اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اطلاعات از pc به idevice

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال اطلاعات از pc به idevice

با سلام خدمت همه دوستان
    من یک مشکل دارم که حتما برای اپل بازها پیش افتاده است
    من یکسری نرم افزار از سیبچه و اپل استور رو گوشیم نصب کردم - یکسری فیلم ، ویدئو ، عکس و آهنگ از طریق اینترنت رو گوشیم سیو کردم حالا میخوام چند آهنگ و عکس از روی لپ تاپم بریزم رو گوشی حدس میزنم هنگام سینک کردن اطلاعاتم از روی گوشی میپرده چکار باید کرد که اطلاعات پاک نشه و از اون به بعد مشکلی با سینک کردن لپ تاپم با گوشیم نداشته باشم . مجددا ممنون

نوشته اصلی توسط kianoush نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من یکسری نرم افزار از سیبچه و اپل استور رو گوشیم نصب کردم - یکسری فیلم ، ویدئو ، عکس و آهنگ از طریق اینترنت رو گوشیم سیو کردم حالا میخوام چند آهنگ و عکس از روی لپ تاپم بریزم رو گوشی حدس میزنم هنگام سینک کردن اطلاعاتم از روی گوشی میپرده چکار باید کرد که اطلاعات پاک نشه و از اون به بعد مشکلی با سینک کردن لپ تاپم با گوشیم نداشته باشم . مجددا ممنون
    شما از برنامه itools استفاده کنید
    ایتیونز این مشکلات رو داره و روش مخصوص به خودش رو دازه

نظر

نوشته اصلی توسط kianoush نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان
      سلام
      دوست عزیز، فکر نمیکنم حدس شما درست باشه.
      شخصا هم از سیبچه و هم از اپل استور برنامه نصب کردم و تمام کارهای شما رو انجام دادم. بعد از اون هم اطلاعاتی که گفتید رو دوباره ریختم ، ولی هیچ مشکلی پیش نیامده. شما اگر با اپل آیدی خودتون از طریق آیتونز برنامه نصب کنید هیچ مشکلی بعداً براتون پیش نمیاد.
      موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X