اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در فریز شدن بعضی برنامه ها در ویندوز ۸ مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در فریز شدن بعضی برنامه ها در ویندوز ۸ مک بوک پرو

سلام

حدودا ۱ ماهی هست که با مشکل عجیبی روی ویندوز نصب شده روی لپتاب مک بوک پرو مواجه شدم و اینه که بعد از مدتی کار با لپناب بعضی از برنامه ها و بعضی از قسمت های صفحه نمایش فریز میشن و اصلا به کلیک چواب نمی دن

مثلا دارم با کروم کار می کنم بعد که می خوام از تسک بار یه برنامه دیگه رو بالا بیارم اصلا به کلیک جواب نمیده ولی در اون لحضه کروم هیچ مشکلی نداره. برای رفع مشکل فقط لازمه یه بار کنترل الت دلیت رو بگیرم و برم تو تسک منیچر و

بیام بیرون دورباره همه برنامه ها درست میشن و تا ۵-۱۰ دقیه هیچ مشکلی نیست ولی بعد دوباره روال قبل تکرار میشه

مک بوک پرو مدل ۲۰۱۱ هست و تا الان همجین مشکل نداشتم فکر کردم شاید از ویندوز ۷ باشه که دوسالی هست نصبش کردم بهمین خاطر کلا هارد رو فرمت کردم و مک رو به یوسمیت و ویندوز رو به ۸.۱ ارتقا دادم ولی دوباره تو ویندوز

جدید از همون اول این مشکل شروع شده.

البته چنین مشکل بهیچ عنوان روی مک او اس و یوسمیت وجود نداره و فقط مربوط به ویندوز اونم تو یک ماه اخیر هست.

نسخه درایور bootcamp شما چیه؟
    آخرین نسخه مناسب دستگاه شما 5.1.5621 هست.
    البته درایور گرافیک آپدیت جداگانه داره.

نظر

مشکل در فریز شدن بعضی برنامه ها در ویندوز ۸ مک بوک پرو

بوت کمپ درسته یبار گذاشتم خود مک از طریق بوت کمپ دانلود کنه یبارم خودم دستی همین ورژن رو دان کردم
      کارت گرافیک رو هم گذاشتم خود ویندوز از دیوایس منیجر اپدیت کنه

اما مشخص شد مشکل از ماوس وایرلس هست که ویندوز رو دچار اختلال کرده بود متاسفانه چون همیشه به مک بوک پرو وصل بود متوجه اش نبودم

علتش هم افتادن از روی میز و ضربه خوردن ماوس بود که عملکرد ویندوز رو دچار اختلال کرده

ختم تاپیک.......

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط arash59b : https://i-phone.ir/forums/member/50331-arash59b در ساعت 15-11-2014, 11:31 AM

نظر

صبر کنید ..
      X