اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد keychain

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد keychain

سلام

1- نیاز من به keychain برای ایمپورت تمامی کامل پسوردهای مورد استفاده در گوگل کروم می باشد

بفرمایید چطور میتونیم اینکارو انجام بدیم؟

+
    برای ایمپورت شدن History هایی که رفتم بر روی دیوایس های ویندوزی چطور؟
    یکی از دوستان icloudپیشنهاد داده
    ویرایش توسط Tornado2800 : https://i-phone.ir/forums/member/67387-tornado2800 در ساعت 14-11-2014, 01:15 AM

سلام دوست عزیز در مورد این پورت پسوورد هاتون از گوگل کروم باید تا اونجایی که من اطلاع دارم همچین چیزی مقدور نیست
    این یک قابلیت برای مرورگر سافاری هست، و حوزه فعالیتش در دیوایس های سایر برند ها نیست نه ویندوز نه اندروید
    و نه مرور گر های دیگه که شما تو دیوایس های اپل، مثلا قرار نیست هر مرورگری تو ایفون یا ایپد یا مک بوک ما از سرور ابل اطلاعات ما رو دریاف کند

اما در sync كردن history از google chrome تو يك دستگاه ويندوز فوني
    خيلي راحت ميتونيد از اكانت گوگل استفاده كنيد، كافي اكانت gmail خودتون را تو تنظيمات Google chrome دستگاه ويندوز فوني وارد كنيد و بعد همين كار را در I device يا دستگاه اپلي خودتان انجام بديد
    اما اگ قصد داريد history گوگل كروم را وارد safari كنيد قضيه فرق مي كند، بنظرم اين كار اگر قرار باشه انجام بشه فقط توسط ايتونز يا سافاري مك بوك ممكن هست، متاسفانه در سفر هستم و نميتونم واستون چك كنم
    به هر حال دوست من kaychain واسه كسايي هست كه چند idevice دارن و مي خواند password كه حين وب گردي در ايپد انجام مي دهند در در ايفون و مك شان نيز بصورت خودكار sync شود و اين پروسه فقط تو مرورگر safari انجام مي شود

نظر

صبر کنید ..
    X