اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش كردن اپل اى دى و پسورد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموش كردن اپل اى دى و پسورد

دوستان سلام.
    من دوستم يه گوشى iphone 5s كاركرد گرفته كه اپل اى دى رو حذف نكردن قبلا حالا ورژن زده گوشى به هيچ عنوان بالا نمياد اپل اي دى و پسورد ميخواد برديم مغازه ك ازش گرفتيم اونم اپل اى دى و پسوردشو بلد نيست
    ميگن 400 ت خرج داره خواستم ببينم چيكار بايد كرد چجورى درستش كنيم
    ممنون ميشم راهنمايى كنيد.

http://www.i-phone.ir/forums/thread98098.html
    این روش هست ولی همیشه فعال نیست.باید منتظر بمونید

نظر

مرسى دوستم
      فقط اگه زحمتى نيست اموزش كار رو هم بزاريد ممنون ميشم

نظر

منم الان همین موشکلو دارم شما راهی پیدا کردید

نظر

سلام يه سوال داشتم
          من از اپل آيدي دوستم استفاده كردم
          الان به من گفته كه اپيلكيشنهايي كه دانلود ميكنم واسه اون هم خودكار دانلود و نصب ميشه
          راستش وقتي كه بعضي از بازيهايي كه دوستم با گوشيه خودش دانلود كرده خودكار واسه گوشيه من هم دانلود و نصب شده مطمئن شدم!!!!!
          ميخواستم بدونم ديگه چه چيزهايي ممكنه از گوشيه من واسه گوشيه دوستم فرستاده بشه؟؟؟
          لطفاً بگيد ممكنه كه نوشته هاي نوت و عكس هايي كه دارم هم واسش فرستاده بشه يا نه
          ممنونم.

نظر

نوشته اصلی توسط Miiiiia نمایش پست ها
            سلام يه سوال داشتم
            من از اپل آيدي دوستم استفاده كردم
            الان به من گفته كه اپيلكيشنهايي كه دانلود ميكنم واسه اون هم خودكار دانلود و نصب ميشه
            راستش وقتي كه بعضي از بازيهايي كه دوستم با گوشيه خودش دانلود كرده خودكار واسه گوشيه من هم دانلود و نصب شده مطمئن شدم!!!!!
            ميخواستم بدونم ديگه چه چيزهايي ممكنه از گوشيه من واسه گوشيه دوستم فرستاده بشه؟؟؟
            لطفاً بگيد ممكنه كه نوشته هاي نوت و عكس هايي كه دارم هم واسش فرستاده بشه يا نه
            ممنونم.
            کلیه چیزهایی که به اپل آیدی مربوط میشه ( عکس، نوت ها، آی مسیج ها ... ) بین دستگاه های شما به اشتراک گذاشته خواهد شد. شما اگر نمیخواید این اتفاق بیوفته، باید اپل آیدی مخصوص به خودتون داشته باشید.

در مورد دانلود اپلیکیشن هم، وارد Settings > iTunes & App Store بشید و در قسمت AUTOMATIC DOWNLOADS ، گزینه Apps و Updates رو خاموش کنید.

دوستتون هم اگه مایل نیست، باید این گزینه رو خاموش کنه

نظر

ممنون از پاسختون
              امااا واااااااي اينجوري كه خيلي بد شددد
              اگه آف ميكردم ديگه واسه اون فرستاده نميشد؟؟!!

نظر

يه سوال ديگه اينكه شارژره آيپدم خراب شده و ساعت ها طول ميكشه تا شارژ كنه
                به همين دليل از شارژره موبايلم واسه شارژ كردن استفاده ميكنم
                ممكنه شارژره آيفونم ضعيف بشه ؟ يا خراب بشه؟

نظر

میدونی دوست عزیز باید بری گوشی از جایی که خریدی پس بدی در کمال آرامش و احترام اگه پس نگرفت میتونی خیلی مودب نباشی

نظر

صبر کنید ..
                  X