اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
    سلام
    امروز ایفون 5 و ایپد 2 رو به 8.1.1 آپدیت کردم. هر دو دیوایس رو با ایتونز ریستورکردم. روی آیفون 5 بکاپ بر گردوندم ولی روی آیپد 2 این کار رو نکردم.
    ایفون من از اول مشکل وای فای نداشت و الانم نداره. ولی مشکل کندی با وجود assistive touch رو منم دارم.همون طور که در پست های قبلی اشاره شده . خاموش و روشن هم کردم تاثیری نداشت. وقتی assistive touch روشن هست کندی قابل مشاهده ای در قسمت مولتی تسکینگ وجود داره . اگه دقت کرده باشید همین کندی وقتی در لاک اسکرین نوتیفیکیشن سنتر رو می کشید پایین هم مشاهده میشه ( به شرطی که assistive touch روشن باشه) . یه لگ مسخره هم وقتی آنلاک می کنی وجود داره برای من که قبلا نبود!
    ایپد 2 هم شرایط بهتری نداره. بعد از اپدیت برنامه ها رو از ایتونز روش نصب کردم .وقتی می خواستم برنامه ها رو پوشه بندی کنم لرزش ایکون ها خیلی لگ دار بود و افت فرم کاملا مشهود بود . من perspective zoom رو خاموش کردم و فعلا که روان کار میکنه. سافاری هم از 8.1 بهتر و روان تر شده به نظرم.
    ریست کنید(ریست فکتوری) و بک آپ برنگردونید!
    ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 21-11-2014, 04:11 PM

نظر

• من اين مشكلي كه شما گفتين ندارم! با ريست كردن درست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

این کندی که میگین تو باز کردن و.. چیزای دیگه هستش یعنی چه مدت طول میکشه ؟ بیشتر از ۲-۳ ثانیه ؟
        در ضمن یه سوال دیگه
        تو ios ۸ وقتی بهت زنگ میزنن یا زنگ میزنی عکس کنتاکت مثل ورژن های قدیمی ب و فول اسکرین هستش ؟ چون فعلا ۷.۱.۲ هستم و تا حالا نرفتم رو ios8

Sent from my  5s using Tapatalk
        ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 21-11-2014, 04:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
          این کندی که میگین تو باز کردن و.. چیزای دیگه هستش یعنی چه مدت طول میکشه ؟ بیشتر از ۲-۳ ثانیه ؟
          در ضمن یه سوال دیگه
          تو ios ۸ وقتی بهت زنگ میزنن یا زنگ میزنی عکس کنتاکت مثل ورژن های قدیمی ب و فول اسکرین هستش ؟ چون فعلا ۷.۱.۲ هستم و تا حالا نرفتم رو ios8

ما که کندی ندیدیم، تا میزنی باز میشه!
          آره عزیز عکس کنتاکت فول اسکرین هست! اما در 7.1.2 کوچک بود!

نظر

• واسه من كه كندي نداره..

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              در ضمن یه سوال دیگه

بشرطي كه مخاطبين رو از بكاپي كه از ٧.١.٢ دارين برنگردونين يا همه رو عكسش رو ويرايش كنيد وگر نه بازهم كوچك ميبينيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                ریست کنید(ریست فکتوری) و بک آپ برنگردونید!
                گفتم كه !
                اون مشكل رو منم دارم و يه باگ هست
                يا ريستور هم درست نميشه
                من الان assistive touch رو خاموش كردم و هيچ لگي نميبينم !
                البته ايني كه ما بهش ميگيم لگ شايد از نظر شما لگ نباشه

نظر

• ریست کردن و بکاپ برنگردوندن یعنی از دست دادن اطلاعات و تنظیمات مجدد فراوان!
                  بدون assistive touch هیچ مشکلی نیست.این نشون میده که این باگ هستش.شاید قدرت پردازش کم میاره چون این لگی که من میگم افت فریم هست دقیق ترش.

نظر

• دوستان لینک بتا 8.2 نزاشتین برا دانلود

نظر

• نوشته اصلی توسط narimanx نمایش پست ها
                      سلام دوستان امروز به يه مشكل جديد بر خوردم
                      گوشى كه تو شارژ هست اگه قبل از كندن كابل صفحرو روشن كنم بعد بكنم كه هيچ درسته اما اگه تو همون حالت لاك بكنم يا هيچى شارژ نكرده يا خيلى كم شارژ كرده كه تا كابلو ميزنم دوباره همش با هم يهو شارژ ميشه
                      كسى اين مشكلو داره؟
                      پست شماره 180 تو این صفحه رو بخونین :
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread99089-18.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                        پست شماره 180 تو این صفحه رو بخونین :
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread99089-18.html
                        من ota اپديت كردم
                        رستور كنم؟ ريست ال ستينگ؟
                        شما با اينا اوكى نشد؟

نظر

• سلام

بخاطر گزارش این مشکل توی سایت ثبت نام کردم
                          تشکر میکنم و خسته نباشید میگم به همه کسایی که به مشکلات دیگران رسیدگی میکنن

منم بالاخره از 7.1.2 روی 8.1.1 رفتم اما روی ای او اس 8.1.1 یه مشکل عجیب پیدا کردم
                          اول assistive touch رو روشن کنید بعد با دکمه ترکیبی هوم و پاور اسکرین شات بگیرید
                          توی اسکرین شات هایی که من گرفتم assistive touch بصورت خیلی کمرنگ توی عکس ها میفته
                          اما اگر از داخل گزینه های assistive touch گزینه اسکرین شات رو بزنید، این مشکل وجود نداره

دوستان تست کنن ببینن این مشکل واسه همه وجود داره؟
                          ویرایش توسط club2energy : https://i-phone.ir/forums/member/177289-club2energy در ساعت 22-11-2014, 11:52 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
                            سلام

منم بالاخره از 7.1.2 روی 8.1.1 رفتم اما روی ای او اس 8.1.1 یه مشکل عجیب پیدا کردم
                            اول assistive touch رو روشن کنید بعد با دکمه ترکیبی هوم و پاور اسکرین شات بگیرید
                            توی اسکرین شات هایی که من گرفتم assistive touch بصورت خیلی کمرنگ توی عکس ها میفته
                            اما اگر از داخل گزینه های assistive touch گزینه اسکرین شات رو بزنید، این مشکل وجود نداره

سلام دوست عزیز. خوش آمدید. بله برای من هم همین هست که می فرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
                              سلام

من تست کردم روی گوشیم همچین مشکلی رو نداره. چه با کلید ترکیبی چه با assistive touch

نظر

• حالا واقعا این مشکله و توو عملکرد گوشی مشکل بوجود میاره؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X