اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض شدن فرمت عکسها پس از اتصال به کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض شدن فرمت عکسها پس از اتصال به کامپیوتر

سلام به دوستان عزیز

من آیفون 4s خودم رو وصل کردم به سیستمم و از اونجا عکس ها رو باز کردم و نگاه کردم اما نریختمشون تو سیستم.
    بعد که گوشیو جدا کردم، عکس ها سرجاشون بودن اما باز نمیشدن و حتی امکان ارسال از طریق ایمیل ، وایبر و ... رو هم ندارم.
    وقتی دوباره وصلش کردم به کامپیوتر هم عکس ها رو باز نکرد و تو ارور میگفت که سیستم نمیتونه این فرمت رو باز کنه.

عکس ها خیلی برام حیاتی ان و هیچ بکاپی هم ازشون ندارم، میخوام ببینم راهی هست که بشه درستش کرد یا نه؟

نوشته اصلی توسط darysary` نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من آیفون 4s خودم رو وصل کردم به سیستمم و از اونجا عکس ها رو باز کردم و نگاه کردم اما نریختمشون تو سیستم.
    بعد که گوشیو جدا کردم، عکس ها سرجاشون بودن اما باز نمیشدن و حتی امکان ارسال از طریق ایمیل ، وایبر و ... رو هم ندارم.
    وقتی دوباره وصلش کردم به کامپیوتر هم عکس ها رو باز نکرد و تو ارور میگفت که سیستم نمیتونه این فرمت رو باز کنه.
    عکس ها خیلی برام حیاتی ان و هیچ بکاپی هم ازشون ندارم، میخوام ببینم راهی هست که بشه درستش کرد یا نه؟
    سلام
    شما ببینید که داخل کامپیوتر میتونید پسوند فایلها رو ببینید یا خیر...؟
    اگر نمایش داده نمیشه از طریق تنظیمات ویندوز میتونید این حالت رو فعال کنید تا پسوند فایلها رو نمایش بده.
    بعد از این کار شما ببینید که پسوند فایلهای عکس به چه فرمتی تغییر پیدا کرده ، ممکنه که مشکل از این تغییر فرمت باشه.
    اگر اشتباه نکنم ، زمانیکه گوشی رو به سیستم متصل میکنید و آیتونز رو اجرا میکنید یک بک آپ از گوشی میگیره.
    اگر مشکلتون حل نشد و تاریخ آخرین بک آپ روی سیستم با زمانیکه این مشکل براتون پیش اومده همخوانی داشت میتونید با ریستور عکسها رو برگردونید.
    ولی امیدوارم که کارتون به اینجا نرسه.

نظر

صبر کنید ..
    X