اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فایل آپدیت یوسمیتی ذخیره می شود؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فایل آپدیت یوسمیتی ذخیره می شود؟

با سلام
    من قصد دارم مکم رو از خود اپ استور به یوسمیتی آپدیت کنم فقط چون توی خونه ۲ تا مک داریم می خوام ببینم میشه وقتی آپدیت انجام شد فایلش رو برای اون سیستم دیگه هم استفاده کنم؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط yasidevil نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد دارم مکم رو از خود اپ استور به یوسمیتی آپدیت کنم فقط چون توی خونه ۲ تا مک داریم می خوام ببینم میشه وقتی آپدیت انجام شد فایلش رو برای اون سیستم دیگه هم استفاده کنم؟
    ممنون

دوست عزیز... در درجه اول توصیه میکنم... آپدیت از اپ استور انجام ندید... چون با توجه به وضعیت اینترنت در ایران و دانلود ۵ گیگ ... اونم از سرور اپل ...شاید یه خورده سخت باشه

واگر هم دست به این کار زدید... بله میشه...زمانی که یوسمیتی دانلود شد... قبل از نصب برید تو قسمت اپلیکیشن و فایل دانلود شده یوسمیتی رو در جایی از سیستم یا هارد اکسترنال کپی کنید... تا بتونید رو یه سیستم دیگه نصب کنید...

ولی به شخص توصیه میکنم... دانلود یوسمیتی رو از فایل دانلودی ارایه شده توسط انجمن یا در محیط اینترنت انجام بدید... و بصورت کلین اینستال هم انجام بدبد تا خیالت حداقل راحت باشه که مشکلی ویش نمیاد...

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها

دوست عزیز... در درجه اول توصیه میکنم... آپدیت از اپ استور انجام ندید... چون با توجه به وضعیت اینترنت در ایران و دانلود ۵ گیگ ... اونم از سرور اپل ...شاید یه خورده سخت باشه

واگر هم دست به این کار زدید... بله میشه...زمانی که یوسمیتی دانلود شد... قبل از نصب برید تو قسمت اپلیکیشن و فایل دانلود شده یوسمیتی رو در جایی از سیستم یا هارد اکسترنال کپی کنید... تا بتونید رو یه سیستم دیگه نصب کنید...

ولی به شخص توصیه میکنم... دانلود یوسمیتی رو از فایل دانلودی ارایه شده توسط انجمن یا در محیط اینترنت انجام بدید... و بصورت کلین اینستال هم انجام بدبد تا خیالت حداقل راحت باشه که مشکلی ویش نمیاد...
      من یه مقدار از دانلود رو شروع کردم و دیدم حجم آپدیت برای فقط خود سیستم عامل رو ۱.۲ گیگ زده و بیشتر هم به همین خاطر قصد دارم از خود اپ استور آپدیت کنم.
      و مورد دیگه هم این که نمی خوام همه ی اطلاعات از بین بره و جا برای بک آپ و دردسرهاش رو هم ندارم. قبلا به همین صورت (از اپ استور) به ماوریکس آپدیت کرده بودم و مشکلی نداشت.
      در هر صورت ممنون

نظر

من یه مقدار از دانلود رو شروع کردم و دیدم حجم آپدیت برای فقط خود سیستم عامل رو ۱.۲ گیگ زده و بیشتر هم به همین خاطر قصد دارم از خود اپ استور آپدیت کنم.
        و مورد دیگه هم این که نمی خوام همه ی اطلاعات از بین بره و جا برای بک آپ و دردسرهاش رو هم ندارم. قبلا به همین صورت (از اپ استور) به ماوریکس آپدیت کرده بودم و مشکلی نداشت.
        در هر صورت ممنون
        دوست عزیز... یعنی شما از ماوریکس میخواید آپدیت کنید به یوسمیتی حجم آپدیت رو زده ۱.۲؟

چون سیستم عامل جدیدیه دارم میگم نه فقط یه آپدیت مختصر... جای تعجب داره که با حجم ۵ گیگ نیست...

پس اگه داره با این حجم دانلود میکنه شما نمیتونی این آپدیت رو واسه یه سیستم دیگه استفاده کنی...

نظر

دوست عزیز... یعنی شما از ماوریکس میخواید آپدیت کنید به یوسمیتی حجم آپدیت رو زده ۱.۲؟

چون سیستم عامل جدیدیه دارم میگم نه فقط یه آپدیت مختصر... جای تعجب داره که با حجم ۵ گیگ نیست...

پس اگه داره با این حجم دانلود میکنه شما نمیتونی این آپدیت رو واسه یه سیستم دیگه استفاده کنی...
          بله دقیقا.
          من خودمم تعجب کردم چون توی تاپیک ها دیده بودم که حجمش رو ۵ گیگ زده ولی وقتی آپدیت رو شروع کردم زده بود ۱.۲ گیگ...

نظر

فایل کامل رو اگه تهران هستین از بچه های فروم بگیرین

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
              فایل کامل رو اگه تهران هستین از بچه های فروم بگیرین
              یعنی اینی که خود اپ استور زده ناقصه؟!
              من مشهدم.

نظر

من نفهمیدم دقیقا این فایل کجا سیو میشه؟
                میشه یه مسیر دقیق بدید.

- - - - - - - - - -

میشه یه مسیر دقیق بدید.

نظر

میشه یه مسیر دقیق بدید.

- - - - - - - - - -

میشه یه مسیر دقیق بدید.
                  دوست عزیز...تا جایی که من میدونم شما زمانی میتونی یوسمیتی دانلود شده رو یه کپی ازش تهیه کنی که از اپ استور نسخه کامل یعنی با حجم ۵ گیگ رو دانلود کرده باشی... و نه فایل آپدیتی با حجم یک یا دو گیگ

نظر

دوستان من شدید عذر خواهی می کنم.
                    اون آپدیتی که ۱.۲ گیگ بود برای ماوریکس نسخه ی ۱۰.۹.۵ بود نه یوسمیتی! الان که یوسمیتی رو تست کردم همون ۵.۱۷ گیگ رو میزنه.
                    بازم شرمنده.

نظر

دوستان من شدید عذر خواهی می کنم.
                      اون آپدیتی که ۱.۲ گیگ بود برای ماوریکس نسخه ی ۱۰.۹.۵ بود نه یوسمیتی! الان که یوسمیتی رو تست کردم همون ۵.۱۷ گیگ رو میزنه.
                      بازم شرمنده.
                      بله ذوست عزیز... واقعا واسم جای تعجب بود چطور میشه آخه... واسه اینکه یه سیستم عامل جداگانه ست و باید کامل دانلود شه... به هر حال

ولی دوست عزیز... واسه آپدیت های جزیی که ارایه میشه میتونی این ز طریق این لینک /support.apple.com/downloads دانلود کنی تا واسه هر دو مک بشه استفاده کرد...

نظر

دوستان من یه سوال دارم، اگه کلین اینستال کنیم کل هارد دیسک پاک میشه؟ یا فقط همون درایو اصلی که سیستم عامل توش نصب میشه پاک میشه؟؟
                        من میخام کلین اینستال کنم ولی کللی چیز رو لپتاپم دارم نمیخام بپرن!! فعلن هم هارد اکسترنال خالی ندارم! میخام بدونم اگه همه رو بریزم تو درایو های دیگه پاک نمیشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nasi70 نمایش پست ها
                          دوستان من یه سوال دارم، اگه کلین اینستال کنیم کل هارد دیسک پاک میشه؟ یا فقط همون درایو اصلی که سیستم عامل توش نصب میشه پاک میشه؟؟
                          من میخام کلین اینستال کنم ولی کللی چیز رو لپتاپم دارم نمیخام بپرن!! فعلن هم هارد اکسترنال خالی ندارم! میخام بدونم اگه همه رو بریزم تو درایو های دیگه پاک نمیشن؟
                          روی همون درایوی که قصد داری مک نصب کنی ، باید عمل نصب انجام بشه و کاری به درایو های دیکه نداره

نظر

صبر کنید ..
                          X