اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پس مشکلات wi - fi هست هنوز

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
      من می خوام گوشی رو ریستور کنم ولی ارور 3014 میده چیکار کنم؟؟ dfu هم امتحان کردم باز نشد آخر فایل host رو هم پاک کردم باز نشد!!!!
      دوست عزيز با چيز پي ان امتحان كن حل ميشه

نظر

• یعنی اونجوری که دو سه تا پست بالاتر گفتن باز هم مشکل وای فای پا برجاست ؟

Sent from my  5s using Tapatalk

نظر

• من از كساني بودم كه به شدت مشكل افت سرعت واي فاي داشتم به ٨.١.١ ota آپديت كردم ٢ روز پيش و واي فاي تو اين مدت عاليه و راضيم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان من هنوز طبق عادت قسمته استفاده از نت اپ استور رو غیر فعال میکنم و فقط موقع استفاده ازش فعال میکنم و بعد از اتمام کارم خاموشش میکنم و گوشی رو ریبوت میکنم
            خواستم ببینم مشکل استفاده از نت اپ استور توو هشت حل شده یا هنوز پا برجاست؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hesamzzz نمایش پست ها
              پس مشکلات wi - fi هست هنوز
              نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              یعنی اونجوری که دو سه تا پست بالاتر گفتن باز هم مشکل وای فای پا برجاست ؟

Sent from my  5s using Tapatalk
              وایفای هیچ مشکلی نداره و اکثر اونهایی که مشکل داشتند برطرف شده و جای نگرانی نیست.

نظر

• سلام ببخشین من بیشتر نوشته هاتونو خوندم یه سوالی برام بیش اومد ه من ورژن گوشیم 7.1.2 هست کوشیم 5اس می حوام بدونم در کل بیام به 8.1.1 خوبه یه قولی می ارزه یا نه ممنون می شم از راهنماییتون

نظر

• با سلام من بیشتر نوشته هاتونو خوندم پیش پیش ممنون از همه به خاطر نظرهاشون یه سوالی ذهنمو درگیر کرده ورژن گوشی من ۷.۱.۲هست می خوام بدونم می ارزه من ۸ بکنم گوشیمو یا نه مدل گوشیمم ۵اس هست مرسی از راهنماییتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                    عزیزان من رو ۴ اس ۷.۱.۲ دارم حالا کسایی که تست کردن بگن برم ۸.۱.۱ یا نه همین خوبه؟!

توی نظرات دیدم یکی از دوستان گفتن آپدیت نکن و امثالش...

منم ورژن 7 رو داشتم ولی یکی دو روز میشه که به 8.1.1 اپدیت کردم، اونم با شک و وسواس

کند نشده، با یکم مقایسه بنظرم recent apps سریع تر لود میشه و حتی بازی بین تب ها و آپشن ها ( نسبت به 7 )
                    وای فای مشکل کندی نداره
                    لود کردن app ها بهتر و سریع تر شده
                    زمانی که 3G ورژن 7 رو فعال میکردم شارژ باتریم زودتر از الان که 8 نصب کردم خالی میشد

درکل چیزی ندیدم بدتر بشه، بنظرم 8.1.1 ارزشش رو داشته باشه که تجربش کنی.

نظر

• سلام
                      دوستان لطفا نسخه بتا 8.2 بزارین

نظر

• دوستان لطفا فریمور بتا 8.2 برا الفون 6 بزارین

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                          وایفای هیچ مشکلی نداره و اکثر اونهایی که مشکل داشتند برطرف شده و جای نگرانی نیست.

دوست عزیز؛
                          زیاد با قاطعیت گفتید هیچ مشکلی نداره!
                          اگر شما هم قبلا با آیفونتون کمی از wifi فاصله می گرفتید و الان هم همون قدر فاصله بگیرید متوجه افت سیگنال wifi خواهید شد.

نظر

• ببخشيد مدل ايبد من A1489 هست ، كدوم بايد دانلود كنم ؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
                              دوستان لینک دانلود بتا 8.1 کی میزارین

نظر

• کسی جواب نمیده
                                لینک دانلود میخوام

نظر

صبر کنید ..
                                X