اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن تاچ فقط در یک حالت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن تاچ فقط در یک حالت

سلام به دوستان و اساتید محترم
    گوشیم ایفون 4 هست
    گوشیم رو تازه 2 هفتس خریدم ولی جدیدا هر چند رو یکبار که میخوام قفل گوشی رو باز کنم تاچش کار نمیکنه(دقیقا زمانی ک قفلشو میخوام وا کنم)باس دوباره خاموش روشن کنم(البته تو این چندباری که این اتفاق افتاده بیشتر زمانی بوده که تماس ا دست رفته یا پیام داشتم)
    جالب اینجاس که دکمه ی خاموش رو نگه میدارم تاج برای خاموش کردن دستگاه کار میکنه/فقط و فقط موقع باز کردن قفل گوشی کار نمیکنه و در هیچ حالت دیگه مشکل ندارم حتی زمانی که چندساعت با گوشی وب گردی میکنم
    شهرمون تعمیرکار نداره و منم نمیدونم دست کی بدم که تجربشو داشته باشه و الکی ازم پول تعویض چند قطعه رو نگیره تا به ایراد برسه
    به نظرتون مشکل از نرم افزار میتونه باشه؟چون اگ تاچ باشه باید تو همه ی قسمت ها کار نکنه
    ورژن هم )7.1.2

دوستان تاچ و ال سی دی این گوشی قیمتش چنده؟

فقط نرم افزار لاینم گاهی گیر میکنه چند ثانیه/مشکل ا سرعت گوشی هست یا ابدیت نبودن نرم افزار؟

با تشکر

اگه گوشی جیلبریکه ممکنه تویکی برنامه ای از سیدیا مشکل درست میکنه.
    یه بار با نگه داشتن همزمان کلید هوم و پاور به مدت ده ثانیه حدودا ریست کنید ممکنه جواب بده.
    ریست ستینگ رو هم در قدم بعدی امتحان کنید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

روی کارتنش یه ارم جیلبرگ داره
      اگه ریست کنم نرم افزارام حذف میشن؟چون اپل ای دی ندارم همشون رو پولی خریدم
      راهی برای بکاپ گرفتن هست؟
      باتشکر

نظر

دوستان لطفا یک نفر جواب مارو بده
        گوشیم جیلبرگ نیست
        اگه دوباره فلش بشه درست نمیشه
        یک مشکل دیگه هم اینه که وقتی گوشیم خاموشه وصل میکنم به شارژر خود ب خود روشن میشه

نظر

دوست عزيز آخرين ورژن ios گوشيتون رو از انجمن دانلود كنيد و گوشى رو با آيتونز ريستور كنيد

بدون برگردوندن بك آپ

اون روشن شدن هنگام شارژ هم طبيعيه، همه آيفون ها و آيپدها همينطورن

نظر

صبر کنید ..
          X