اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض ویندوز

سلام
    من میخوام ویندوز کامپیوترم و عوض کنم و روی ایتونزم بکاپ و نرم افزار های سینک شده چندتا ایفون و ایپد و دارم.راهی هست که مثلا بشه بکاپ کرف که روی ویندوز جدیدم بکاپها و نرم افزارها به ایتونز برگرده؟ویندوز کامپیوتر 7 هس میخوام ارتقا بدم به 8 در ضمن میخوام درایو و کلا فرمت کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط kamelkon نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام ویندوز کامپیوترم و عوض کنم و روی ایتونزم بکاپ و نرم افزار های سینک شده چندتا ایفون و ایپد و دارم.راهی هست که مثلا بشه بکاپ کرف که روی ویندوز جدیدم بکاپها و نرم افزارها به ایتونز برگرده؟ویندوز کامپیوتر 7 هس میخوام ارتقا بدم به 8 در ضمن میخوام درایو و کلا فرمت کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    تمام Backup ها در ویندوز تو این مسیر هستند :

C:\Users\User Name\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

نام کاربری شما میباشد = User Name

میتونید به راحتی تمام آنها را در درایوی دیگر ذخیره کنید و بعد از نصب مجدد ویندوز به همین مسیر منتقل کنید.

در ادامه ، یکبار دیوایس رو به سیستم وصل کنید و در آیتونز به این مسیر بروید :

File\Devices\Transfer Purchases

و منتظر بمانید تا پروسه به اتمام برسد. ( با این کار آخرین برنامه هاییکه با دیوایس آپدیت کردید به کامپیوتر منتقل میشود )

حالا به این مسیر بروید :

C:\Users\User Name\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

نام کاربری شما میباشد = User Name

و تمام برنامه های موجود در این مسیر را به درایو دیگری منتقل کنید. ( این ها کل برنامه هایی که شما دانلود کردید میباشند )

در آخرین مرحله هم در آیتونز به این مسیر بروید :

Store\Deauthorize This Computer

و کامپیوتر را Deauthorize کنید. بعد از نصب مجدد آیتونز باید دوباره Authorize نمایید.

در نهایت میتونید با خیال راحت ویندوز رو تعویض کنید و بعداً دوباره تمام نرم افزارها را روی دیوایس خودتان بوسیله آیتونز نصب کنید.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 20-11-2014, 11:02 PM

نظر

صبر کنید ..
    X