اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی و چند پرسش درباره mgx82

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی و چند پرسش درباره mgx82

با درود
    دوستان بنده به امید خدا تصمیم دارم این مدل رو خریداری کنم ولی یه مقدار راهنمایی میخواستم از دوستان

۱-ایا برای بار اول که میخوام لپتاپ رو شارژ کنم همین که ۱۰۰٪ شد از برق جدا کنم یا اجازه بدم بیشتر تو برق بمونه؟

۲-از اونجایی که میخوام لپتاپ اکثرا به شارژر متصل باشه و از طرفی با مطالعه تاپیک مربوط به چگونگی نگهداری باتری مک بوک متوجه شدم باید حداقل ۱روز در هفته از باتری دستگاه استفاده کنم،حالا با دونستن این موارد ایا میتونم بلافاصله بعد از خرید دستگاه،این کار و روند رو انجام بدم(یعنی بلافاصله بعد از خرید دستگاه رو به برق وصل کنم و اجازه بدم متصل به برق باقی بمونه) یا اینکه باید تا چند روز اول خریدم به شکل عادی از باتری لپتاپ استفاده کنم و بعد از چند روز دستگاه رو به شکل دائمی به برق وصل کنم(منظورم از دائمی همون ۶روز در هفته هست)؟ نمیدونم موفق شدم منظورمو درست بیان کنم یا نه؟!

۳-میخوام برای لپتاپم این کیس رو تهیه کنم:
    Macbook Case | iGlaze Pro Retina 13 | Moshi
    مشکلی که نداره؟ (البته به احتمال زیاد یک کول پد هم تهیه خواهم کرد تا مشکلی از نظر حرارت پیش نیاد.)

۴-ایا نیاز به خرید محافظ صفحه نمایش هست؟(اگرچه خودم خیلی مایل نیستم)

۵-ایا خرید این محافظ برای ترک پد و اطرافش توصیه میشه؟
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...وک-پرو-13

۶-آیا در مورد مک بوک ها هم بحث پارت نامبر مطرح هست یا نه؟

۷-ایا روی جعبه دقیقا مدل mgx82 نوشته شده یا اینکه نوشته نشده و فقط مشخصات دستگاه بیان شده که باید روی این مشخصات دقت کنم که مدل اشتباهی نگیرم؟

با سپاس

ممنون میشم دوستان آگاه راهنمایی کنن.

نظر

1- واسه اولین بار ، کامل شارژش رو خالی کن و بعد بزن به شارژ تا 100% بشه
      2- تاجای ممکن وقتی به برق دسترسی داری & به برق بزن. و ماهی یه بار هم دیشارژ کن
      3- لذت داشتین محصولات اپل تو نداشتن کاور و محافظ هست. البته سلیقه ای هست. ولی حساسیت نشون نده
      4- خیر
      5- خیر.
      6- خیر
      7-درج شده

نظر

پارت نامبر نوع کیبورد فرق میکنه. lla و zpa کیبورد معمولی هستن، بقیه پارت ها کیبورد متفاوت دارن.

نظر

صبر کنید ..
        X