اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپديت به ٨.١.١ و error1009

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپديت به ٨.١.١ و error1009

سلام
    دوستان بعد از اپديت به ٨.١.١ متاسفانه هر برنامه اى باز مي كنم يا اين اخطار رو به رو ميشم ولى با پروكسى اين مشكل رفع ميشه دوستان كسى در جريان هست چرا ؟؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Obka نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از اپديت به ٨.١.١ متاسفانه هر برنامه اى باز مي كنم يا اين اخطار رو به رو ميشم ولى با پروكسى اين مشكل رفع ميشه دوستان كسى در جريان هست چرا ؟؟!!

ربطی به اپدیت نداره
    ماله ای پی هست
    مشکل از اینتر نت هامون ه که حل میشه

نظر

سلام

خواهشا قبل باز كردن تاپيك قبلش جستوجو كنيد و ببينيد كه چقدر از همين موضوع شما تاپيك وجود داره!!!
      اين مشكل ربطى به ios نداوه و به خاطر تحريم ها اين مشكل پيش مياد و تنها راه هم استفاده از چيز پى ان هست

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        خواهشا قبل باز كردن تاپيك قبلش جستوجو كنيد و ببينيد كه چقدر از همين موضوع شما تاپيك وجود داره!!!
        اين مشكل ربطى به ios نداوه و به خاطر تحريم ها اين مشكل پيش مياد و تنها راه هم استفاده از چيز پى ان هست

دوست عزیز
        بنده با مطالعه قبلی تاپیک زدم ، اگر دقت کنید ، عرض کردم که بعد از اپدیت هر نرم افزاری که شما فکرشو کنید این اخطار رو میده یعنی کل ios 8.1.1 واسه ایران تحریم شد؟!!!

نظر

اپديت به ٨.١.١ و error1009

دوست عزیز
          بنده با مطالعه قبلی تاپیک زدم ، اگر دقت کنید ، عرض کردم که بعد از اپدیت هر نرم افزاری که شما فکرشو کنید این اخطار رو میده یعنی کل ios 8.1.1 واسه ایران تحریم شد؟!!!
          عزيزم اگه مطالعه ميكرديد تاپيك نميزديد(كه البته الانم اتفاقي نيوفتاده و داريد پاسختون رو ميگيريد)
          ببينيد اين ارور به هيچ وجه ربط به سيستم عامل گوشى نداره
          اين ارور به خاطر تحريم هاست
          شما اگه بريد همين الان با يه isp ديگه مثلا شاتل استفاده كنيد ميبينيد كه ديگه اين ارور نيست
          اين ارور بر ميگرده به اينترنت و اون شركتى كه اينترنت رو ازش گرفتيد
          اگه نميخوايد از isp ديگه استفاده كنيد بايد از چيز پي ان استفاده كنيد
          احتمالا مشكل شما تا چند روز اينده حل شه ولى اگه نشد تنها راه حلتون همونى هست كه گفتم

ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 25-11-2014, 08:13 PM
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

منم با isp مخابرات الان چند روزه بدبخت شدم پس ممكنه حل بشه؟

نظر

صبر کنید ..
            X