اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خريد آي مك 2014

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خريد آي مك 2014

با سلام وخسته نباشيد من ميخواستم آيمك me086 بخرم از پاساژ پايتخت قيمت حدودا ٤٧٧٠ هستش .لطفا راهنمابي فرماييد چه مواردي براي خريد آيمك مهم هستند آيا مثل گوشي پارت نامبر و....داره يا نه سوال دوم اينكه مدل me087 با me086چه تفاوتي دارند كه 800هزار تومان اختلاف دارند ونظر دوستان كدوم رو من بخرم ? با سپاس فراون

کسی نیست جواب منو بده

نظر

سلام
      نه توجه خاصی نداره چون سیم کارت نمیخوره که بگیم لاک نباشه یا باید آنلاک باشه! مطمئنن نسخه فک هم نداره! فقط مراقب باشید که جعبه باز شده نباشه و جلوی خود شما سلفون رو طرف باز کنه و تست کنه
      در مورد فرقش هم نسخه 087 پردازنده گرافیکی NVIDIA GeForce GT750M GDDR5 رو با حافظه 1 گیگ داره که در مقابلش 086 از Intel Iris Pro استفاده می کنه
      در پردازنده هم 087 با این مدل Intel Core i5 Quad-Core 2.9GHz Up To 3.6GHz 6MB Cache
      و 086 با این مدل Intel Core i5 Quad-Core 2.7GHz Up To 3.2GHz 4MB عرضه میشه که خوب 087 پردازنده قوی تری داره
      به غیر از این چیزهایی که گفتم تفاوت خاصی ندارن.
      من اگه میخواستم بین این دوتا انتخاب کنم مطمئنن 087 رو انتخاب می کردم
      البته من دارم 088 رو خریداری می کنم اگه خدا بخواد
      ویرایش توسط Hamid.reza : https://i-phone.ir/forums/member/33169-hamid-reza در ساعت 18-11-2014, 10:28 AM

نظر

با سپاس

نظر

به نظر من اگر اهل بازی و این داستانا نیستین همون 086 مناسبه.
          800 تومن رو هم بذارین جیبتون.

نظر

منم چون کارم فقط برنامه نویسی هست میخوام مدل 086 رو بگیرم که به نظرم منطقی تره

نظر

صبر کنید ..
            X