه مشکلی باشه بدون چون و چرا براتون عوض میکنیم و یکی دیگه بهتون میدیم
    -------------------------------
    من سر این جریان 2 بار ایفون 6 پلاس 128 را پس دادم و بار سوم که دیروز بود سفغارش انلاین دادم و سفارش من توی december هست --برای من زده 30 december تحویل داخل امریکا هست و 5 january ایران هست --حالا دیگه معلوم میشه که mlc هست یا tlc
    چون سفارش من از چین میاد و انبار در اپل استور امریکا موجود نداشتن

- - - - - - - - - -

نظر

• من هنوزم مشکل خاصی ندارم فقط منو گاهی زیادی پایین کشیده میشه نمیدونم چرا!
      باید حافظم پر باشه تا قاطی کنه؟ یا ربطی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
        مشکل اصلی برای ما ایرانی ها هست که دسترسی به اپل استور نداریم که ببریم و اونجا عوض کنیم --منم 2 بار باهاشون حرف زدم که نهایت بهم گفت اگه مشکلی باشه بدون چون و چرا براتون عوض میکنیم و یکی دیگه بهتون میدیم
        -------------------------------
        من سر این جریان 2 بار ایفون 6 پلاس 128 را پس دادم و بار سوم که دیروز بود سفغارش انلاین دادم و سفارش من توی december هست --برای من زده 30 december تحویل داخل امریکا هست و 5 january ایران هست --حالا دیگه معلوم میشه که mlc هست یا tlc
        چون سفارش من از چین میاد و انبار در اپل استور امریکا موجود نداشتن

- - - - - - - - - -
        شما ايران هستين؟
        اگه اره چطوري براي مرجوع اقدام كردين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
          شما ايران هستين؟
          اگه اره چطوري براي مرجوع اقدام كردين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
          دوست عزیز ایشون از طریق آشنایی که اونجا دارند اقدام کردند .... بنده کاملا درجریان هستم.
          از ایران نمیشه.

نظر

• با عرض سلام من مرحله دوم یرای پیدا کردن
            tlcوmlcوslc
            انجام دادم
            و حالا گوشی من از نوع tlc هست و حالا مشکی د اره یا نه خوبه یا بده

اگه میشه راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alimaleki69 نمایش پست ها
              با عرض سلام من مرحله دوم یرای پیدا کردن
              tlcوmlcوslc
              انجام دادم
              و حالا گوشی من از نوع tlc هست و حالا مشکی د اره یا نه خوبه یا بده

اگه میشه راهنماییم کنید
              سلام
              بهتر از همه خوده شما میتونید بگید که الان گوشی مشکل خاصی داره یا خیر...؟ نه دیگران ...!!!!
              چند وقت هست از گوشی استفاده میکنید ...؟
              اگر مشکل خاصی ندارید بی جهت به این مسئله حساس نباشید و اهمیت ندهید.

نظر

• مشکل خاصی نداره فقط یک لکه قرمز رنگی تو ال سی دی افتاده که تو رنگ مشکی و تیره دیده می شه تو رنگ های سفید و روشن هیچ چیزی دیده نمی شه نمی دونم مشکل از کجاست

نظر

مشکل خاصی نداره فقط یک لکه قرمز رنگی تو ال سی دی افتاده که تو رنگ مشکی و تیره دیده می شه تو رنگ های سفید و روشن هیچ چیزی دیده نمی شه نمی دونم مشکل از کجاست
                  مدل ایفونتون چی هست ؟ 6 یا 6 پلاس با چه حجمی ؟

نظر

مشکل خاصی نداره فقط یک لکه قرمز رنگی تو ال سی دی افتاده که تو رنگ مشکی و تیره دیده می شه تو رنگ های سفید و روشن هیچ چیزی دیده نمی شه نمی دونم مشکل از کجاست
                    خوب این الان مشکل خاص نیست؟؟؟داداش السیدی مشکل داره...اگه مهلت تست داره برو عوض کن...

نظر

این مشکل پیکسل مردست که یکی از اشناهامون حلش کرد یه شی نوک تیز مثه خودکار بذار روی اون نقطه قرمز دستگاهو خاموش کن ده ثانیه محکم فشار بده البته احتیاط کن خط نندازه میتونی پارچه بذاری زیر نوک خودکاربعد روشن کن شاید درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                        این مشکل پیکسل مردست که یکی از اشناهامون حلش کرد یه شی نوک تیز مثه خودکار بذار روی اون نقطه قرمز دستگاهو خاموش کن ده ثانیه محکم فشار بده البته احتیاط کن خط نندازه میتونی پارچه بذاری زیر نوک خودکاربعد روشن کن شاید درست شد
                        منم قبلا يه مقاله در اين مورد خونده بودم. اميدوارم جواب بده.

نظر

• با سلام و درود خدمت دوستان من دو تا ایفون 6 و 6 پلاس دارم ببینید نوع هاردم tcl هست یا mcl و اینکه پلمپ هستن و باز نیستن بخوام تست کنم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط neda2014 نمایش پست ها
                            با سلام و درود خدمت دوستان من دو تا ایفون 6 و 6 پلاس دارم ببینید نوع هاردم tcl هست یا mcl و اینکه پلمپ هستن و باز نیستن بخوام تست کنم ممنون میشم دقیق
                            URL]
                            دوست عزيز تا باز نشن و از روش دوم كه تو پست اول گفته شده امتحان نكني اصلا هيچي معلوم نيست !
                            حجم مدل ٦ و ٦ پلاس شما چقدر هست ؟
                            اين دو تا عكسي كه گذاشتيد ساير مشخصات را خودتون پاك كرديد يا كلا هنين جوري هست ؟

Sent from my iPhone

نظر

• حجم 64 و 128 هستن و همینا هس تو سایت زدم نمخوام باز بشن چون اگر بازبن نمتونم پس بدم

نظر

• بدون باز شدن امکان مشخص شدن وجود ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X