اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل نرم افزار آیتونز 12

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کامل نرم افزار آیتونز 12

سلام دوستان
    با توجه به اینکه تغییراتی در آیتونز 12 نسبت به ورژن های قبلی لطف میکنید آموزش کاملشو بدین ؟؟؟
    مثلا قسمت summary کجاست ؟؟
    برای فعال کردن وای فای کجا باید برم ؟؟؟ ینی دیگه واسه انتقال فایل نیاز به کابل نباشه
    یا لطفا بگین بعد از انجام این مراحل چطور از طریق وای فای فعال شده فایل انتقال بدم ؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط rector : https://i-phone.ir/forums/member/124257-rector در ساعت 18-11-2014, 11:36 PM

نوشته اصلی توسط rector نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه تغییراتی در آیتونز 12 نسبت به ورژن های قبلی لطف میکنید آموزش کاملشو بدین ؟؟؟
    مثلا قسمت summary کجاست ؟؟
    برای فعال کردن وای فای کجا باید برم ؟؟؟ ینی دیگه واسه انتقال فایل نیاز به کابل نباشه
    یا لطفا بگین بعد از انجام این مراحل چطور از طریق وای فای فعال شده فایل انتقال بدم ؟؟
    ممنون
    این مربوط به قسمت اول سئوال شما

این هم مربوط به قسمت دوم سئوال شما

درباره قسمت آخر هم متوجه منظورتون نشدم...!

نظر

سلام سپاسگذارم
      قسمت دوم سوالم این بود : بعد از انجام همه این مراحل حالا میخوام بدون کابل فایل انتقال بدم ... به چه صورت ؟؟؟ اگه میشه توضیح بدین ممنون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      این مربوط به قسمت اول سئوال شما

این هم مربوط به قسمت دوم سئوال شما

درباره قسمت آخر هم متوجه منظورتون نشدم...!

سلام سپاسگذارم
      قسمت دوم سوالم این بود : بعد از انجام همه این مراحل حالا میخوام بدون کابل فایل انتقال بدم ... به چه صورت ؟؟؟ اگه میشه توضیح بدین ممنون

نظر

اگه اون تیک اخر رو بزنید، ایتونز و دستگاهتونو به یه مودم وصل کنید، اگه ایتونز دستگاهو شناخت میتونید کارتونو انجام بدید. هیچ فرقی با ایتونز قبلی نداره. فقط ظاهرش فرق کرده

نظر

دوستان من در ریختن موزیک با این ورژن مشکل دارم یا خیلی طول می کشه یا اینکه سینک کامل نمی شه کسی میتونه راهنمای کنه
          با تشکر.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان عزیز..من ایتونز 12.0.1.26 رو نصب کردم و الان برای انتقال فیلم و موزیک از لپ تاپ به گوشی مشکل دارم و ایجاد پلی لیست معلوم نیست کجا رفته..
            ممنون میشم با تصویر در صورت امکان یا به روش دیگه ای کمکم کنید..با تشکر..

نظر

منم همین مشکل رو دارم و نمیدونم باید چه کنم

نظر

salam mnm dagigan hamin moshkelo daram mmnun misham admin ye rahnemayi bokonan

نظر

نوشته اصلی توسط omid_mpz نمایش پست ها
                  salam mnm dagigan hamin moshkelo daram mmnun misham admin ye rahnemayi bokonan
                  سلام
                  دوست عزیز به قوانین انجمن احترام بذارید و فارسی تایپ کنید تا به سئوال شما پاسخ داده بشه!

نظر

سلام خسته نباشیدمن وقتی اطلاعات اپل ای دیمو تو اینومر کامپیوتر وارد میکنم ارور میدهمیشه کمکم کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط matin_nazari نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشیدمن وقتی اطلاعات اپل ای دیمو تو اینومر کامپیوتر وارد میکنم ارور میدهمیشه کمکم کنید؟
                      سلام
                      از خطای دریافتی تصویری بفرستید یا متن خطا رو اعلام کنید.

نظر

سلام
                        من توی اپلیکیشن documents تعداد زیادی فایل با فرمتهای مختلف ذخیره دارم
                        الان میخوام بیارم روی کامپیوتر ، قبلا میرفتم روی document و فایلهای توشو نشون میداد اما الان با این آیتیونز هیچی توش نشون نمیده
                        چیکار باید بکنم؟

نظر

کلید میانبر برای اپلیکیشنها روتوضیح دهید

با سلام واحترام
                          لطفا نحوه دیدن app free ها رو در آیتیونز 12 توضیح دهید
                          کلید میانبر برای اپلیکیشنها رو در آیتیونز 12 توضیح دهید

نظر

نوشته اصلی توسط m-vatanpour نمایش پست ها
                            با سلام واحترام
                            لطفا نحوه دیدن app free ها رو در آیتیونز 12 توضیح دهید
                            کلید میانبر برای اپلیکیشنها رو در آیتیونز 12 توضیح دهید
                            وجود نداره دیگه حذفش کرد جناب اپل و از این به بغعد برنامه ریختن روی گوشی فقط با خود گوشی امکان پذیره

نظر

سلام
                              چرا وقتی یه البوم رو از کامپیوتر انتقال میدم روی گوشی بعنوان یه البوم نمایش نمیده!! و هر ترک رو یه البوم جدا نشون میده؟؟
                              مشخصات همه ترک ها برای اینکه تو یه البوم هستن هم چک کردم مشکل نداره

نظر

صبر کنید ..
                              X