اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید Motorola (GooGle) Nexus 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید Motorola (GooGle) Nexus 6

سلام خدمت دوستان گلم در کل کشور....

پدر من تا 2 هفته دیگه از آمریکا بر میگرده،می خواستم بگم که همین Nexus 6 رو بیاره ولی هیچ اطلاعاتی ندارم در مورد این گوشی،اینجوری که خودم خوندم در مورد این گوشی در 2 مدل America Band & Global band عرضه شده.

آیا همون Global Band برای ایران جواب میده؟اگر لاک باشه مثل آیفون امکان آنلاک کردنش هست؟مثل ایفون آنلاک فکتوری داره ؟در ضمن تو ایران الان قیمتش چنده؟

دوستانی که اطلاعات دقیقی از موتورولا دارن لطفا" کمک کنند چون هیچی از موتورولا سر در نمیارم!!!

با تشکر <3

دوستان کسی نیست کمک کنه؟؟!

نظر

دوست عزیز فکر نکنم پدر شما بتونه از play store و همچنین نمایندگی های موتورولا تو این زمانی که گفتید یعنی 2 روز این گوشی رو تهیه کنه چون که فروشش محدود هست فعلا و البته موجودی هم خیلی زود تمام میشه اینجور که میدونم توی play store هر 5 شنبه موجودی دوباره تکمیل میشه و البته فروش اپراتوری هم داره که بدرد استفاده در اینجا نمیخوره
      شاید بتونه از بازار ازاد اونجا با قیمت طبیعتا گرونتر نسخه انلاک رو تهیه کنن البته این اطلاعات من هست شاید فرق کنه
      این گوشی فعلا در ایزان موجود نیست که قیمتی داشته باشه

نظر

تا 2 هفته دیگه میاد پدرم،مشکلی از نظر زمان ندارم...

نظر

خب بگید از فروشگاه play store گوگل سفارش بدن خیلی راحت من اشتباه دیدم فکر کردم گفتید 2 روزه دیگه
          https://play.google.com/store/devices
          اعلام کردن که 4شنبه ها فروش دارن و باید سریع باشید وگرنه بلافاصله باز sold out میشه
          ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 17-11-2014, 04:38 PM

نظر

مشکل اینجاست که همون گلوبال بند رو باید بگیریم،دیگه حله!؟سیم کارته ایرانو جواب میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
              مشکل اینجاست که همون گلوبال بند رو باید بگیریم،دیگه حله!؟سیم کارته ایرانو جواب میده؟
              دوست گرامي لينكي كه دادم و نگاه كنيد لطفا اصلا همچين چيزي كه ميگيد نداره يه مدل داره و قيمتشم مشخص هست ٦٤٩ براي ٣٢ و ٦٩٩ براي ٦٤ گيگ

نظر

صبر کنید ..
              X